Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2011 - снимки и видео

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Трявна 2011 - снимки и видео

    Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
    Аз не продавам а предоставям, това го правя за фенове и състезатели.
    Наградата за мен е, че видеото ви е харесало.
    Хареса ни, наистина. Поздравления!
    Без блокажи си за никъде. :D
    Без лебедка, хептен...

    0887 731062 - Цецо

    Коментар


    • #77
      От: Трявна 2011 - снимки и видео

      Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
      Още малко снимки от неделното шоу.
      Голем майтап,тиа суфчета къде са ръгнали?На пикник ли?Иначе сериозно, Поздравления на организаторите и на участниците.Честитя на всички победители ипо-специално на Targata.Да му се множат победите.
      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
      АСК Ален Мак

      Коментар


      • #78
        От: Русенската група - част 2

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        След състезанието започнахме да си монтираме асфалтовите гуми и да се стягаме за обратния път:
        [ATTACH=CONFIG]313205[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]313207[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]313211[/ATTACH]

        Направихме си и снимки с известни личности от офроуда:
        [ATTACH=CONFIG]313210[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]313206[/ATTACH]

        ... и обратно към Русе
        [ATTACH=CONFIG]313208[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]313209[/ATTACH]

        В заключение бих искал да кажа, че въпреки всичкия карък, това преживяване ще си остане едно от най-хубавите ми. Не преувеличавам. Всяко зло се случва за добро. Извадихме си поуките, защото за повечето от "нещастията", сме си виновни самите ние.
        Хубаво е, че в днешно време се намират "ненормални" хора, които вместо да си стоят вкъщи пред телевизора, да люпят семки и да псуват колко е лош живота и как някой друг е виновен, се захващат с "ненормални" неща, като да организират състезания.
        Хубаво е, че едни други "ненормални" хора, се връзват и хвърлят пари да правят джипове и да ги чупят. Ей така, за спорта.
        А най-хубавото е, че тези "ненормални" хора си помагат един на друг в беда, въпреки състезателния характер на мероприятието. И всички са щастливи по един или друг начин. Дори и когато "нормалните" хора, дошли да запат и да люпят семки оплюват и одумват "ненормалните" с изрази като "вижте го пък тоз гащник къде е тръгнал" и т.н. Дори и тогава - струва си!
        В този ред на мисли,благодаря ,че ми услужихте с компресора да си напомпя разбортираната гума,а момчетата с Витарата от Габрово сами предложиха да я травспортират!
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #79
          От: Русенската група

          Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
          Още преди Велико Търново, скоростната кутия на Networx-Racing1 започна да трака и се наложи да се върнат до Русе за ремонт:
          Тук е моментът да спомена, че ако нямахме помощ от колегата autogad, тук щеше да приключи участието на най-успешния джип
          Веднага след старта, разбрахме, че нямаме и хал хабер от ориентиране и че GPS-ът ни не отчита изминати метри, а и да отчиташе, пак нямаше да помогне, тъй като на старта бяхме забравили да нулираме. Ориентирахме се по публиката:
          Някъде посредата на трасето счупихме предна лява полуоска. Познава се по зловещото тракане. Продължихме на 3 полуоски и се движихме доста добре, докато не стигнахме до тази кал с баир нагоре, където ползвахме жокер "Помощ от публиката". Благодаря на всички момчета, които се изцапаха, за да ни помогнат. Благодаря и на колегата за снимките:
          Забележете как предно ляво колело е омазано с кал, тъй като не се задвижва. След като излязохме от тая кал, следваше още една кал, с още по-голям баир. Тъй като се движихме с 3 колела вместо 4, трябваше доста бутане. Затова предпочетохме да изкараме джипа в тревата и оттам да атакуваме през дърветата и храститие.
          Дядо беше отзад и след като джипа успя да потегли, аз предпочетох да го возя отзад, отколкото да спра Ето тук колегата е уловил момента много добре:
          Оттук нататък следваха едни обърквания и лутания, но като цяло, както казах, карахме много добре. Факт е, че успяхме почти да приключим трасето за около 2 часа и нещо.
          Казвам "почти успяхме", защото на един от последните завои, взехме десен, вместо ляв и се натикахме в една гора, където идваха насрещни джипове. Наложи се да се натикаме в едно малко дере, за да освободим място. И там се започна:
          - Изманеврирахме джипа наобратно
          - направихме опит да се качим обратно на трасето, но не стана
          - направихме втори опит и тогава се строши и предна дясна полуоска
          - извадихме лебедка, за да се опитаме да изтеглим джипа
          - тъй като бяхме само на заден мост, усилието стана прекалено голямо и опорната греда на лебедката се строши
          - извадихме hijack-а с идеята да повдигаме джипа и да го излашкаме на трасето.
          - същият остана под джипа, омаза се с кал и отказа
          - успяхме да заклещим лебедката на задната решетка и се опитахме да издърпаме джипа назад:
          - хубаво го издърпахме, та предно дясно колело се ОТКЪСНА!!! Без майтап - наистина се откъсна
          :
          Свилене,жестоки коментари,клипове и история на състезанието!Това си е направо за книга или екшън филм.От всичко най-много ме накефи това:"аааа,брат,знайш къде сме,знайш!!!"Със глас съм се смял
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • #80
            От: Трявна 2011 - снимки и видео

            ААААААААААА! Супер филмчета!
            Жестоки кадри..... добиваш представа за самото състезание, а не само от 2 локви с кал.

