Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара 1.6 16в не може да се форсира.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витара 1.6 16в не може да се форсира.

    Здравейте имам следния проблем, докато си карах витарката и изведнаж заби и изгасна след това пробвах да я запаля но работи само на ниски при подаване на гас изгасва колата си работи само на бензин няма газово.

  • #2
    От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

    Май няма дебит "дзимбина" провери налягането с манометър,май мирише на нова бензинова попма.
    Бялото BUZUKI 1.6 8в
    0899368772 ;) 0897229322

    Коментар


    • #3
      От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

      И моята почна така да прави преди да спрe нацяло ама може и да ти се е задръстил горивния филтър който се намира до резорвара от дясната страна .
      Последно редактирано от SaTaNaTa_83_stz; 20-03-11, 17:08.
      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
      "Mud Angels" Stara Zagora

      Коментар


      • #4
        От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

        Утре ще проверя налягането и ще пиша какъв е резултата с налягането, а филтърът това лято го сменях вазможно ли е да е пак за смяна.

        Коментар


        • #5
          От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

          ако зареждаш от бевзиностанции не ,по мяза на помпа ,ако има разтоварващ клапан на рейката на дюзите провери и него ,да не ти изтърва налягане , на всички немски коли го има но на витарата специално не съм разглеждал инжекцията
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #6
            Ами и това трябва да проверя,ас си направих една проба докато работи на ниски обороти и развих болта които е за замерване на налягането да протече бензин но продължи да си работи без никаква промяна двигателя.

            Налягането на помпата варира между 2,5 и 3,0 бар или се лажа.
            Последно редактирано от CarTest™; 21-03-11, 11:38.

            Коментар


            • #7
              От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

              Там някаде е
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • #8
                От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

                Разбрахме от какво е днеска я замериха и се оказа делкото , вътре в делкото е бобината ,комутатора и някакав датчик.Цялото трябвало да се смени заради бобината.

                Коментар


                • #9
                  От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

                  опа нещо не се връзва бубина в делко не съм виждал до сега , по простата причина че доста голяма , да не те хвърлят нещо? и да речем че е бубина тя или работи или не средно положение няма , и още нещо не съм чувал до сега и виждал да се сменя делко заради каквито и глупости да става въпрос освен ако не си катастрофирал и си премазал делкото
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

                    И ас незнам но защото била 16 16в за това бобината била вътре и неможела да се подменя а не като на 16 8в на които е от вънка незнам всичко си и работило по нормите само там бил проблема.Утре ще сваля въпросното делко да видя дали не подлежи на ремонт.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

                      а честито. да така е сменя се цялото .ама е невероятна повреда. що не сложиш твоето на на друга витара . проста работа е . само един стробскоп ви трябва.
                      899180483

                      Коментар


                      • #12
                        От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

                        васко снимай ми тази бубина в делкото и ми я покажи че още не ми го побира простата глава ,как се навира бъбина в делко ? и ги признавам тези японци за пълни простаци , да сменяш делко заради бубина , ама пак не се връзва бре ако изгори бубина как му пали колата и работи добре а като и даде газ да гасне ?
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

                          Ас се питам дали от 8 клапанова не става делкото с външна бобина ?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

                            Колегата не е разбрал-датчик на Хол е проблема, ако ще търсиш делко погледни моята обява в продава, иамт разлика за различните моноинжекции, моята стара Ваитарка беше с електронна бобина, успех

                            Коментар


                            • #15
                              От: Витара 1.6 16в не може да се форсира.

                              Нее каза ми майстора че е думнала бобината обясняваше ми 20хил волта а сега примерно 7хил волта с бумнала бубина имала минимална искра която я държала само на ниските убороти и всичките ми свещи стахаха от керемидено червени на черни..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X