Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да изчистим България!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Да изчистим България!

    Да бе да. То ясно, че заради себе си ще отидат, ама то е равносилно на това да копАш дупка в морето

    Все едно някой чернокрак да се обади у БТВ-то да идем да им изчистим мАалата . Или някой да дойде да ме смени на бачкането, че утре не ми се идва. Ще има потупване по рамото и багодаря обещавам.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #47
      От: Да изчистим България!

      Съгласен съм,че идеята е добра,но....Кои ще излязат да чистят-тези които не замърсяват.Останалите ще гледат отстрани и ще се смеят-чистете,чистете глупаци,ние пак ще си хвърляме боклука където ни падне.
      Опел Фронтера Б КБ

      Коментар


      • #48
        От: Да изчистим България!

        Здравейте, имам позната която работи в напоителни системи. Март месец са чистили почти всички реки и канали около София. Днес е ходила на проверка и беше втрештена- гуми, боклук до безобразие. И какво очакваме и бяха думите, как няма да преливат реки като за един месец са пълни с боклуци?
        0899278323-0877500798

        Коментар


        • #49
          От: Да изчистим България!

          Добре де да изчистим България,а когато офроуд са си правили състезание горе в планината над гр.Пловдив и по точно в местността над Бяла Черква,кой ще ви събира отпадъците питам аз?
          Като имам в предвид полиетиленовите лентички които служат за ограждения на трасето с инициалите на Офроуд България!А после ми пишете тука да изчистим България,как като самите вие цапате след себе си,купищата с въпросните полиетиленови ленти все още се подмятат в планината,нима ги пазите на склад там,евентуално един ден да си ги ползвате отново!За това вятъра ги е разнесъл на всякъде по гората!
          Аз мисля,че този който е отговарял за безопасността на състезанието трябва да си понесе отговорността за нанесеното замърсяване в планината,след като не е си е прибрал боклука!

          Коментар


          • #50
            От: Да изчистим България!

            http://buggynomad.com/?p=193 Eто така изнесохме 250 чувала събран боклук от района на Паша дере Варненско. Подчертавам че организацията няма нищо общо с БТВ. Казвам го понеже някой хора се опитаха да спекулирад с дейноста на други хора! Организатори за събирането са-http://www.surfriderbg.org/ и всички желаещи които се включиха.

            Коментар


            • #51
              От: Да изчистим България!

              Все си мисля, че е по-добре да не се цапа, вместо да се чисти.

              Съвсем различни процеси са чистенето и пазенето на чистота.

              Колкото и да се чисти, ако има кой да цапа, няма да настъпи чистотата. А само ще се радват: ето, изчистиха, сега пак ще цапаме. И ще потриват доволно ръце.

              И това идва от манталитета на хората. Трябва да се възпитават нови хора, с нов манталитет, които чувстват отговорност към природата. И те да станат началници след 20 години.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X