Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    Ето го видеото в феисбука и би трябвало да го виждате
    http://www.facebook.com/photo.php?v=3184183888900
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Ама иска регистрация. Или всички трябва да сме вътре?
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Ами по принцип Фейсбука си иска регистрация и ако имаш такава си го гледаш без проблем , но ако нямаш не може сега ще опитам да го кача у вбокс където имам регистрация и да пусна тук линк . Стискай ми палци
        Успях ето го и филма
        http://vbox7.com/play:ea2825fedf
        Последно редактирано от 75 turbodelta; 01-05-12, 22:02. Причина: допълнение
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          Станал е отлично, само мисли за уширители за калниците и калобрани. Че с тия големи, агресивни и стърчащи гуми бая ще хвърля.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Станал е отлично, само мисли за уширители за калниците и калобрани. Че с тия големи, агресивни и стърчащи гуми бая ще хвърля.
            Замислял съм се,но за сега не ми е на дневен ред,дори съм намерил перфектен материал за уширители и калобрани.
            Все още съм на доработки по джипа,да го подкарам както си му е реда.Днес се хванах да направя копчетата да светят да показват кое е включено.Голямо запояване,голямо изолиране.
            А ето и крайния резултат

            Като се бях захванал с кабели,продължих с кабелите на лебедката.Няма такъв карък,трябваше да преправя всичките кабели,един беше дълъг и се наложи да го скъсявам,но другите се наложи да ги правя на ново(бяха къси)
            Мястото на кутията



            Исках да пекарам масата на лебедката през ключ,но нещо не ми се получи.За това пуснах управляващия кабел през реле и взе,че сработи.Сега без да е включено не тръгва,а когато е включено свети

            За днес толкова,отивам да се моля на жената да ми напише етикетчета за копчетата.

            Коментар


            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              Ако я помолиш достатъчно учтиво няма да ти откаже със сигурност !
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                Днес се заех да монтирам окончателно багажника на покрива.Преди се държеше само на лайсните на покрива,винаги съм се чудил кой ли по-толям клон ще го отнесе.Сега реших да го хвана за колонките на джипа.За целта се заех да изработя по-сериозни планки за захващане,профила на планките е много уйски

                Така пасва на мястото


                От долната страна планката се заварява за тръба 40х20х2.5,която от своя страна ще се прихване към колонките.
                Тук вече са паснати и готови за заварка

                Задните ще си останат хванати за улука,просто няма колонка там

                Утре ще реша дали да ги заварявам към колонките или да ги хвана с нит-гайка.

                Коментар


                • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Неделя,ден за разхождане на семейството.Претупах разходката и към 2 часа при джипа.Бях си набавил хромникелова тръба 52х1.5 и три колена на същия размер.Започнах едно рязане прихващане и пак рязане.В крайна сметка се получи нещо такова

                  Много трябваше да внимавам с дясната страна,че минава много близо да кардана.Във крайна сметка се получи нещо такова

                  Назад ползвам старата генерация която аз съм правил от алуминизирана тръба 65х1.5
                  И монтаж накрая

                  чак сега чух двигатела как работи.Малко се бях притеснил като запалих колко черно пуши,но все пак дизела порядъчно е затлачил гърнето.Днес вече не пропушва.

                  Коментар


                  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    Гледам задния мост и се питам, дифгардове ще слагаш ли? Тая джаджа е евтина, пък се оказва безкрайно полезна. Виждал съм точно на заден в трева как Диско кърти здрав пън и благодарение на дифгарда нищо не се случи. Искренно ти препоръчвам да добавиш и това към джипа.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Гледам задния мост и се питам, дифгардове ще слагаш ли? Тая джаджа е евтина
                      Ще слагам,но още не съм ги изработил.Няма значение колко са евтини,щом мога да ги изработя сам пари не давам.

                      Коментар


                      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Да не си си наел фотограф да те снима докато работиш И вторият ми въпрос , кога ще се возим на тая гаубица
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                          Да не си си наел фотограф да те снима докато работиш И вторият ми въпрос , кога ще се возим на тая гаубица
                          Да не са иб......аш,заради теб нямам повече снимки,да снимаш разни пейзажи.На 2-рия въпрос,до края на седмицата.Остана само преглед да мина.

                          Коментар


                          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            Вчера(Четвъртък)се връщам от път малко по-рано,решавам да сложа таблото на джипа,че Събота да го поразтрия малко.Отварям багажника и кво да видя,чисто новия ми мокет със чисто новите ми чекмеджета пълни с вода.Влязла през джама,не че няма дупки по него,ама чак пък толкова.Разбра се,че няма да се кара ама поне да го поправя скапания джам.
                            Изходно положение

                            започва се от дръжката с две много ръждясали болтченца 6мм

                            после се развива ключалката и се откача щангичката

                            и от долу се показва изненада

                            красота,направо незнам какво да го правя

                            така и така съм се хванал трябва да продължа.Продължавам с болтчетата на пантите,голам бой падна по тях,но накрая се предадоха

                            Отдолу цялата рамка е прогнила

                            Изрязах долната част на рамката(иска ми се да кажа до здраво,но такова място няма)


                            Този винкел ще замести долната част

                            малко разкрой



                            За днес толкова,утре повече.

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Голям зор е това рециклиране на тази рамка, а и при теб нещата са сериозини. Аз имах късмет да намеля неизгнила рамка и директно я смених. С колегата Пинмастер стигнахме до извода, че тая гнилоч става от вода, влизаша през долния край на рамката( там, дето стъклото влиза в нея над дръжката) и аз здраво уплътних всичко. Първо, преди да я сглобя, я няпълних с восък отвътре до откат, а после отвън хубаво със силикона. Ти си решил да рециклираш, но определено и нова, по-здрава рамка със все стъклото също е решение. Верно джамбазите искат от 100 лева нагоре, но може да се намери, макар и трудно, читава.
                              Искаш ли да проверя дали моята стара рамка още седи, дето я захвърлих? Тя е по-здрава от тази твоята на места и ще можеш да режеш готови оригинални парчета и да наставяш.
                              Хубавото е , че поне си развил болтчетата на пантите, при мен се наложи разпробиване, навиване на нови резби и слагане на по-големи, метрични, не инчови, болтове.
                              Последно редактирано от zzlatev; 19-05-12, 07:24.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                Злати,благодаря за предложението.За сега ще заваря тази,така или иначе вече съм разкроил железата.Ако нещо не се получи ще ти пиша(пътувам почти всяка седмица до София).Този прозорец дали е със силикон?Има нещо твърдо което се отлюспва от вътре,но не мога да разбера какво е.Забравих да кажа,че на тази врата ще стои и стълбата за багажника.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X