Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд съборите, немотията, и битака

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Офроуд съборите, немотията, и битака

    Къде, къде?!
    Бих дошъл.
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • #17
      От: Офроуд съборите, немотията, и битака

      НИМ има голям паркинг. Може да се пробваме там?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Офроуд съборите, немотията, и битака

        Идеята е супер. Колко пъти съм подритвал разни неща из двора и по гаражите а накрая за някой ценност. Обратното важи в пълна сила и за мен като отида някъде и видя несметните богатсва за мен натрупани някъде в немилост. А да си пускаме обяви за такива неща си е досадно пък и трябва да се занимаваме с изпращане и не може да се пипне дет се вика.
        висете отпуснато

        Коментар


        • #19
          От: Офроуд съборите, немотията, и битака

          НИМ е мястото на рокерите. Два пъти ще се харесаме, а после ще тръгнат дрязги. Не си струва.
          "Къде" зависи от "колко". За пет джипа става и в моя двор, за 500 - не стига и Централната гара, нито даже с маневрените коловози.
          А освен това не знаем какъв изобщо е интереса.
          Моето решение: експеримент. Ориентировъчно - моя двор, начало на събитието - около обед на първата събота. Хубавото на мястото е че има практически неограничен паркинг, и никакви поводи за скандали от КАТ. Ако историята се окаже значима по друг закон - тогава и ще се разбираме с общината, или със собствениците на подходящи имоти.
          Може да възкресим убития Летен театър. Или да пускаме по левче в касичката на съседното училище, за наем на задния двор. Или да подучим децата какво са камиончетата, колкото да не се убиват с кирливи гоуфове. И изобщо.
          Ако ще го бъде - каквото трябва ще подписвам в полицията и в общината, без това няма да минем, ама не и въпрос.
          Последно редактирано от Стефан; 28-03-11, 04:11.

          Коментар


          • #20
            От: Офроуд съборите, немотията, и битака

            Значи така: втори април 2011 г., начало 11 часа. Мястото: главния вход на Летния театър в София. Улицата се казва "Митрополит Кирил Видински". В случай на голям интерес, има мегдан за развитие на сборището към глухата улица пред Семинарията.
            Там и тогава и ще решаваме какво да се промени, да се променя ли, да се организират ли кафенета и други екстри.

            Коментар


            • #21
              От: Офроуд съборите, немотията, и битака

              Утре ще има ли битак че нещо темата позамря , аз в 11 съм на линия дано да се съберем повече хора поне весело да е.
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • #22
                От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                1100 сахата е мега рано бе хора за събота )))
                Ма мисля да се довлека ако не ми мине котка път.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                  Ма сте бързаци. Ама аз съм на Вакарел утре, иначе можеше и у моя двор, че там е централата на Стефан.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #24
                    От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                    Ще има, нали казах.
                    Полицията знае, няма да им късаме нервите да се чудят какво става. Вътрешния ред си е наша работа, безобразия от никакъв вид няма да се допускат. Няма да се допускат и турско-китайски търговски сергии с лъскави буклуци. Събирането е частно, група приятели са спрели тука, пият кафе, говорят си, и си разглеждат багажниците. Хобаджийски интереси има, търговски - не. Кой каквото иска - това и подарява на когото иска.
                    Последно редактирано от Стефан; 01-04-11, 17:24.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                      Браво за тая инициятива,жалко че сте ми далече,иначе и аз имам доста вехтории,ама и редовно си попълвам запасите
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        Браво за тая инициятива,жалко че сте ми далече,иначе и аз имам доста вехтории,ама и редовно си попълвам запасите
                        Не си сам..трябва някой да натоварим чаршията и да отидем и ние при Стефан на битак.
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #27
                          От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                          Потрайте малко да изясним като какво и как трябва да изглежда, кой чиновник за какво ще ни подгони, и ще решаваме и тоя въпрос. България е голяма, и не е само София.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                            Идеята е много добра. Ако потръгне и битакът стане редовен няма да е зле да се оформи някакъв бюлетин примерно, в който възнамеряващите да участват, предварително да съобщават какво ще носят и какво биха очаквали да намерят. За железа с широко приложение – всеки да носи каквото прецени, ама аз като имам за даване глава от Чероки 2.1 ТД, турбина, в която има още малко хлебец и 2-3 ролки… Дребосъците добре, ама този туч главата да я качвам и свалям в багажника всяка първа събота и да не се яви никой заинтересован някак си ще ми дойде в повече. Та да помислим в тази посока.
                            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                            Манол Денев

                            Коментар


                            • #29
                              От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                              Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
                              Идеята е много добра. Ако потръгне и битакът стане редовен няма да е зле да се оформи някакъв бюлетин примерно, в който възнамеряващите да участват, предварително да съобщават какво ще носят и какво биха очаквали да намерят. За железа с широко приложение – всеки да носи каквото прецени, ама аз като имам за даване глава от Чероки 2.1 ТД, турбина, в която има още малко хлебец и 2-3 ролки… Дребосъците добре, ама този туч главата да я качвам и свалям в багажника всяка първа събота и да не се яви никой заинтересован някак си ще ми дойде в повече. Та да помислим в тази посока.
                              Ще качваш нали трябва да достигнеш минимума на Стефан 20кг. железа ХАХАХАХА.....
                              Николай Георгиев 0+
                              тел.0887357722

                              Коментар


                              • #30
                                От: Офроуд съборите, немотията, и битака

                                Вчера някои се отърваха от ненужни вещи, други се сдобиха с търсени.
                                Следващия ден за обмен е на седми май, на същото място, по същото време.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X