Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигател на Дискавъри 1- 300 тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двигател на Дискавъри 1- 300 тди

    ЗдрАВЕЙТЕ момчета, имам едно леко въпросче.
    Какво ще кажете за мотор на Дискавъри 1- 300 Tdi които не е каран 5години, дали има нещо оцеляло вътре?


    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-03-11, 20:44.

  • #2
    От: Двигател на Дискавъри 1- 300 тди

    Да не е дървен тоя 300тди?И да са го нападнали дървеници?
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #3
      От: Двигател на Дискавъри 1- 300 тди

      По принцип зависи къде е бил и как е съхраняван, ама в общия случай трябва да работи.Виждал съм 200Tdi(на полицейски Дифендър 110), как пали от четвърт, след около 3 години престой на открито, без никакви грижи за предпазването му.И без да му се сменя ни масло ни нищо, си тръгна джипа(за проба) все едно че си го спрял вчера(само "салона" беше още в по-ужасен вид от нормално).
      Та в случая е вероятно доста неща да са "оцеляли" в двигателя.Ако е свален даже ще ти е по-удобно да му смениш консумативите и да го попрегледаш. После не би трябвало да има проблеми.А и да има няма да са големи.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #4
        От: Двигател на Дискавъри 1- 300 тди

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        ..............................Виждал съм 200Tdi(на полицейски Дифендър 110), как пали от четвърт, след около 3 години престой на открито, без никакви грижи за предпазването му.И без да му се сменя ни масло ни нищо, си тръгна джипа..........
        .
        За 300 пита човекът, за 200 си знаем

        Аз лично мисля, че на мотора като такъв, му няма нищо. Проблем може да дойде от разните ел. блокове за управление.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          От: Двигател на Дискавъри 1- 300 тди

          Здравейте момчета,преди време бях пуснал въпроса във форума ,сега след като го карам от 3 месеца мога да ви отговоря ,нищо му няма перфектен е ,забележителен мотор е .Никой да не се съмнява в качествата му,англичанина го е измислил а германеца се е постарал върху "МАН"- вият мотор.Успех на всички .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X