Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3" лифт за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 3" лифт за Витара

    не знам ,ама от USA май с DHL ще излезе по евтино
    ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

    Коментар


    • #17
      До: 3" лифт за Витара

      С DHL определено ще е много скъпо. Комплекта тежи 77 кг.Влезте в сайта на DHL и смятайте.Сега се опитвам чрез една друга фирма да го внеса от щатите и ако стане ще ви разкрия тайната..

      Коментар


      • #18
        До: 3" лифт за Витара

        Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
        С DHL определено ще е много скъпо. Комплекта тежи 77 кг.Влезте в сайта на DHL и смятайте.Сега се опитвам чрез една друга фирма да го внеса от щатите и ако стане ще ви разкрия тайната..
        Браво,аре че сподели после,за кво иде реч
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #19
          До: 3" лифт за Витара

          Докторе, ти твоята не я ли вдига? Не си ли доволен? Сподели.

          Коментар


          • #20
            До: 3" лифт за Витара

            Вдигнах я 3 см с подложки. Сега ми се иска 6" CALMINI. Да става за пълни изродии. 6" са приблизително 15см

            Коментар


            • #21
              До: 3" лифт за Витара

              съответно като доиде комплекта мисля да ги дам на татко ( който е машинен инженер, и в момента пенсионер) да го начертае детил по детаил......
              И после ....
              Приемам почерпки .....

              Коментар


              • #22
                До: 3" лифт за Витара

                Първоначално публикуван от milen0069 Преглед на мнение
                здавйте.

                на скоро си купих vitara къса база но ми струва нешто много ниска.
                ште сам ви много благодарен ако ми дадете някакав e-mail или тел за връска с преставителството на CALMINI Гърция и да ли има такова и у нас.

                Благодаря ви предварително.
                Здрасти
                CALMINI нямат представител у нас. Гръцкото представителство (оторизирано) е в Солун. Телефона е: 00302310319596. Търси Джордан - май само той говори англииски там.
                Ако пък решиш да вземеш от тях, обади ми се за да се комбинираме да отидем до Солун. Иначе искат 250Е отгоре, за да го пратят до София...
                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                Коментар


                • #23
                  До: 3" лифт за Витара

                  Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                  съответно като доиде комплекта мисля да ги дам на татко ( който е машинен инженер, и в момента пенсионер) да го начертае детил по детаил......
                  И после ....
                  Приемам почерпки .....
                  Хе хе, значи не съм единствения, на който му е дошла тази идея
                  Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                  Коментар


                  • #24
                    До: 3" лифт за Витара

                    Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                    съответно като доиде комплекта мисля да ги дам на татко ( който е машинен инженер, и в момента пенсионер) да го начертае детил по детаил......
                    И после ....
                    Приемам почерпки .....

                    кой комплект ?
                    аз така направих с моите подложки... ама татко ти как ще направи амортисьорите и пружините ?
                    То другото се прави НО големият "+" е точно в амортисьорите и пружините...
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • #25
                      До: 3" лифт за Витара

                      Пружините могат да се направят ако са до 10мм дебелина,и задните амове ще ги одурдисаме,само ходовете да видим колко са на оргиналните,остава макферсона,вероятно може да се смени пьлнитела с по дьльг и воалаНакрая като ударим чертата за сметката и ще се укаже че не си е струвало усилията,по добре турския лифт,ако някои има инфо за 3'' ЛИФТ на Турците,моля да даде
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #26
                        До: 3" лифт за Витара

                        здравеите имам и аз кьса база имам лифт 12см тестовете показаха 6ца някои колеги вече я видяха в деиствие правих го сам с много опити и накрая победа излезе колкото турския като пари така че няма смисьл може би моя е по абе незнам аз сьм доволен почти всичко е в а рамото

                        Коментар


                        • #27
                          До: 3" лифт за Витара

                          Първоначално публикуван от tintiri mintiri Преглед на мнение
                          здравеите имам и аз кьса база имам лифт 12см тестовете показаха 6ца някои колеги вече я видяха в деиствие правих го сам с много опити и накрая победа излезе колкото турския като пари така че няма смисьл може би моя е по абе незнам аз сьм доволен почти всичко е в а рамото
                          Колега,би ли споделил,малко по-подробно за твоя лифт,особено и най-вече за А рамото

                          Коментар


                          • #28
                            До: 3" лифт за Витара

                            Аз направих 4 см лифт,без подложка на А-рамото и колата се дьржи просто чудесно,но ми се иска още височина,колата я карам екстремно и трябва да е здраво всичко по нея затова се спирам на варианта с 3" оргинален лифт,заради предимството на подсилващите елементи в конплекта,а и всичко си е напаснато,с допьлнителен боди лифт може да стане угромна,но не нужен ако сьбираш и тька желаните гуми,а от опит ви казвам че не и трябват много големи гуми на витарата за да се представя отлично,поради загубата на мощност която предизвикват.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #29
                              До: 3" лифт за Витара

                              Момчета, до къде стигнахте с тие китове, че май и аз ще си търся готов кит 3", ама не мога да излизам зад граница, само в посока изток....
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар


                              • #30
                                До: 3" лифт за Витара

                                За сега от вьстановяване на щети от офф роуд изпьлнения не остават сили за оргинален лифт,ама мерака остава ,така че "дерзаи"(както е казал учителя)
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X