Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд съборите, немотията, и битака

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Офроуд съборите, немотията, и битака

    Началото на Битака беше поставено, удобно място до което можеше да се стигне и с градския транспорт



    в горичката може да се видят катерици, но са много трудни за снимане



    а това е и самото място за провеждането на мероприятието







    имаше дори представители от общината



    тук между тези двамата се говореше за някакви %, но не съм финансист и неможах да ги разбера





    другите участници от това първо начинание













    и първата далавера





    познайте какво е това



    ето и жокер



    Поздрави на организаторите, ако има нещо и за мен на ЛС.
    LZ1NBN

    Коментар


    • #32
      От: Офроуд съборите, немотията, и битака

      Ок, тогава на 7 ми май продавам лаптоп , чистак нов, който ми го поляха с бира на 3 -я месец ...и всичко бачка, ама мониторът не...ако някой го иска да каже цена, ако пък някой може да ми го оправи - също да каже, че платих на цялата мизерия 1100 кинта за него а...нямам лаптоп дефакто! И ми е голяма мъка това...

      Коментар


      • #33
        От: Офроуд съборите, немотията, и битака

        Много скъп ... По-добре мисли за оправяне. Знам място, където ще ти обърнат внимание, ама не веднага, че сменят канцелариите, и в момента всичко е в кашони и сандъци.

        Коментар


        • #34
          От: Офроуд съборите, немотията, и битака

          Както се казва - началото бе поставено. Нейчо много профи го е отразил .
          Следващия път може да има и повече хора.
          Стефане, благодаря!

          Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
          ...лаптоп , чистак нов, който ми го поляха с бира на 3 -я месец ...и всичко бачка, ама мониторът не...
          Пробвай да го свържеш към външен монитор, ако видеокартата е жива ще можеш да го ползваш така, докато ти го поправят.
          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
          0898777327

          Коментар


          • #35
            От: Офроуд съборите, немотията, и битака

            Пробвай да го свържеш към външен монитор, ако видеокартата е жива ще можеш да го ползваш така, докато ти го поправят.


            да -пробвах - работи безупречно....ама, не ми трябва така...Искам като пътувам 4 часа до морето да си гледам филм...или да имам скаип ...Поправката струва ...нема да ти казвам колко...

            Коментар


            • #36
              От: Офроуд съборите, немотията, и битака

              Може да донесете някой и друг магнетофон. Няма да се разсърдя.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #37
                От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                Въпроса е къде си питал колко струва.

                Да, прочее. Офроуд снаряжението е част от тая каша. Не става дума само за автомобилни части.
                А тежките магнетофони с грамадни ролки, турени на пуснатия заден борд, капят на душата по-тежко, от най-по ГМОмазта от кренвиршите Тежки ...
                Така че.

                Коментар


                • #38
                  От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                  Съобразих.
                  Тук трябва да се извиня на сигурно повечето хора, загубили от ценното си време, за да погледнат темата. Очевидно не съм обяснил правилно.
                  Срещите са за хора, които се интересуват от офроуда изобщо. Все едно дали по картата, или по живота. Кръстопът на редки хора и редки неща, не светофар с камери на КАТ. И никой не е казал че може да се разменят само железа. Може и пластмаси. Може стъкла. Може даже винкел за чугун. Или велосипед за КрАЗ, щом са се харесали. Или грамофон за радиостанция, и двете са оборудване за офроуд, по моите мерки. Може технологии, когато някой няма с какво да прокара някоя гайка, или как да хване друга пружина.
                  Всичко може, освен гнусни отношения и настроения, или там меркантилност. Това няма да допусна, ако ще да ми скочи алаха насреща.
                  Да, и въпросното мероприятие няма да бъде рекламирано по никакъв начин. Може единствено да бъде обявявано в някакъв календар, колкото за който за пръв път чува. Ще заживее само, или няма да го бъде изобщо.
                  Вярвам че ще го бъде.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                    Пууу, пропуснАл съм тая тема! /плескам се по челото и търся пепел/
                    Мани, ми и датата съм пропуснАл! А за сватбата ми едно време от неколко дни знаех!

                    Идеята е супер и дано да я бъде!
                    Айде и Стефан станА управител на битакмаркет.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                      Бе защо все във вашта махла се случват хубавите работи? Чудя се, като един виден Варненски Плюшкин, дали да не организирам нещо подобно?
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Бе защо все във вашта махла се случват хубавите работи? Чудя се, като един виден Варненски Плюшкин, дали да не организирам нещо подобно?
                        Давай! Аз ще оказвам логистична подкрепа.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                          Стефане, 7 май е втория от 3 поредни почивни дни и доста хора ще използват дългия уикенд да пътуват, като мен. А хем имам какво да дам, хем търся разни неща, дето още не знам какви са точно. Що не го преместим на 14 май на същото място. И всеки да мъкне каквото и колкото има, от болтове до краз. Не само за колите, а всичко оофроудско във всичките му форми - карти, завивки, обувки, въжета,кирки, чарколя, шегли и прочие.
                          А наесен, на Събора, ще направим Национален битак, аз ще помогна за организирането.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #43
                            От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                            Мда. Току що говорих с хора от Варна, които май също имат интерес да дойдат. Така че по изключение - може да са промени.
                            Казвайте си заявките.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                              Обявявй 14 май и да действаме
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #45
                                От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                                Мда. Голяма дандания по въпроса.
                                Значи събитието остава за 7-ми май. Който има разходки - някъде си, който нужди - другаде.
                                Не смятам времето да се променя и за в бъдеще.
                                Първата Събота на Всеки Месец.
                                Това не е търговско мероприятие, няма да има реклама, и няма да има изключения. Който когато, както ... Който го мързи - също ...
                                Последно редактирано от Стефан; 27-04-11, 04:02.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X