Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Меря радиация по домовете, издавам документ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Меря радиация по домовете, издавам документ!

    Нали такива обяви има за смяна на керемиди, разхождане на кучета, евтини застраховки, ...,
    Искахте - получавайте. Ценоразписа ще обявя тия дни, както се оправя с опашката от приятели. Но не е евтино.

    Повдигнах темата за морала в политиката - реакцията беше неадекватна. С това се опитвам да предизвикам реакция от друга страна, известно е че финансовия сектор на правителството е душевноболен. Току виж някой се разтича за данъчната ми декларация. После ще се смея повече.
    Последно редактирано от Стефан; 17-03-11, 00:29.

  • #2
    От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

    прегледай и ДДС-то , че бързо ще покриеш задължителния праг , което пък си е излизане от кризата
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #3
      От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

      Пробвай първо с нещо по просто като мерене на температура . Сега е сезона на грипа .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

        Кой му пука за грипа, гледам, че цената на йода се е вдигнала и има идиоти, които се тровят с йод, че "радиоактивния облак" от Япония утре, най-късно вдруги ден щял да бъде тук и да ни облъчва ...
        Адаша се майтапи, но няма да се изненадам, ако някой направи малко пари и от това.
        Радиацията в рудниците на Марица-Изток сигурно е по-висока, отколкото във Фукушима, но нали за това не разправят по новините ... или пък щото си е "наша" радиация, никой не го прави на въпрос.

        Имаше един стар виц. Отишъл някакъв на гости при приятел-зъболекар на вилата. Гледа - къщата доста голяма, двора с градинките и храстчетата, абе красота. Впечатлил се човека и пита - откъде толквоа пари? А зъболекаря отговорил с усмивка: От кухи зъби.
        След време, отива нашия на гости на друг приятел, адвокат. И що да види - малко по-нататък, огромна вила, 5 декара двор с 2 басейна и така нататък. Впечатлил се още повече и пак пита: откъде толкова кинти в тая криза?
        Отговора бил : от кухи глави...

        Стефане, хич не го мисли, направо пускай обявата във Фейсклюк, току виж си изкарал за 2 седмици пари за още една Уазка.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #5
          От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
          Кой му пука за грипа, гледам, че цената на йода се е вдигнала и има идиоти, които се тровят с йод...
          Аз гледах по новините, че някъде си мажели петите с йодасепт, за да не ги гепи.....Яко-о-о

          Коментар


          • #6
            От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

            В Бухово съм, в Бухово съм! Утре в Елешница.

            Коментар


            • #7
              От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              В Бухово съм, в Бухово съм! Утре в Елешница.
              Жена ми е учителка у Бухово от 5 годинипа не и влияе радиациата
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #8
                От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

                Стефане, нема да се замогнеш, няма да има какво да мериш
                Аз мерих служебно цяло лято на 1986 г., по-точно присъствах при меренето - за контрол. Всеки ден в 10.00 ч. на градския площад. Е не иска стрелката да мръдне от "зеленото", от фона и това си е.
                На другата година се яви в зеленчука, но това е друга бира...
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • #9
                  От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  Жена ми е учителка у Бухово от 5 годинипа не и влияе радиациата
                  Ти как разбра, че не и влияе? Да не реже салатата преди да се е събула?
                  Майтап, бе старо!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Ти как разбра, че не и влияе? Да не реже салатата преди да се е събула?
                    Майтап, бе старо!
                    Мани реже без да съм и казалда не е фаналотова радиацията
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #11
                      От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

                      Тая радиация поне ще е качествена нали е Японска, не като оная ментеливата Руска

                      Коментар


                      • #12
                        От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Мани реже без да съм и казалда не е фаналотова радиацията
                        Сакън, махай я от Бухово! Ша увехне салатата.
                        Последно редактирано от Пенчо; 17-03-11, 20:55. Причина: грешка

                        Коментар


                        • #13
                          От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Сакън, махай я от Бухово! Ша увехне салатата.
                          Винаги ме радват хора,който пишат глупости без изобщо да имат покритие на думите си.В Бухово радиацията е точно толкова, колкото и в Борово,това е проверено.
                          Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
                          Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

                          Коментар


                          • #14
                            От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

                            Първоначално публикуван от iliiyan Преглед на мнение
                            Винаги ме радват хора,който пишат глупости без изобщо да имат покритие на думите си.В Бухово радиацията е точно толкова, колкото и в Борово,това е проверено.
                            Аз пък се радвам на хора, които не разбират от майтап
                            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Меря радиация по домовете, издавам документ!

                              Един приятел има нужда да му се премери радиацията в задния двор.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X