Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

    След като имаш проблем с видимостта, това ще ти свърши работа. По-голямо е от това за което питаш и не се налага да се побългарява нищо. Също така перфектно пасват огледала от WV Transporter - от старите също и от някои Golf-2 има ги по моргите по 20-30лв. комплекта.

    Коментар


    • #17
      От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

      Отиди в НАР и поразпитай. Аз съм с малките огледала и съм си свикнал с тях. Най-много може да се сложи едно панорамно огледало за задно виждане, повече не ти трябва. По-добре потърси нещо втора употреба от западна кола и го напасни. Да даваш толкова пари за огледала не си струва - може много по-хубави неща да си купиш за тези пари. Ако все пак решиш да ги сменяш с такива отиди до сервиза на НАР (ако си в София) и те ще ти кажат дали стават.
      Александър

      Коментар


      • #18
        От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

        Първоначално публикуван от gsp Преглед на мнение
        След като имаш проблем с видимостта, това ще ти свърши работа. По-голямо е от това за което питаш и не се налага да се побългарява нищо. Също така перфектно пасват огледала от WV Transporter - от старите също и от някои Golf-2 има ги по моргите по 20-30лв. комплекта.
        аз съм с такива огледала и съм много доволен

        Коментар


        • #19
          От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

          Какви са тези огледала на снимката? Къде се продават и колко струват? Някоя снимка с готови монтирани можете ли да покажете? Явно няма такъв, но ще попитам: Проблем с вятъра, т.е да се затварят при каране имате ли? Понеже са на пружини, както виждам.

          Коментар


          • #20
            От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

            Първоначално публикуван от d_vasil Преглед на мнение
            Какви са тези огледала на снимката? Къде се продават и колко струват? Някоя снимка с готови монтирани можете ли да покажете? Явно няма такъв, но ще попитам: Проблем с вятъра, т.е да се затварят при каране имате ли? Понеже са на пружини, както виждам.
            Добър ден!Колега аз съм с такива огледала,това са огледала,който се водят за Лада нива пикап.Има ги в всеки магазин за авточаст за ВАЗ,струват около 30-35лв на брой или 60-70лв комплекта.Захващат се ма оригиналните дупки,без преправяне.С тези огледала имаш доста добра видимост назад и са сравнително здрави.Прилагам една стара снимка,горе доло да се ориентираш за какво говоримНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00682.jpg
Прегледи:3
Размер:209.6 КБ
ID:5258946

            Коментар


            • #21
              От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

              http://www.niva-faq.msk.ru/tehnika/k...erkala/uzm.htm
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • #22
                От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                Първоначално публикуван от d_vasil Преглед на мнение
                Какви са тези огледала на снимката? Къде се продават и колко струват? Някоя снимка с готови монтирани можете ли да покажете? Явно няма такъв, но ще попитам: Проблем с вятъра, т.е да се затварят при каране имате ли? Понеже са на пружини, както виждам.
                Няма как да имаш проблем с вятъра. Говорим за Нива, не за Ферари. Тези пружини които виждаш имат съвсем друга функция. Колегата Роко много точно ти е обяснил. Огледалата наистина са супер и с превъзходна видимост, но са си скъпички. Както казах по-горе, бях си купил такива, но ги потроших в гората по едни обрасли места, въпреки че бяха прибрани. Разбира се това стана и по мое невнимание. Ако не караш често по подобни терени ще ти свършат перфектна работа.

                Коментар


                • #23
                  От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                  За мен това са най-хубавите огледала за Нива. Смених оригиналните още първия месец с такива. До 130 не се влияят от вятъра, по-вече не съм пробвал. И не ти трябва снимка. Почти всички частни Ниви са с такива огледала и може да видиш на живо. Риторично, колко би се оскъпила колата, ако си излиза така от завода или направо да ги продават без скапаните огледала, а само с отвори и резби на вратите. Мое мнение, купи от тези огледала. Новите на 21214 М се вижда от линка, си е недомислена работа. А май и едните и другите огледала нямат нищо общо с АвтоВаз, а ги произвежда друга фирма за огледала на всякакви автомобили.
                  Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                    колега ако ти се дават 70 лв. това са огледалата няма да съжаляваш

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                      Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                      Колеги невероятни сте всички! Сърдечни благодарности на blackfirefly!
                      Взех вече решение. Ще купя най-новите поради следните причини:
                      1. Оригиналните бяха сменени с по-големи, поради ясните причини на всички, НО те крият видимостта на завой!
                      2. Новите са хем големи, хем са на по-удобно за мен място.
                      3. Регулируеми са.
                      Сменям ги основно заради първата причина. Пак благодаря на всички!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                        Големите огледала, които се слагат на мястото на оригиналните, не струват. Конструкцията им е супер смотана. Приличат на слонски уши, видимостта е лоша и се чупят лесно.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MEMO0003.jpg
Прегледи:1
Размер:197.4 КБ
ID:5259225Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MEMO0001.jpg
Прегледи:1
Размер:123.2 КБ
ID:5259226Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MEMO0004.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5259229Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MEMO0007.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5259228Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MEMO0005.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5259227
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                          Колеги, беше ме срам да покажа моя вариант, но като гледам кой на какво мнение е, ето как е при мен: монтираното е от Алеко, чисти се всичко стърчащо със шлайфа и се лепи със силикон. Ако се изпипа добре с черен силикон/ за разлика от мен/, се получава много сносно. Второто, подготвено за "чистене", е от Опел Кадет.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0538.jpg
Прегледи:1
Размер:56.9 КБ
ID:5259244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0540.jpg
Прегледи:1
Размер:28.4 КБ
ID:5259247Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0549.jpg
Прегледи:1
Размер:37.2 КБ
ID:5259245Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0547.jpg
Прегледи:1
Размер:31.5 КБ
ID:5259246

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            Големите огледала, които се слагат на мястото на оригиналните, не струват. Конструкцията им е супер смотана. Приличат на слонски уши, видимостта е лоша и се чупят лесно.
                            [ATTACH=CONFIG]309492[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309493[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309496[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309495[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309494[/ATTACH]
                            колега за чупенето се чупят,ама няма огледала,който не се чупят(и то в гората)

                            Коментар


                            • #29
                              От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                              Големите огледала, които се слагат на мястото на оригиналните, не струват. Конструкцията им е супер смотана. Приличат на слонски уши, видимостта е лоша и се чупят лесно.
                              [ATTACH=CONFIG]309492[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309493[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309496[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309495[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]309494[/ATTACH]
                              Ако става въпрос за тия от снимките не съм съгласен. Няма нищо вечно, пък най-малко огледала. Това са най-хубавите огледала за Нива, които са измислили руснаците.
                              Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Новите огледала на Лада Нива стават ли за по-старите модели?

                                Сега като позавърши темата да ви кажа :
                                Като видя Нива с такива огледала разбирам, че рядко влиза в гората и обикновено който я кара е внимателен водач.
                                Нещо има сбъркано при мен, защото при мен тези огледала ще издържат ТОЧНО една разходка. Само една.
                                Дори малките огледалца (които покриват цялата видимост назад) винаги пречат в гората.
                                Направо ви завиждам ... какви хубави и безопасни гори си имате.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X