Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:balkan_offroad2011.jpg
Прегледи:2
Размер:170.5 КБ
ID:5902407
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-04-11, 11:39.

  • #2
    От: "BALKAN OFFROAD MARATHON 2011" 03-11 СЕПТЕМВРИ 2011

    Такси за участие и срокове за записване за изданието през 2011 година

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:marathon.jpg
Прегледи:2
Размер:37.7 КБ
ID:5237318
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      От: "BALKAN OFFROAD MARATHON 2011" 03-11 СЕПТЕМВРИ 2011

      Регистрацията за състезанието вече е открита, в прикачените файлове можете да намерите заявки за участие
      Повече инфо през следващата седмица
      Моля попълнете и изпратете на мейл registrations@balkanoffroad.com !
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

        Уважаеми приятели,
        И тази година Орга Тима на „Balkan Offroad Marathon” ще ви предложи незабравими емоции, нови трасета, изключителна природни забележителности и много нови приятелства.
        В това издание център на състезанието ще бъде град Кърджали в Източните Родопи и красивия язовир „Кърджали” като секретариата на състезанието ще бъде в хотел „ Арпезос” в центъра на града.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:grada002.jpg
Прегледи:1
Размер:73.1 КБ
ID:5266560


        Бивака за състезателните машини и хотела са в непосредствена близост и участниците ще имат всички удобства и услуги (сервизи, автомивки, басейн, ресторанти).
        Общата дължина на етапите е 1400 км. като 1000 са в България, а 400 в Гърция в района на Орестиада.
        Етапите ще стартират и финишират от Кърджали и това ще намали разходите на състезателите и асистенцията, като изключение ще бъде само етапа в Гърция до Орестиада и обратно с нощувка.
        Домакини в Гърция ще бъдат нашите приятели от клуб Action Off-road Club” и ще ви предложат разнообрани трасета и традиционна гръцка вечер с много настроение и парти.
        „Balkan Off-Road Marathon 2011” е кръг от Balkan Rally Raid Cup 2011” и трети кръг от Българския Оффроуд Шампионат 2011.
        Записванията вече са открити и не пропускайте да участвате в уникалното по рода си състезание.

        НАСТАНЯВАНЕ

        ИКОНОМИЧЕН ПАКЕТ

        ДВОЙНА СТАЯ – 600 ЛЕВА И ВКЛЮЧВА:
        • ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ ЗА ДВАМА В ДВОЙНА СТАЯ В БЪЛГАРИЯ И ГЪРЦИЯ СЪС ЗАКУСКА, ОБЩО 9 НОЩУВКИ.
        • КОКТЕЙЛ ПРИ ОТКРИВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА СЪСТЕЗАНИЕТО
        ЛУКСОЗЕН ПАКЕТ




        ДВОЙНА СТАЯ – 800 ЛЕВА И ВКЛЮЧВА:
        • ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ ЗА ДВАМА В ДВОЙНА СТАЯ В БЪЛГАРИЯ И ГЪРЦИЯ СЪС ЗАКУСКА ОБЩО 9 НОЩУВКИ.
        • КОКТЕЙЛ ПРИ ОТКРИВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА СЪСТЕЗАНИЕТО
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-04-11, 23:20.

        Коментар


        • #5
          От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

          Уважаеми г-н Христов,
          какво му е балканското и маратонското!
          За да ви излязат сметките предлагаме на учасниците да се прибират
          всяка вечер до Троян и сутрин да стартират от там.
          Козарова

          Коментар


          • #6
            От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

            Първоначално публикуван от kozarovi Преглед на мнение
            Уважаеми г-н Христов,
            какво му е балканското и маратонското!
            За да ви излязат сметките предлагаме на учасниците да се прибират
            всяка вечер до Троян и сутрин да стартират от там.
            Козарова
            Идеята е добра, ще я обмисля за следващата година, че сега се светнах от теб
            Тенденцията в цял свят е да се намаляват разходите на състезателите, без това да се отразява на километрите и сложността на терена...
            По този модел (известен като "Детелина") се провеждат съсътезанията от Световния Шампионат в Тунис, Египет, Сардиния, а също така и в Мароко (там даже и името му е такова Shаmrock (Детелина).
            Километрите и дистанциите пак са маратонски (1400 км) и се ходи в две държави на Балкините, което пак го прави Балканско
            Разбирам, че разполагаш с неограничен бюджет и не те бърка, но в сегашната ситуация в България съм сигурен, че състезателите няма да имат нищо против да платят с 1/3 по-малко разходи за такова голямо състезание

            П.П.

            Цената на бензина в Гърция е 1.80 евро за литър...за информация само...

            Коментар


            • #7
              От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

              Уважаеми г-н Христов,
              тази веЧер.

              Коментар


              • #8
                От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                Какво не и харесвате на детелината?Сто пъти по-добре и по икономично ще е.Поне асистенцийте няма да въртят като луди.
                Миналата година карах мотора маратонско до финала, а след това и буса маратонско до Варна(около 1300км).
                __KTM__

                Коментар


                • #9
                  От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                  Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                  Какво не и харесвате на детелината?Сто пъти по-добре и по икономично ще е.Поне асистенцийте няма да въртят като луди.
                  Миналата година карах мотора маратонско до финала, а след това и буса маратонско до Варна(около 1300км).
                  Дори беше вкарал и Буса в трасето.

