Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един собственик на Диско 1 200tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Още един собственик на Диско 1 200tdi

    Първоначално публикуван от huntergencho Преглед на мнение
    ... Понеже имам и Range Rover P38 дизел и мога да кажа ,че Дискавърито набира много по-бързо от P38-цата.
    Не е добре.
    В смисъл, Диско-то си е добре, но Рейндж-а има проблем.

    Коментар


    • #47
      От: Още един собственик на Диско 1 200tdi

      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
      Не е добре.
      В смисъл, Диско-то си е добре, но Рейндж-а има проблем.
      Защо да има проблем? До колкото знам не са особено големи бегачки. Виж като съм в оборот не се удържа. Ама мен си ми и свиди да го настъпвам де
      Колега Andro160 нещо за припушването да кажете или е нормално.
      Land Rover Range Rover 2,5 DT
      Land Rover Discovery 200 TDI
      BMW F650ST - RIP
      "Совите не са това което са"

      Коментар


      • #48
        От: Още един собственик на Диско 1 200tdi

        Първоначално публикуван от huntergencho Преглед на мнение
        Колеги нормално ли е да пропушва малко черничко, като го понастъпя. И каква може да е причината, че да не натровя някой. Проверявах маслото не е мърдало от нивото си. Въздушният филтър го сменях като го купих, т.е. преди 3-4 месеца може би. Иначе се стрялка много,като за джип. Понеже имам и Range Rover P38 дизел и мога да кажа ,че Дискавърито набира много по-бързо от P38-цата.
        Пропушването при рязко настъпване на газта си е напълно нормално-така трябва да бъде,за да има ряз още от ниските обороти.Това е преходен режим в който има рязко увеличаване на подаваното гориво.След като се развърти мотора обаче,трябва пушенето да се изчиства.Продължава ли да пуши постоянно,ненужно се изхвърля не добре изгоряло гориво,но не върви повече.Щом не харчи масло,върви добре и си доволен от разхода,не го пипай.
        Последно редактирано от Младен Стоянов; 22-07-11, 17:21.
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • #49
          От: Още един собственик на Диско 1 200tdi

          Ако на Рейндж-а всичко е изправно, трябва да върви чуствително по добре от Диско-то. Имай в предвид, че БМВ-то с тоя мотор 200 ги няма за нищо.
          Относно "припушването" - както се каза вече, в такъв режим е нормално.

          Коментар


          • #50
            От: Още един собственик на Диско 1 200tdi

            След като се развърти мотора обаче,трябва пушенето да се изчиства.Продължава ли да пуши постоянно,ненужно се изхвърля не добре изгоряло гориво,но не върви повече
            Да след развъртане на мотора няма пушене.
            Ако на Рейндж-а всичко е изправно, трябва да върви чуствително по-добре от Диско-то. Имай в предвид, че БМВ-то с тоя мотор 200 ги няма за нищо
            за вървенето със сигурност върви по-добре и развива по-големи скорости от Диско-то. Но си мисля че Диското ще ми вземе старта.
            Land Rover Range Rover 2,5 DT
            Land Rover Discovery 200 TDI
            BMW F650ST - RIP
            "Совите не са това което са"

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X