Обява

Свий
Няма добавени обяви.

разлика между 460 и 463

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • разлика между 460 и 463

    прегледах специализираното инфо сложено в подфорума но не можах да се ориентирам
    каква е точно разликата между W60 и W463

    и по специално, може ли купето от едното да се сложи на рамата от другото
    LR RR Classic VM2.5

  • #2
    Re: разлика между 460 и 463

    Без никакви проблеми.Разлика в купетата W460 и W463 и на късата и на дългата база -НЯМА.Има обаче някои интериорни и много малки екстериорни различия.
    Снимките долу са от 460 моделна серия ,произвеждани в периода 1979 -1989г,къса и дълга база.
    Прикачени файлове
    B+

    Коментар


    • #3
      Re: разлика между 460 и 463

      Тези пък са от моделната серия 463 .Различно е вътрешното ниво на обурудване т.е колата вече не е толкова спартанска,4х4 системата е перманент ,т.е 4 движещи се колела,двигателите имат по голямо разнообразие ,пуснати са в края на 1989 г. .Външно се различават по капаците на фаровете,предната и задната броня,различни стопове от тези вграждани в 460 и преместен странично отвор на резервоара.

      П.с Много лесно една 460 може да придобие физиономия на 463 ,но само външно .Вчпреки ,че съм виждал 460 модел 83 година ,и вътре и вън направен като 463 .Но това струва много пари и си заслужава единствено ако имаш ударен донор.

      П.с Червената е правена 463 от 460
      B+

      Коментар


      • #4
        Re: разлика между 460 и 463

        Изчезнаха ми снимките .Ето ги :
        Прикачени файлове
        B+

        Коментар


        • #5
          Re: разлика между 460 и 463

          И аз преправям моята 460-ка,но още не сьм я завьршил,ето неколко снимки .ПП за Критиците,задната броня не сьм я пасвал,само сьм я закачил за снимката
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            Re: разлика между 460 и 463

            Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
            И аз преправям моята 460-ка,но още не сьм я завьршил,ето неколко снимки .ПП за Критиците,задната броня не сьм я пасвал,само сьм я закачил за снимката
            Ама добре си направил отвора за горивото - поздравления.
            Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

            [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

            Коментар


            • #7
              Re: разлика между 460 и 463

              бъркам ли или новата е с една врата отзад, а старата с две ?
              drive alive

              Коментар


              • #8
                Re: разлика между 460 и 463

                от серията 460 най-старите са със две преди 83, а от серията 463 съм виждал някои със две врати
                Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                Коментар


                • #9
                  Re: разлика между 460 и 463

                  дали тези 463 които са с две врати не са преработени 460тики. това е въпрос който ме тормози отдавна
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    Re: разлика между 460 и 463

                    Да чувал съм за юнаци - по специално са ми говорили за едни в хасковския регион, които направо си ги правят 460-те като коли от 2004 година. Но пък и с очите си съм виждал "бизнесмени" със страх от бързо прелитащи предмети, и със 3 еднакви Г-та очевидно 463-ки със по 2 врати отзад. То не беше тогава отбиване на пътя, то не бяха сложни схеми на размяна на водещата кола и темподобни - но очевидно си бяха бронирани джиповете - Г 500 и две вратички отзад.
                    Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                    [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                    Коментар


                    • #11
                      Re: разлика между 460 и 463

                      значи бронираните са друг случай. те винаги отзад са с две врати защото ако е една става много тежка и няма как да се отваря. иначе такива преработки от стара към нова правят и в германия и в турция и в русия. човек вече гледа и невярва на ушите си
                      drive alive

                      Коментар


                      • #12
                        Re: разлика между 460 и 463

                        Верно не съм се сещал за тази причина при бронираните. Но пък погледни колко добре го е нагласил дори и този! Как можеш да го познаеш на пръв поглед, освен ако не се мушнеш да огледаш шасито, ако и то не е сменено

                        Сега се сещам преди половин година в смолян видях една такава джипка преправена - пича си мислеше че кара кола - 96 - 97 - и огледалата си бяха с мигачи и т.н., само отвора на резервуара беше отзад.
                        Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

                        [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: разлика между 460 и 463

                          При нас в Дупница има две 463-ки с по две врати отзад,а са 2003 г. и действително едната е бронирана

                          Коментар


                          • #14
                            Re: разлика между 460 и 463

                            Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
                            дали тези 463 които са с две врати не са преработени 460тики. това е въпрос който ме тормози отдавна
                            Има поръчкови комплектации специално за Швейцария,"Пух" правят 463 с две врати отзад.Така ,че ако си видял "Пух"е възможно да е и 2005г и пак с две врати отзад.
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              Re: разлика между 460 и 463

                              ааааа, значи такива взимат за брониране ... почва да ми се изяснява
                              drive alive

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X