Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи "Албена-2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи "Албена-2011"

    Кравешкото блато на Куманово мисля е доста подходящо. Пък и може да се предвиди мястото за затапване да не е само едно. Тоест достатъчно широко за да става за заобикаляне. Примерно- !
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • От: Трофи "Албена-2011"

      Svi, ето отговора на поста ти. Злой го е написал изчерпателно още преди няколко страници, но явно няма кой да вникне в смисъла на думите му. Не е лесно.
      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Да го кажем по следния начин: организатора едвам събрал достатъчно хора за контроли...... Контролите хем нямат представа за цялото трасе, хем расположени в места където дори няма покритие на ГСМ-клетки.....

      Та радеещи за по-добра осведоменост на публиката да заповядат догодина и да се включат в организаторския/съдийския екип. Приветства се наличие на радиостанциите, добре подготвени коли и терпение да отвисяват по 8-10 часа во благо на публиката......
      Да разбираме ли, че ти и Hitreca другата година ще участвате в организаторския екип и лично ще се погрижите за информирането на публиката?
      Хайде сега да ви видим колко са ви топките, или само знаете да искате? Очевидно знаете как се прави тая работа, та защо не ни покажете с нагледна демонстрация на следващото издание на трофито. Хайде покажете на организаторите как се информира публиката. Или не ви стиска чак толкова а? У форумо е по-лесно нали?

      ТА НА ВЪПРОСА, ДРУГАТА ГОДИНА ЩЕ УЧАСТВАТЕ ЛИ В ОРГАНИЗАЦИЯТА ИЛИ САМО СИ ЛЯЛЯТЕ?
      "Всеки струг - танк! Всеки шлосер - войн! Всеки детайл - бомба в лицето на империализма!"

      Коментар


      • От: Трофи "Албена-2011"

        Колегата Злой е помагал в организирането на състезания още преди ти да си чувал че съществува оффроуда.
        Никой не е длъжен да информира група недоволни софраджий търсещи зрелище.
        Пийте си ракийката по полянките и не се занимавайте с глупусти.
        Айде наздраве.
        __KTM__

        Коментар


        • От: Трофи "Албена-2011"

          Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
          Мисля че един много изгоден вариант е да се направят специални етапи по ленти специално за публиката. Нещо като пролог малко след старта, докато все още сме здрави и лъскави, и се четат рекламите на спонсорите. Така хем няма да закъснеем да дойдем навреме пред публиката, хем и те наистина да видят нещо. Има подходящи места с лесен достъп за хора с автомобили, само трябва да се завърти трасенцето така, че да мине покрай тях.
          Точно така сме решили да направим тази година и нашето състезание:Един километър лек траял и веднага продължаване по трасето на трофито.Целта е да няма тапи и публиката да вижда повече джипове по трасето.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Трофи "Албена-2011"

            Хи хи, той Золтан участва и в тазгодишната организация...
            До вчера си мислех,че тези които недоволстват може би имат право, но сега разбирам, че са просто лаладжии...

            Мисля, че всичко вече е изяснено, и няма смисъл да се продължава със споровете. Догодина ще се срещнем оново, дано този път всичко е наред.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Трофи "Албена-2011"

              Още едно клипче изпадна от апарата на пилота ми. Това дето го носят съдиите е кардана на Бай Матю. Ако не беше загрял Нисана щеше да се справи и само на предно.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: Трофи "Албена-2011"

                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                Още едно клипче изпадна от апарата на пилота ми. Това дето го носят съдиите е кардана на Бай Матю. Ако не беше загрял Нисана щеше да се справи и само на предно.
                Брей, голям пилот, хем кара, хем снима.
                Само дето е много свенлив, че докато снима все се крие зад гърба ми, то човек не може да разбере, това в кадъра аз ли съм или нисана на Матьо.
                Милен Милков
                Offroad-Русе

                Коментар


                • От: Трофи "Албена-2011"

                  Баси колко леко баирче изглежда на клипа. Наживо си е съвсем друго...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Трофи "Албена-2011"

                    Първоначално публикуван от madmimi Преглед на мнение
                    Брей, голям пилот, хем кара, хем снима.
                    Само дето е много свенлив, че докато снима все се крие зад гърба ми, то човек не може да разбере, това в кадъра аз ли съм или нисана на Матьо.
                    Мими, и ти си, и Нисана на Матю. Това, че апарата е на пилота ми, не значи, че е снимал той. Снимала е приятелката му. Не се прави не тапа .
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • От: Трофи "Албена-2011"

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Баси колко леко баирче изглежда на клипа. Наживо си е съвсем друго...
                      Нали???
                      като гледам клипа от екстрем 4... да се чудиш, защо закъсва тоя джип.
                      Ама на място навигатора почти лази с въжето на лебетката.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X