Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слави Трифонов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Слави Трифонов

    Нямам телевизия в кащи, някой може ли да даде линк с ЦЯЛОТО интервю на Слави? Или да каже от къде мога да го дръпна.
    И между другото, какво мислите за Слави, като човек, като мъж?!?
    Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

  • #2
    Re: Слави Трифонов

    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: Слави Трифонов

      Пише, че няма такъв линк!
      Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

      Коментар


      • #4
        Re: Слави Трифонов

        Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
        Нямам телевизия в кащи, някой може ли да даде линк с ЦЯЛОТО интервю на Слави? Или да каже от къде мога да го дръпна.
        И между другото, какво мислите за Слави, като човек, като мъж?!?
        http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1034679

        Според мен е комплексар.
        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
        Omnia vincit amor !

        Коментар


        • #5
          Re: Слави Трифонов

          Според мене прави много за повдигане на националното самочувствие на съвременния българин, заради което го уважавам и се гордея че имам и такива сънародници! Много от другите шоумени (някой от които се титулуват политици), ме карат по скоро да се срамувам че са ми сънародници!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #6
            Re: Слави Трифонов

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            Според мене прави много за повдигане на националното самочувствие на съвременния българин, заради което го уважавам и се гордея че имам и такива сънародници! Много от другите шоумени (някой от които се титулуват политици), ме карат по скоро да се срамувам че са ми сънародници!
            Чалгаджия с претенции, който имаше достатъчно добър бизнес усет за да опакова чалгата си с патриотична опаковка, за да я продава по-успешно.
            Нека си прави бизнеса, но да не претендира да бъде нещо като морален авторитет или съвестта на нацията!
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Re: Слави Трифонов

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              Чалгаджия с претенции, който имаше достатъчно добър бизнес усет за да опакова чалгата си с патриотична опаковка, за да я продава по-успешно.
              Нека си прави бизнеса, но да не претендира да бъде нещо като морален авторитет или съвестта на нацията!
              То пред монитора било много лесно да даваш оценки и да класифицираш.
              Последно редактирано от fenek; 22-04-07, 17:58.

              Коментар


              • #8
                Re: Слави Трифонов

                Има го предаването от петък в торент тракерите.
                B+

                Коментар


                • #9
                  Re: Слави Трифонов

                  Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                  Има го предаването от петък в торент тракерите.
                  ЕЙ то и тук http://www.vbox7.com/play:f32a920d
                  Уморените коне не ги убиват , нали ??

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Слави Трифонов

                    Първоначално публикуван от fenek Преглед на мнение
                    То пред монитора било много лесно да даваш оценки и да класифицираш.
                    А бе, колега, ти днес май си тръгнал да се изявяваш като цензор!

                    Оценката на водещ на телевизионно предаване се формира и дава не пред монитора, а пред телевизора. Ти къде искаш да си кажа мнението? Шушнейки на ушенце някому?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Слави Трифонов

                      то колегата fenek каде ли не се изявява като цензур

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Слави Трифонов

                        Не гледам телевизия и не бях гледал интервюто с него. Сега го гледах от линковете и мога да кажа, че му съчувствам като на човек в беда, макар че изобщо не го обичам като шоумен или там какъвто е. Дано се оправи!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Слави Трифонов

                          http://www.focus-news.net/?id=s1432

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Слави Трифонов

                            Дай Боже на никой да несе случва подбно нещо, което се случва със Трифонов. Да невиждаш е най-страшното нещо на този свят. Както се казва това е все едно да си погребан жив...
                            Относно него, ние българите все се стараем да гледаме сламката в очите на другите и никога гредата в своите и точно в този момент всеки писал против него в тази тема е меко казано безсрамен поне за мен. Това е човек, на който съм ходил на всичките му турнета. Аз лично никога несъм му бил върл фен, но признавам, че в Българиа просто по голям в шоу бизнеся няма. Всеки от нас можеше да научи нещо от интервюто, което даде той и попринцип от изявите му като човек. Той никога неказва АЗ той цени екипа си и признава всичките му качества както и винаги е готов да застане зад всеки един. Това е най-достойното качество, което несъм виждал в нито един ШЕФ в момента...
                            Пожелавам всеки му да има неговата слава и да направи нещото, с което може да привлече масите от хора, който съм виждал да ги привлича той! Възхищение получава и от факта, че то изпя песни, който хората незнаеха или просто бяха забравили, песни, който всеки достоен Българин е хубаво да е чул и да ги знае, а аз съм виждал с очите си как един стадион хора ги пееха с него и ги знаеха наизуст.
                            Пожелавам му сърдечно да се оправи и да бъде щаслив, защото той го заслужава десетки пъти повече от тези чичко паричковци, който окрадоха държавата, и който неса влизали в един детски приют и неса похарчили една жалта пара за някой в беда. ЕВАЛА
                            4ао
                            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Слави Трифонов

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              ...мога да кажа, че му съчувствам като на човек в беда, макар че изобщо не го обичам като шоумен или там какъвто е. Дано се оправи!
                              +1
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X