Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Масово почистване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Масово почистване

    Колеги,имам една идея която аз прилагам,но ми се ще да я разглася по този начин оптимизма ми да не се изпари окончателно.
    Предполагам всеки който притежава някаква "off road" машинка поне един път в седмицата излиза сред природата и се натъква на някакви по мало габаритни боклуци,като пластмасови шишета,найлонови торбички,кофички от кафе и тем подобни.За целта аз винаги си нося една по голяма найлонова торба и посъбера някое боклуче.И си мисля,че ако всеки така постъпва,накрая сами бихме се изненадали от по чиста природа когато сме сред нея.Можеби идеята ми звучи малко налудничево и не стандартно,но това е моето разбиране за спасяване на най-ценния ресурс на земята-природата.
    Правя аналог с лозунга от риболова "хвани рибка-пусни я",на който аз в началото не обръщах внимание,но от горе-долу 2 години не съм занесъл рибка в къщи,независимо малка или гиоляма.Оставям настрана факта колко добър риболовец съм.
    Ще се радва да чуя мнения по темата,дори и да са с отрицателен знак,тъй като по тоя начин и аз ще си сверя часовника за моя щптимизъм!!Ю!

  • #2
    От: Масово почистване

    По една или друга причина, много от нас го правят.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X