Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

    Лебедка беше само една и я отнесе жълтото високопроходимо такси на Геле,колкото до вентила и той е негов и незнайно защо си го взе обратно в София
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #32
      От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
      Лебедка беше само една и я отнесе жълтото високопроходимо такси на Геле,колкото до вентила и той е негов и незнайно защо си го взе обратно в София
      Ама Мите не се притеснявай, няма проблем Геле да ми даде вентила на мен и аз да ти го донеса до Копривщица, ако толкова си се затъжил.
      Honda HR-V 1.6 - Харви
      Искам България чиста!
      Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

      Коментар


      • #33
        От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

        Дяволе, и медийна звезда стана ...
        http://tv.novpogled.net/?option=vide...0c924843c2aeb0
        Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
        Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

        Коментар


        • #34
          От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

          С моята щерка също благодарим на организаторите за добре прекарания оффроуд ден. Надявам се всички да са доволни. Само ме е яд. че и аз нямах един вентил .....
          Имаше много папараци, защо няма снимки ????

          Коментар


          • #35
            От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

            Ей ама голяма тъга за вентила пада ше взема за другия път торба вентили да купя ххахахахахаха.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #36
              От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
              ... торба вентили ...
              ...ама си ненаситен... цяла торба искаш...
              Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
              Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

              Коментар


              • #37
                От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                Ей ама голяма тъга за вентила пада ше взема за другия път торба вентили да купя ххахахахахаха.
                А бе Геле си е Геле, виж, че и Калпазанка иска да го носи тоз винтил, чак от София.

                Коментар


                • #38
                  От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                  За мен и Йордан Стоянов разходката беше страхотна!
                  Благодарим ви, че ни показахте гр. Копривчица в пълната и прелест!
                  Успех момчета!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                    Прекарахме си много добре. Имате много хубави местенца за разходки в Копривщица.
                    Съжалявам, че ми отказа предното, но все пак това ми беше и първи тест с новата скоростна кутия.
                    Надявам се утре да имам възможност да пусна и снимки. Доста си пощтракахме!
                    Поздрави на всички!
                    0878 706 714

                    WWW.OFFROADMASHINI.COM

                    Коментар


                    • #40
                      От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                      Е, ние все пак стигнахме до Копривщица, макар и с леко закъснение Събора беше посвършил, но Дяловчето намери време да се видим. Градчето ми хареса, лятото по жегите пак ще отидем
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                        Малко снимки
                        Благодаря на Дявола ,Мишо ,Цеко ,Попа и на всички присъстващи за приятната емоция !!!!!
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от New hope; 10-04-11, 21:03. Причина: Добавяне на текст
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #42
                          От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                          Поздрави от Варна!

                          Благодаря на Митко за организацията!
                          Благодаря на колегата, който ме измъкна от калта и когото не можах да почепя с люта ракия (за сега)!
                          Благодаря на колегите (и лично на Цеко), които ми пазиха гърба!
                          Благодаря на всички колеги, които приеха и изтърпяха един паркетник
                          Като първо подобно мероприятие тази среща ще остане незабравима за нас

                          Коментар


                          • #43
                            От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                            Първоначално публикуван от DiTBul Преглед на мнение
                            Поздрави от Варна!
                            Благодаря на колегата, който ме измъкна от калта и когото не можах да почепя с люта ракия (за сега)!
                            Като първо подобно мероприятие тази среща ще остане незабравима за нас
                            Ако не остане последно, значи ще се видим, което значи, че ще се почерпим с "девненка".
                            И обикновенната разходка понякога поставя проблеми пред неподготвените машини, но винаги има по някой подготвен за асистенция.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                              Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                              А бе Геле си е Геле, виж, че и Калпазанка иска да го носи тоз винтил, чак от София.
                              Аз съм съпричастна към на Дявола мъката и тъй като съм му приятелка от много години не искам да страда за един винтил.
                              Honda HR-V 1.6 - Харви
                              Искам България чиста!
                              Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Офроуд сбирка Сузуки и приятели 2011(09-10 април)

                                Аз също искам да БЛАГОДАРЯ на Гопи и Данчо, че качиха мен и Женя при тях.Също на семейството от Варна, които ме върнаха в града-музей благополучно. И заповядайте отново в Копривщица!
                                Последно редактирано от калпазанка; 11-04-11, 08:51.
                                Honda HR-V 1.6 - Харви
                                Искам България чиста!
                                Владей страстите, иначе те ще те завладеят.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X