Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи "Албена-2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи "Албена-2011"

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Това е доста добра илюстрация на една от причините, поради които някои по-стари състезатели не искат да карат трофи ... :mr
    Нашата машина пък няма никакви "застрахователни" щети. Дано качат снимки за да се види от къде сме минавали и как. То това си зависи от навигатора. Те са виновни за всичко. А Таргата какъв беше - навигатор.

    Коментар


    • От: Трофи "Албена-2011"

      Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
      Поздравявам те за това че издържа толкова много,въпреки ''екскурзовода''. Вероятно за вас не е останал роудбук но ти си предвидлив и си си взел следотърсач вместо навигатор. Наистина се смях от сърце,това момче има талант. Дано го забележат от ''комиците''
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • От: Трофи "Албена-2011"

        6 Май екстрем 3.



        Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

        Коментар


        • От: Трофи "Албена-2011"

          Вече минаха повече от 48часа от приключването на това оффроуд приключение и аз все още немога да намеря точните думи да опиша преживяното .Мога само да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на организаторите .Като ми мине мускулната треска може и да се обесня на Геро в любов, но за сега за толкова имам сили. Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ от Networx BG.Ще ВИ помоля колеги да не бързате да СПАМИТЕ темата, оставетени малко време на НАС УЧАСТВАЛИТЕ да споделим преживяното, да се порадваме един на друг ,да се похвалим, посмеем малко, пък после си мерете.....ЛЕБЕДКИТЕ.
          Последно редактирано от Zahari; 09-05-11, 18:00.
          Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
          "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

          Коментар


          • От: Трофи "Албена-2011"

            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
            На края на това клипче видях, че и 2-та джипа сте направили същата грешка и сте слезнали по-рано на асвалтовия, път. Това ми костваше 1 солено наказание. После ляво до табелата "Долище" - там осъзнаваш, че си извън трака. Правиш обратен завой и търсиш далекопровода.... ХАХАХХАХА .... все едно пак бях на тази точка и поредната разправия с навигатора.
            Момчета... заради вас, ще ни задължат освен контролен GPS да слагаме и бордни камери.
            Каскадьора..надявам се че се шегуваш .Между другото за това скъсяване на трака нашия екипаж беше санкциониран с +4 часа през първия ден.Не мога да не Ти благодаря още веднъж ,че ни предупреди за прясно изкопания канал ,който можеше да сложи край на участието на нашето отрудено Чероки в този интересен формат.То нали и това му е най важното на трофито да сме заедно , да си помагаме и състезавайки се помеждуси да бъдем заедно, да сме ОФРОУДАРИ.Само как го казах а...
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 09-05-11, 19:13. Причина: Корекция на цитат
            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

            Коментар


            • От: Трофи "Албена-2011"

              Независимо, че след всеки етап ви хвалих за доброто трасе, което дава възможност на екипажа да се изкефи максимално и ако поиска да се покаже като голяма работа, сега официално в писмен вид искам да искажа нашата удоволетвореност от съзтезанието и от организаторите. Геро, Благо благодаря. Идеята за задължително трасе и отделни екстремни участъци за чесане на краста, които намаляват възможностите за тапи, е прекрасна.

              Интересно що ли и аз подкрепям колегата Захари от Русе - а бе хора Вие оспамихте темата, бих казал я осрахте. Няма ли модератор да поизтрие тъпотиите или да ги прати в Теми: Похвали и оплаквания, и Идеи за развитие на оффроуда и там всеки да си пише каквото си иска.

              ПРОТЕСТ: Ние участниците си искаме темата за нас

              Коментар


              • От: Трофи "Албена-2011"

                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                ПРОТЕСТ: Ние участниците си искаме темата за нас
                Получавате си я. Другото е тук.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Трофи "Албена-2011"

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Получавате си я. Другото е тук.
                  Най-искрени благодарности за бързата реакция.
                  Но ако махнете и от 107 до 147 ще е още по добре, Темата нищо няма да загуби.
                  Последно редактирано от Tedo56; 09-05-11, 19:25.

