Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Покупка на Субару

    Не си ме разбрал , беше спряна с муцуната на долу, затова попитах за някаква особеност в оттичането на маслото. Точно щото е в предния край , би трябвало да показва повече от нормалното. Едвам опря в някакво масло с върха си...Иначе щях да я купя, майната и на динамиката. Ще я кара жена ми , по - спокойно шофиране , по висока сигурност...

    Коментар


    • #32
      От: Покупка на Субару

      А бре момци,какво според вас е "вървене",след като казвате,че H6 "не върви"???Карах един екземпляр и ми направи впечатление,че напълно "отдава" 209-те кончета за разлика от много други,съизмерими по мощност коли! За останалите качества няма смисъл да се коментира и сравнява...според мен няма алтернативен автомобил със съвкупността от тези качества,който да е съизмерим!
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #33
        От: Покупка на Субару

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        А бре момци,какво според вас е "вървене",след като казвате,че H6 "не върви"???Карах един екземпляр и ми направи впечатление,че напълно "отдава" 209-те кончета за разлика от много други,съизмерими по мощност коли! За останалите качества няма смисъл да се коментира и сравнява...според мен няма алтернативен автомобил със съвкупността от тези качества,който да е съизмерим!
        Шът бе колега, остави ги някои да си мислят, че това дето стърчи под магарето е куция му крак......
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • #34
          От: Покупка на Субару

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          А бре момци,какво според вас е "вървене",след като казвате,че H6 "не върви"???Карах един екземпляр и ми направи впечатление,че напълно "отдава" 209-те кончета за разлика от много други,съизмерими по мощност коли! За останалите качества няма смисъл да се коментира и сравнява...според мен няма алтернативен автомобил със съвкупността от тези качества,който да е съизмерим!
          За подчертаното - не споря .. .то няма какво и да се спори особено За вървенето ... просто характера си му е такъв ... плавен. С един тон на гъ.а върви както и без него. Но като за това отношение коне/цилиндри/кубици, ми ... муден си е да ге
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #35
            От: Покупка на Субару

            Карах и Легаси 2.5 Т...ръчка.По-подскача като му намааш цялата газ,като типичен турбо-двигател,НО...Н6 си дърпа яко в целия диапазон обороти..допада ми доста характера му и не ми е нужна по-голяма мощност! Въпрос на лични виждания..
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #36
              От: Покупка на Субару

              С изключеие на Трибека Б9, каквото и Субару да вземеш няма да сбъркаш.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #37
                От: Покупка на Субару

                Ако се търси лека кола 4х4 за мен Субару си заслужава парите, с който и двигател да е. Двигателите с турбо горят доооста повече /може би защото постоянно се проверява дали работи турбото /, някой от тези без турбо пък имат и бавни.Ако пък искаш да се резаваш гледай STI-ките. Бях чел по форума че са с евтин интериор и скърцащи табла, интериора е въпрос на вкус при мен няма скърцащи табла.

                Коментар


                • #38
                  От: Покупка на Субару

                  Търси се повдигнато комби. За жалост жената след тераното , не иска да кара лека кола... ама и тойота 80 не ще....жени..
                  Минахме през варианта бус, ван 4х4. Повече няма накъде компромиси. Проблема е , че повдигнаите комбита за мене се изчерпват с аутбак, волво сх 70 и ауди алроуд, последното не го ща...
                  Та да се върнем на темата, в Швеция 3.0 на субару е голяма рядкост/ много са стиснати шведите/. Виж волвото се намира, цената....
                  Смятам да пробвам и едно волво, да посрваня дет се вика.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Покупка на Субару

                    https://www.youtube.com/watch?v=De0R...e_gdata_player

                    Колега, изгледай това клипче за да видиш сравнението в ходовите качества между Аутбек и Волво ХС.
                    След приблизително 2 годишно четене, гледане и търсене, разбрах, че моят автомобил е Субару Аутбек. Мисля, че тук всички ще се съгласите с мен. В този клас тази кола е без конкуренция. Въпреки всичко, това е само моето лично мнение.
                    Успех с търсенето и дано попаднеш на читава кола.
                    Поздрави.

                    Коментар


                    • #40
                      Re: Покупка на Субару

                      Не карам офроу "за сега" но някои колеги твърдят, че при добра подготовка субарото си ставало.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Покупка на Субару

                        Клипове много, но накрая ще победи......жената! За да си спестиш главоболия, просто нека избора бъде неин, да огледа набелязаните автомобили, да се повози, да ги покара. Важен е чий е избора, а фенове си има всеки автомобил. След като Тераното е любим автомобил, какво пречи да е пак такъв?
                        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Покупка на Субару

                          Клипове много, но накрая ще победи......жената!
                          То това е ясно

                          Коментар


                          • #43
                            От: Покупка на Субару

                            Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                            Клипове много, но накрая ще победи......жената!
                            За добро или лощо - това е истината.
                            Както казват руснаците - когато спориш с жена си, замисли се какво искаш - да си прав или да си щастлив
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Покупка на Субару

                              А най-добре става когато съвпаднат мненията на жената с твоето...като при нас-беше джип,после Хонда и накрая Субару Аутбек..има и от двете предишни и съчетанието е уникално.! Кола с характер,какъвто имат малко други!
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #45
                                От: Re: Покупка на Субару

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Не карам офроу "за сега" но някои колеги твърдят, че при добра подготовка субарото си ставало...
                                Дани, нали се сещаш, че това е купе от Субару, насадено върху 'нещо'...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X