Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приема: да се даде гласност на тази инициатива.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Приема: да се даде гласност на тази инициатива.

    Първоначално публикуван от sashobasket13 Преглед на мнение
    Здравейте колеги,
    прочетох внимателно реда за организиране на подобни мероприятия, но нямам достъп до раздела "молби" и не мога да си кача темата там.
    Една организация с нестопанска цел организира почистване на Южния парк, аз и още едно момче от форума ще ходим, вече сме се събрали над 20 човека, но ако станем повече съм сигурен, че има достатъчно боклук. Необходими добро настроение и родолюбив дух. Качвам пълния текст на поканата, има група във Фейсбук, който иска да я намери, който иска да ми каже точно име и аз ще го поканя. Групата се казва "Пролетно почистване"

    "След дългата почивка, ние сме готови отново за работа! Каним Ви на първото пролетно почистване за 2011 на 2-ри април от 11,00 часа в Южния парк. Среща на главния вход - срещу улица Нишава. Планирали сме 3-часово почистване на парка. Ще имате възможност да срещнете различни млади хора, както и да се запознаете с предстоящите ни проекти. Като завършек на инициативата ни смятаме да организираме пикник. Ръкавиците, чувалите, както и всичко необходимо ще бъде осигурено от Сдружение "Социална мрежа на открито". Молим тези от вас, които имат желание да присъстват на пикника да допринесат с продукти.

    P.S Колеги администратори и модератори, ако съм нарушил по някакъв начин реда за публикация, извинете ме, изтрийте темата, но ви моля дайте гласност на идеята за почистване на може би най- хубавия парк в София.
    Информацията се публикува в раздела "благотворителни акции"

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X