Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    То 30 заряден ProMag да не засича май няма. Или поне това гледам из разни клипове тук. Лични впечатления нямам, в Калифорния са нелегални, ако не си ченге.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Това е въпрос на който не мога да отговоря. Моя човек ми разказа, че и трите му такива правят същите проблеми и на Браунинга и на Аркусите и на FEG-a му. Проблема е същия - забива патрона с носа надолу. Направи ми впечатление, че подавача не се движи като при нормалния пълнител. Докато при стандартния където и да натиснеш подавача, той трябва да потъва директно надолу, при удължения се криви.
      Ами сложи му за проба един палец подавач от 13/15 заряден и пробвай какво ще стане .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • Здравейте, от доста време си търся пълнител за Аркус 98ДА, но така и ненамерих. Дори от завода в Лясковец ми отговориха, че нямат. Та въпросът ми е от какъв друг пистолет ще стане?

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Като профил в Аркус 94 влизат от ЧЗ 75/85 и Берета 92 . Дали ще работи с тях нямам представа трябва да се пробва .

      • Пълнител от 94 не е съвместим с 98, изпробвано.

        Коментар


        • sek.1
          sek.1 коментира
          Редактиране на коментар
          Не е защото е по къс . Модела Аркус 94 е пълно механично копие на Браунинг НР 35 който си е с 13 заряден пълнител . Обратното става без проблеми но пълнителя стърчи от ръкохватката около 10 - 15 мм . Пълнителите на ЧЗ 75/85 и Берета 92 са 15 зарядни и трябва да се пробва как застават на Аркус 98 .
          Последно редактирано от sek.1; 26-04-20, 10:42.

      • За CZ 75/85 не са ли 16 зарядни? Имам под ръка CZ 75 D и неговия пълнител нестава за Аркуса, пробвах.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X