Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

    Едва ли ще учудя някого,че след 10 месеца,отново искам да изживея това,което изживях тогава.Подготовката,тръгването,навлизането в ритъм на самото пътуване,тръпката,неизвестното(и част от известното),изпадането в „безвремие”...ууфф,много е хубаво.....,не, не е много хубаво!-няма определение,като хипер,мега,ултра и т.н.,това просто трябва да се изживее.

    Бих искал да Благодаря на Offroad-Bulgaria.com и на всички членове на този форум,които „пътуваха” с нас и ни подкрепяха.
    Специални Благодарности- на Венци Петров за онази специална машинка за дезинфекция на вода(все и забравям името) ,CHINELA за анти-маларийните инжекции, на Веско за “Spot Tracker”,на Супер Димо-посуда,на ф-ма Скортел-сателитен телефон Iridium,г-н Рошанов-мото-чорапи,Max Media-за чудесния филм и на всички наши приятели и колеги,които приемаха наши обаждания и координация.

    С тези 35 минути, ние се опитахме да пресъздадем една малко по-жива картина на това,което ни се случи.На моменти то беше трудно,на моменти комично,на моменти дори изнервящо,но преди всичко нашия начин да осъществим мечтата си.
    Моля изтеглете,сипете си по-голяма чаша кафе и се забавлявайте,макар и виртуално заедно с нас,но не на сериозно-точно както и ние го направихме-някак си на майтап и най-хубавото беше,че нито аз,нито Бойко не сме се взимали на сериозно.....приятно гледане!!!


    Trailer-Увод


    Изтегли HD версия-3,5 GB MPEG

    Изтегли нормална резолюция-1 GB MPEG
    търся си подписа....

  • #2
    От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

    Мислех тази седмица да поработя, но както започва , няма да го бъде
    Благодаря отново

    Коментар


    • #3
      От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

      "По-добре Късно отколкото Никога" се пееше в една песен.
      Браво за труда и за Пътуването - Разказа на Бойко беше Страхотен - Фантастичен и изкарах прекрасни моменти пред компютъра с него. Сега Сипвам кафето и Сядам да Съпреживея вашата Епопея Отново.
      Благодаря!!!

      Коментар


      • #4
        От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

        Това се канех да ви го кажа онзи ден, но тръгнахме набързо пък и в различни посоки.

        Ето на какъв разговор (няма такъв диалект) станах неволен свидетел миналата седмица, между двама „добре облечени бизнесмени”! Действието се развива в ресторант по обяд-те са на съседната маса зад мен.

        Първия:
        - А бе, нали знаиш, мойта ако не е у фризйорскию е у дома пред компютъру...
        Втория :
        - И к`во?
        Първия:
        - ... е чела, за нек′ви двама одили с мотори у Африка...
        Втория :
        - И к`во?
        Първия:
        - Българи, бе с мотори през целата Африка от горе до доле през целата ти каам.
        Втория :
        - Не мое да бъде тия не са българи, па и с мотори... там нема пътища к`ви шъ съ тия мотори, па и вода нема, твойта се е объркала нещо! И колко време?
        Първия:
        - Не знам, чекай шъ звънна.

        Разгова протича така:

        - Ало, коте, дома ли си? А-аа, добре, я кажи тия двамата колку време са били у Африка? Тия бе с моторите.

        Другия го прекъсва:
        - Я питай к`ви са тия мотори, кви марки са.

        Този пита прекъсва разговора и казва:

        - Три месеца, единия е бил с БМВ, а другия го забра`их...
        - К`вооо... три месеца. Аз ти каам, таа твойта се объркала...некой да знаеш лъже и маже мноо яко. Първо баварците мотори не прааат, ти да си видел мотор мерцедес или ауди а? И второ за тва ти треа поне една година, апа с мотор поне две. Аре не ме занимай с повече глупости, пащай и да тръгаме...
        - Не бе и снимки има...

        Тръгваха си и не чух останалото. Онемях...

        Поздрави



        П.П. Не съм сигурен за мястото на този пост (съжалявам за спама),
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • #5
          От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

          Мони, нарочно го пуска в понеделник.
          Сериозна част от обществото спира да функционира... а имах толкова бачкане!


          Кафето се прави, аз няма да си вдигам телефона следващите 2-3 часа.


          Мони, БЛАГОДАРЯ!
          You'll never find out - I got no key hole....

          Коментар


          • #6
            От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

            Страхотно филмче и много добре направено . Не спрях да се хиля на хрумките ви през цялото време . Поздравления .
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • #7
              От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

              Охоо, благодаря!

              Ще си го изтегля в HD формат и го пускам на голям екран, да се изкефя максимално!

              Коментар


              • #8
                От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

                Аз сега немога да го гледам, зтова довечера не ме търсете да излизам.
                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                Коментар


                • #9
                  От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

                  Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                  Аз сега немога да го гледам, зтова довечера не ме търсете да излизам.

                  И аз съм така
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

                    Гриша, на поста ти се смях много от сърце. По странни ресторанти ходиш

                    Коментар


                    • #11
                      От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

                      Така не бях цвилил от смях много отдавна....звуковите ефекти са страшни.
                      И двамата сте големи скици!
                      Благодаря за труда и за споделянето!
                      Поздрави
                      You'll never find out - I got no key hole....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

                        Филма е уникален ! Бетон сте момчета
                        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

                          УНИКАЛНО! :X Нямам думи. Просто си заслужаваше чакането да го направите и чакането да го изтегля
                          Още една дестинация стана още помечтана за много хора.
                          Благодаря!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

                            Изгледах (Изпих) го на един дъх с една биричка в ръка!

                            Прекрастно преживяване!

                            Да идва лятото най-после!
                            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                            Коментар


                            • #15
                              От: Като на Кино(почти) до Нос Добра Надежда

                              Благодаря за споделянето!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X