Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Е нали им имаш телефона и комуникираш с тях, че чат пат им ходиш и на гости? Звънни, питай и сподели.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Имам телефон на пласмента. Предпочитам отговори на тези въпроси да ми даде някой запознат със самия производствен процес.
      42

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Това, което си спомням със сигурност от малкото, което съм прочел, е че markIII не е произвеждан от Аркус и си е чисто израелски.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          В тази тема съм обяснил някои неща относно имената и маркировката http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=30504
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            А истина ли е това, че производството на Аркус 94 е започнало след приключването на договора за Карените?
            42

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Вървяха успоредно . Първо беше Белица . Разработката започва още през 1981 година но тогава да произвеждаш оръжие в калибър различно от общоприетия във ВД и система различна от Макаров беше еретизъм от висша форма . Някъде към 1993 - 94 година на нашите оръжейници им идва идеята да променят дизайна а и вероятно от Браунинг са им напомнили че тая работа с копирането става с лиценз и така се появява новия дизайн . Евреите понеже много добре знаят потенциала на тази система виждат че от новия дизайн и техно име могат да изкарат пари и нещата тръгват .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                А какво е произвеждано при нас за карените - рама, затворен блок, цев? Или само сме сгобявали?
                42

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Абсолютно всичко се произвеждаше тук .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    А в какъв период от време се е произвеждала Белица? Има ли снимки на това оръжие? Гугъла показва снимки само на Аркус 94.
                    42

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      В малка експериментална серия още от 1981 година но никъде не е бил на въоръжение . Някъде през 1993 година 3 бройки бяха на изпитания в стрелбището на фирма Фортуна . Тогава стрелбището беше на бул. Сливница в мазето на техникума по фина механика и оптика . Пак тогава един мой братовчед работеше там като инструктор по стрелба и доста съм пострелял с белиците . На едната с патрони от втората световна успяха да и спукат блока . Белицата си беше 1 към 1 Браунинг НР .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        лигавщина...
                        Прикачени файлове
                        42

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                          лигавщина...
                          Няколко страници по нагоре ви показах моя дядо.Едва ли с лъскавите подобрвния сте го направили вашия Аркус по добър.Той просто трябва да ми е безотказен.
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                            Няколко страници по нагоре ви показах моя дядо.Едва ли с лъскавите подобрвния сте го направили вашия Аркус по добър.Той просто трябва да ми е безотказен.
                            Не ми е целта да го правя по-добър. Той си е достатъчно добър според мен. Подобренията, ако могат да се нарекат така са само по .22 адаптера и само за кеф на стрелбището
                            42

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Бих искал да видя бързо вадене от кобур на това!
                              А как го закрепи върху мерната линия?
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Да ама ако си на 60 и стреляш в тъмно стрелбище и само за това го ползваш е много шойне,не съм на 60 ма ако ми падне едно добро и евтино си взимам и аз
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X