Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от мнение и препоръки за зачервен и подут крак след пришка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нужда от мнение и препоръки за зачервен и подут крак след пришка.

    Blagodarq na vsichki za burzite otgovori.
    Tukmo se vrushtam ot Bolnicata Kitaiski ne znam no dobre jestikulirame i obqsnqvame
    Namerihme bolnicata s taxi beshe ogromna samo che tabelite bqha na kitaiski ... i trudno bi se opravil chovek. Purvo se minava na kasa 8 Ioana okolo 2 leva ti davat edna knijka s koqto se otiva na pregled pri lekar edno kitaiche pogledna me pogledna kaza ok
    predpisa mi nqkakvi antibiotici i kaza "nothing to worry just an infection. 3 days will be fine". i za tolkova mi izpisa lekarstvata dava recepta ot tam pak na kasata i si plashtash lekarstvata sled koeto otivash do edno gishe i ti gi davat. Samo che dokato mi obqsni po kolko lekarstva prez kolko vreme ... si bezhe zor. I vitamin C sigurno 10 min se opitvah da i obqsnq da mi dade. Napisah Vitamin C i ne moja da me razbere ... a posle na samata kutiq si go pisheshe na angliiski. Komunizama im e promil mozacite.130-140 ioana mi izlqzoha. Moje da napisha patepis
    Bolnicata vutre beshe gadna navsqkude po koridorite natrushkani hora po legla, mizeriika.
    Napravih snimka na bolnicata i na lekarstvata no shte gi postna moje bi kato se pribera v BG che tuk neta mi e ujasen ...
    Shte pisha ako ima promeni

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X