                  Коментар


                  • #10
                    От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                    Извинявам се за спама, явно не съм довършила цитата.

                    Уважаеми г-н Христов,
                    Тази вечер е един малък празник за нашето семейство, че сме допринесли с една идея за развитието на спорта.
                    Моделър "Детелина" може да е икономичен, но проваля идеята на цялото това състезание, като вече го няма чара от това да замръкваш и осъмваш на различни места, и да се любуваш на природата в съседните страни.
                    Една бърза справка, ми показа че хотелът не е чак толкова евтин за условията които предоставя. Що се отнася за нашият бюджет, не му мислете, мисля че не сме нито по-богати, нито по-бедни от 98% от участниците.
                    А какво му е на сегашната ситуация, за талантливите и работещи хора, според мен криза няма.
                    Тази тема е започнах след разговор с един желаещ да участва в Балкан Офроуд маратона, миналата седмица в Хисаря ( колкото и учудващо да е той знаеше за вашата идея преди вие да я публикувате, и я нарече "ластик") , той също не беше очарован от намеренията ви.

                    Козарова.

                    Коментар


                    • #11
                      От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                      Първоначално публикуван от kozarovi Преглед на мнение
                      Извинявам се за спама, явно не съм довършила цитата.

                      Уважаеми г-н Христов,
                      Тази вечер е един малък празник за нашето семейство, че сме допринесли с една идея за развитието на спорта.
                      Моделър "Детелина" може да е икономичен, но проваля идеята на цялото това състезание, като вече го няма чара от това да замръкваш и осъмваш на различни места, и да се любуваш на природата в съседните страни.
                      Една бърза справка, ми показа че хотелът не е чак толкова евтин за условията които предоставя. Що се отнася за нашият бюджет, не му мислете, мисля че не сме нито по-богати, нито по-бедни от 98% от участниците.
                      А какво му е на сегашната ситуация, за талантливите и работещи хора, според мен криза няма.
                      Тази тема е започнах след разговор с един желаещ да участва в Балкан Офроуд маратона, миналата седмица в Хисаря ( колкото и учудващо да е той знаеше за вашата идея преди вие да я публикувате, и я нарече "ластик") , той също не беше очарован от намеренията ви.

                      Козарова.
                      Вярно е, че го няма чара, мъкненето всеки ден багажите и асистенциите, но след миналогодишното издание болшинството от състезателите мрънкаха точно за това...
                      Не пропускай факта, че тази година има и "Балканска Купа" с четири състезания и колкото да са "финансово лежерни" (според теб) състезателите, все пак ще им трябва доста, за да огреят състезанията в България, Гърция и Албания...
                      Идеята ми за състезание тип "Детелина" е от една година и съм я споделял с много хора, за да сондирам мнения и е нормално да са я чували...
                      Засега ти си единствената, която не я одобрява (поне от хората с които съм говорил с джипове, АТВ и мотори).
                      За хотелското настаняване няма проблем и сама да си намериш хотел, за мен е без значение...

                      Коментар


                      • #12
                        От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                        Искам да знам какво мисли Стоян Козаров по въпроса.Все пак той е състезателят.И има навършени 18 години,няма нужда майка му да го представлява.

                        Коментар


                        • #13
                          От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                          Ето и ориентировъчните маршрути за петте състезателни дни

                          Коментар


                          • #14
                            От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                            Здравейте,
                            БОМ се представяше като "Балканския Дакар" даже излезе статия във в.МОНИТОР с това име.Пишеше се за преминаване през няколко държави и точно това беше най-зарибяващото.Например 2009 прекосихме почти цяла България на широчина,цяла Македония и половина Гърция.Купона беше на МАХ и за мен и за асистенцията.Тя също се изкефи, за нея беше купон цялото това обикаляне.Майка ми като главен спонсор и асистенцията също има право на мнение.Като асистенция ти печели половината състезание(винаги трябва да е на време по зоните за зареждане,ако се счупиш да ти донесе части и тн.).С таз годишния БОМ,ще се изгуби кефа от Гръцките трасета (имам видео на всички специални етапи от хелмет камера) и обстановка.Като гледам маршрутите,които са главно в Родопите едвали,ще са много ралиджииски.
                            Все пак не сме спонсори на БОМ,така че нямаме право да определяме къде ще са маршрутите, но като активен състезател и асистенцията ми можем да си изкажем мнението.
                            Приятна вечер.
                            Стоян Козаров

                            Коментар


                            • #15
                              От: BALKAN OFF-ROAD MARATHON 2011

                              Първоначално публикуван от bitoma Преглед на мнение
                              ...С таз годишния БОМ,ще се изгуби кефа от Гръцките трасета (имам видео на всички специални етапи от хелмет камера) и обстановка.Като гледам маршрутите,които са главно в Родопите едвали,ще са много ралиджииски.
                              Все пак не сме спонсори на БОМ,така че нямаме право да определяме къде ще са маршрутите, но като активен състезател и асистенцията ми можем да си изкажем мнението.
                              Приятна вечер.
                              Мисля, че е рано да се каже какви са трасетата, без да сте ги карали... Ще си кажеш мнението и след състезанието, защото знаеш моето виждане за Рали-Рейд !
                              Ще се постарая етапите да ви изглеждат "по-маратонски" и изживяването отново ще бъде гарантирано ралиджийско и купонджийско

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X