                  Коментар


                  • От: Трофи "Албена-2011"

                    Да не остана назад и аз с благодарностите. Благодаря на Геро и Благо за страхотното състезание! Липсата на опит изигра лоши номера на повечето екипажи, но това си беше част от тръпката.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Трофи "Албена-2011"

                      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                      Да не остана назад и аз с благодарностите. Благодаря на Геро и Благо за страхотното състезание! Липсата на опит изигра лоши номера на повечето екипажи, но това си беше част от тръпката.
                      Защо?Какво сътворихте вие от липса на опит?
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Трофи "Албена-2011"

                        Например доста гъби набрахме...
                        Ако навигатора ми беше по-опитен щях да имам поне с половин час по-добро време.
                        А ако се бях усетил навреме за единия азимут-поне още половин час.
                        Ма кво да правим-всички сме новобранци, и сега се учим...
                        Ама пък е кееееффффф
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Трофи "Албена-2011"

                          Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                          Защо?Какво сътворихте вие от липса на опит?
                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Например доста гъби набрахме...
                          Ако навигатора ми беше по-опитен щях да имам поне с половин час по-добро време.
                          А ако се бях усетил навреме за единия азимут-поне още половин час.
                          Ма кво да правим-всички сме новобранци, и сега се учим...
                          Ама пък е кееееффффф
                          Ходене за гъби, каране в група в която първо се движехме бавно и второ се губехме още повече, неправилно четене на пътната книга и още много неща които ще знаем занапред. Много съм доволен от представянето на Витарата и карането на пилота, не знам обаче дали той е доволен от мен като знам колко пъти се губихме и като се върнехме намирахме още няколко джипа на същото място да се лутат в търсене на правилния път.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Трофи "Албена-2011"

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            [ATTACH]328508[/ATTACH]
                            Не може ли класирането да се вижда. Аз лично трудно го намерих. Пък като се вижда ще можем и ние да се пъчим, нали сме втори ( щото пуснах Петър и Таргата, нали съм добър човек).

                            Победители са:

                            1.Петър Добрев/Николай Николов(Тарга)
                            2.Теодор Енев/Илия Шейтанов
                            3.Петър/Николай - Силистра

                            Спец - Петър Каскадьора

                            Коментар


                            • От: Трофи "Албена-2011"

                              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                              Ходене за гъби, каране в група в която първо се движехме бавно и второ се губехме още повече, неправилно четене на пътната книга и още много неща които ще знаем занапред. Много съм доволен от представянето на Витарата и карането на пилота, не знам обаче дали той е доволен от мен като знам колко пъти се губихме и като се върнехме намирахме още няколко джипа на същото място да се лутат в търсене на правилния път.
                              Че като не карате зад белия Дифендър ще се губите я.Ние си карахме бавничко,но улучвахме всяка точка и когато не улучехме се връщахме на време.Още от начало почти всички ни изпревариха,а след това ни изпревариха по още 1-2 пъти,без ние да сме ги изпреварвали.Какво ли значи това?След средата на първия ден имаше редичка зад нас,ама вече никой не искаше да ни изпревари-седяха и си чакаха зад нас да видят на къде ще поемем.Нали помните азимута на дървото как цялата редичка се опитахте да ни убедите,че пътя не е от там?Само не знам на поляната дето всички отидоха за гъби,а ние се опитахме да се шмугнем тайно в храстите(след които беше баира с острите големи камъни),кой точно ни забеляза.Мислехме,че сме се скрили добре!!!
                              Последно редактирано от Младен Стоянов; 09-05-11, 21:45.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Трофи "Албена-2011"

                                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                                Не може ли класирането да се вижда. Аз лично трудно го намерих. Пък като се вижда ще можем и ние да се пъчим, нали сме втори ( щото пуснах Петър и Таргата, нали съм добър човек).

                                Победители са:

                                1.Петър Добрев/Николай Николов(Тарга)
                                2.Теодор Енев/Илия Шейтанов
                                3.Петър/Николай - Силистра

                                Спец - Петър Каскадьора/ Стоян Стоянов
                                Пропусна ми навигатора - той колко кила свали да опъва лебетките в 4-ти екстрем....
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X