            Коментар


            • #81
              От: Трявна 2011 - снимки и видео

              Колеги, моля не обръщайте внимание на "оригиналните" коментари и викове в клиповете! Произведени са под високо ниво на адреналин и не отговарят на нормалното състояние на нещата

              Коментар


              • #82
                От: Трявна 2011 - снимки и видео

                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                Колеги, моля не обръщайте внимание на "оригиналните" коментари и викове в клиповете! Произведени са под високо ниво на адреналин и не отговарят на нормалното състояние на нещата
                Спокойно колега, по този начин се предава автентичната атмосфера в колата по време на състезание. Чувал съм, че Тодор Христов е много по........цветен от вас
                Цветан Петров
                "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                0888865583

                Коментар


                • #83
                  От: Трявна 2011 - снимки и видео

                  Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                  Спокойно колега, по този начин се предава автентичната атмосфера в колата по време на състезание. Чувал съм, че Тодор Христов е много по........цветен от вас
                  Ти да чуеш Близнаците! Евала на колегите от Русе, върнаха ме десетина години назад,на Самоков 2002,навигаторът ми /от Добрич/,крещеше неистово "Въй, сгелпихме!", а аз опулено гледах уредите на Тераното и се чудех,аджеба,каква повреда е "сгелпването"! Поздравления на организаторите,всичко беше супер,искам да предложа нещо,състезанието съвпадна с годишнината от смъртта на нашия обичан колега и приятел Камен Топалов,нека му го посветим и догодина да караме в негова памет! Поздрави!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Трявна 2011 - снимки и видео

                    Искам да попитам мотора на тоя Самурай
                    http://www.youtube.com/watch?v=g1KMW...embedded#at=47
                    6 цилиндров ли е ,защото звука ми наподобява на такъв .

                    Коментар


                    • #85
                      От: Трявна 2011 - снимки и видео

                      Диалога между пилота и навигатора е абсолютно натурален и много готин.Коментаторите на футболните мачове - ряпа да ядат.Поздрави на всички участници и организатори.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Трявна 2011 - снимки и видео

                        Днес получих два диска от Оптиспринт Тетевен с кадри от двата дни. Клегата е много точен голямо благодаря
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
                        YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

                        Коментар


                        • #87
                          От: Трявна 2011 - снимки и видео

                          Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                          Колеги, моля не обръщайте внимание на "оригиналните" коментари и викове в клиповете! Произведени са под високо ниво на адреналин и не отговарят на нормалното състояние на нещата
                          Добре са си коментарите! Ма вие сте направо ангелчета. В други екипажи при сходни обстоятелства атмосферата може да е далеч по-напечена ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Трявна 2011 - снимки и видео

                            Качих компресираното видео/76 минути/ от втория ден тукhttp://htftp.offroad-bulgaria.com/op...n/tr200311.wmv.Сваляйте и гледайте.
                            Утре ще се постарая да кача и цялото компресирано видео от първия ден/ "локвата на "Дебелец"/
                            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                            Пламен Златарев 0888 66 03 18

                            Коментар


                            • #89
                              От: Трявна 2011 - снимки и видео

                              Тук //htftp.offroad-bulgaria.com/optisprint_teteven/tr190311.wmv
                              качих компресираното видео/ 96 минути/ от първия ден.
                              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                              Пламен Златарев 0888 66 03 18

                              Коментар


                              • #90
                                От: Трявна 2011 - снимки и видео

                                Да пусна малко снимки със закъснение и аз
                                Първият ден, голям зор докато науча навигатора да плува

                                ... ама бяхме упорити ...

                                ...вече и за спасител става

                                че имахме и тренировки за адекватно действие при обгазяване

                                бяхме много тежки и решихме да махнем герука

                                ... Тодор каза, че на Дакар гледали да олекотят от всякъде машините

                                веднага послушахме съвета



                                имаше и други олекотени конструкций



                                на някой не им пречеха таваните



                                атв-та за вторият ден не бяха останали зарави

                                но за сметка на това имаше малко мотори

                                този добре вървеше, но нещо му стана с двигатела май





                                имаше много доволни от шоуто с моторите разбира се

                                съдийте бяха на всеки завой и издържаха до 5 бири с едно пикане

                                май тук и мен ме хванаха бирите











                                Много добре беше всичко, забавлявахме се добре !!! Поздрави на всички
                                NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X