Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги, снощи Черо-то пострада.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Колеги, снощи Черо-то пострада.

    Първоначално публикуван от mordo Преглед на мнение
    След три месеца отново съм с Жипката Почти като нова е, само дето тресе като превключиш на задна, но на задна няма да карам, я.
    Е,не че нещо ама май са я ползвали за донор щото връзка нема челен удар с тресене на заден ход.......
    It's too bad that everyone who has a solution on everything is at home commenting on the internet.

    Коментар


    • #17
      От: Колеги, снощи Черо-то пострада.

      Първоначално публикуван от mordo Преглед на мнение
      След три месеца отново съм с Жипката Почти като нова е, само дето тресе като превключиш на задна, но на задна няма да карам, я.
      Малее,три месеца,пък аз си мислех,че удърът не е толква силен...Пък може,да са мъкнали на гръб частите от САЩ...
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #18
        От: Колеги, снощи Черо-то пострада.

        Първоначално публикуван от mordo Преглед на мнение
        ...тресе като превключиш на задна....
        Три варианта: Отиваш при " Тенекето ", по спомени имаше разни лазерни светкалца да види дали не е криво изправена, отиваш при " Регулатора " да види дали по ходовата част нещо не е е...но, идваш при нас да се "гмураме у ряката" и да видим какво ще излезе при тест на ход.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #19
          От: Колеги, снощи Черо-то пострада.

          Не разбирам за "донора".... Джипката си е добре направена - на преден ход няма забележки, нито носи, нито нищо. Ударът не е от такова естество, че да усуче купето. Колкото до забавянето....Божа работа. Тъкмо я сглабяха преди три седмици и се оказа, че липсва под предната броня някаква тръба. Ясно е, че колата е била удряна и преди, ама чак пък толкова, че да не сложат тръбата.... Предната броня беше запълнена с ... пяна Тоя дето ми я продаде сигурно цял месец е вдигал банкети, че се е оттървал. На моменти ми идва да го намеря и да му "изкъртя" ламарините. Но мисля, че няма смисъл, има кой да ги съди такива тарикати, като отидат два метра под земята. Поне джипката стана добре - сменени три радиатора, перка, тръба, която липсваше, все оригинално. Междудругото, някой се беше оплакал, че му скърцазадницата на черокито KJ. При мене се оказа реактивен шарнир, ли, както там го наричат. Болтовете бяха разхлабени, незнайно защо, сега заспа.
          Благодаря на всички за солидарността, приятна вечер.
          Jeep Cherokee, 2.8 CRD Wild Dream Edition
          Nissan Almera N16 2.2 DI
          LZ1MAS

          Коментар


          • #20
            От: Колеги, снощи Черо-то пострада.

            Първоначално публикуван от mordo Преглед на мнение
            Не разбирам за "донора".... Джипката си е добре направена - на преден ход няма забележки, нито носи, нито нищо. Ударът не е от такова естество, че да усуче купето. Колкото до забавянето....Божа работа. Тъкмо я сглабяха преди три седмици и се оказа, че липсва под предната броня някаква тръба. Ясно е, че колата е била удряна и преди, ама чак пък толкова, че да не сложат тръбата.... Предната броня беше запълнена с ... пяна Тоя дето ми я продаде сигурно цял месец е вдигал банкети, че се е оттървал. На моменти ми идва да го намеря и да му "изкъртя" ламарините. Но мисля, че няма смисъл, има кой да ги съди такива тарикати, като отидат два метра под земята. Поне джипката стана добре - сменени три радиатора, перка, тръба, която липсваше, все оригинално. Междудругото, някой се беше оплакал, че му скърцазадницата на черокито KJ. При мене се оказа реактивен шарнир, ли, както там го наричат. Болтовете бяха разхлабени, незнайно защо, сега заспа.
            Благодаря на всички за солидарността, приятна вечер.
            Здравей,

            Радвам се, че вече си караш Jeep-a. Не се ядосвай за минали неща - само на теб се отразява зле. Колкото до скърцането отзад....май аз ревях, но след смяна на тампони и шарнир на А-рамото всичко се оправи. Сега пак скърца, но е от накладки/спирачен апарат и то само при отпускане на педала на спирачката при потегляне. Колкото до тресенето на задна - наистина е доста мистериозно....споменатото донорство предполагам е означавало, че е подменено нещо здраво с нещо тресящо. Лично аз се съмнявам предвид не голямата популярност на KJ, но не е лошо да се посъветваш с някой за проблема.
            Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

            Коментар


            • #21
              От: Колеги, снощи Черо-то пострада.

              Здравейте. Проблемът е решен. Някаква планка опирала и се получавали вибрации. Благодаря на всички за съветите и за подкрепата!
              Jeep Cherokee, 2.8 CRD Wild Dream Edition
              Nissan Almera N16 2.2 DI
              LZ1MAS

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X