Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на Субару

    Да споделя разход на моя Н6 аутбек- 8.6 извънградско, доволен съм. Движение в рамките на ограниченията , всички ускорявания до тях- с педала в пода. Много кефи...

    Коментар


    • От: Покупка на Субару

      Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
      Да споделя разход на моя Н6 аутбек- 8.6 извънградско, доволен съм. Движение в рамките на ограниченията , всички ускорявания до тях- с педала в пода. Много кефи...
      Толкова Докторе, толкова..ама има барем пътища при вас , та е кеф Аз захванах ония ден за Сандански..в началото магистрала слънце, та закрепих на 180, защото си е на три и нещо оборота, демек таман. След малко обаче като започнаха табели, отбивки за ремонт, ограничения 60 и т.н, та ти строшат мерака.., а и средната скорост вследствие едно-две задръствания пада значително ...
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Покупка на Субару

        Първоначално публикуван от Georgi Balashev Преглед на мнение
        Здравейте, днес бяхме на оглед на Субару Легаси 125к.с.1999год. ръчка карах,правих пълни леви и десни завой, не можахме да усетим никакви тропаници,шумове,скърцане,придърпване, съединителят ми се стори с много къс ход и сякаш много рано отделяше, двигателят работеше добре, като загря мотора явно тече масло от някаде и оливаше по генерацията. Какво е мнението Ви за тези неща със съединителят и теча, като цяло и колата ще се ползва главно за детевоз,без сериозен оффроуд.
        п.п. Знам, че не е Горският но нали окачване и двигател са еднакви.
        От гарнитури на капаците просълзява масалце..достъпно и евтино е отстраняването на проблема. Проблема не може да е в гарнитура на глава, тъй като там масло няма !
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: Покупка на Субару

          Интересно,как ли стига до клапаните това масло? А как ли се връща от там?
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • От: Покупка на Субару

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            От гарнитури на капаците просълзява масалце..достъпно и евтино е отстраняването на проблема. Проблема не може да е в гарнитура на глава, тъй като там масло няма !
            Вариянта с Легасито отпадна, купих си Forester пак същият мотор,коне и година, стори ми се по-добър вариянт, без друго първо те ми хванаха окото, а и на този ,,голям шибИдах" не можах да издържа

            Коментар


            • От: Покупка на Субару

              Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
              Интересно,как ли стига до клапаните това масло? А как ли се връща от там?
              По маслени магистрали !

              Първоначално публикуван от Georgi Balashev Преглед на мнение
              Вариянта с Легасито отпадна, купих си Forester пак същият мотор,коне и година, стори ми се по-добър вариянт, без друго първо те ми хванаха окото, а и на този ,,голям шибИдах" не можах да издържа
              Честито, със здраве да го юркаш, в бокса само за смяна на масло да влизаш!
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • От: Покупка на Субару

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Честито, със здраве да го юркаш, в бокса само за смяна на масло да влизаш!
                Благодаря, при мен Коледа малко подрани,а доста голяма вина за покупката има и колегата Бижо Бижев....

                Коментар


                • От: Покупка на Субару

                  Първоначално публикуван от Georgi Balashev Преглед на мнение
                  доста голяма вина за покупката има и колегата Бижо Бижев....
                  Сега му е времето да го накажеш както подобава с червено вино и разни свински работи на скара
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • От: Покупка на Субару

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    По маслени магистрали !




                    Добре де,те от къде минават?
                    Проясни нас,невежите,за невероятната технология на боксера.
                    Или на час по лъжичка ,за да се запази интереса?
                    Калин Владов,09РСПБЗН

                    Коментар


                    • От: Покупка на Субару

                      Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                      [/FONT]



                      Добре де,те от къде минават?
                      Калине, нали знаеш какво става при духване на гарнитура на глава при Субитата, болката на 2.5-ците главно..други неща текат и на вътре и на вън..а иначе знам...знам от къде какво върви.
                      Последно редактирано от sonda; 24-12-13, 17:35.
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Покупка на Субару

                        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                        Толкова Докторе, толкова..ама има барем пътища при вас , та е кеф Аз захванах ония ден за Сандански..в началото магистрала слънце, та закрепих на 180...
                        в Швеция с толкова, очаквай полицейски хеликоптер над главата си...или недай Боже, лос на пътя..!

                        Коментар


                        • От: Покупка на Субару

                          И тука има идиоти, двама при ограничение 100 ме изпревариха като спрял, за кратко се лепнах за тях, не се сдържахДобре върви субаруто, не мога да се оплача . Дано не ми дойде някоя честитка. Глобата започва от 300 евро за 10 км над позволената скорост. За 30 км отгоре глобата не знам каква е ама ти вземат книжката. Аз се успокоявам , че уж не могат да ми я вземат защото не е шведска, ама по-добре да не предизвиквам ...колкото по- на север , толкова по- неспазват ограниченията , защото няма полиция, а камерите се знаят къде са, а и са означени със знаци.
                          Виж лосовете са голям проблем , по магистралите има огради, но по второстепенните пътища няма , а това добиче е кажи - речи голямо колкото кон, за сметка на това е безбожно тъпо и инатливо. Виждал съм няколко пъти коли след удар с лос, резултата е доста плачевен , не можеш позна що за кола е било.

                          Коментар


                          • От: Покупка на Субару

                            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                            Калине, нали знаеш какво става при духване на гарнитура на глава при Субитата, болката на 2.5-ците главно..други неща текат и на вътре и на вън..а иначе знам...знам от къде какво върви.
                            Аз знам,и знам още че едно приятелче чака вече 6 месеца да духне боксера,ама греда,само масло тече от гарнитурата на главата.
                            Ама другите не знаят,затова не ги заблуждаваи...
                            Калин Владов,09РСПБЗН

                            Коментар


                            • От: Покупка на Субару

                              Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
                              Виж лосовете са голям проблем , по магистралите има огради, но по второстепенните пътища няма , а това добиче е кажи - речи голямо колкото кон, за сметка на това е безбожно тъпо и инатливо. Виждал съм няколко пъти коли след удар с лос, резултата е доста плачевен , не можеш позна що за кола е било.
                              Големи любопитковци ще да са тия лосове...малка ли им е гората, та им е мерак за таран с МПС ?

                              Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                              Аз знам,и знам още че едно приятелче чака вече 6 месеца да духне боксера,ама греда,само масло тече от гарнитурата на главата.
                              Ама другите не знаят,затова не ги заблуждаваи...
                              Двойка ли е или 2.5?
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • От: Покупка на Субару

                                2,5 е. Само тече по генерацията от лявата глава масълце. Не от капака. На 2.0 пак оттам минава маслото . Отгоре е магистралата с налягането,отдолу е слива. И все през гарнитурата минават.
                                Честита Коледа!
                                Калин Владов,09РСПБЗН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X