Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

    Някои друг от Варна пробвал ли го е.

    Коментар


    • #17
      Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

      Колега, имам следното питане:
      Как стои въпроса с регулирането на налягането в гумите - все пак не се ли налага от време на време допомпване(или спускане)? Как се държи "лепилото" при това?
      Също така, ако да речем, че при джипките рядко се налага да се спускат(помпат) гумите, то при мотоциклетите това си е почти ежедневие, т.к. се кара от 0,5 до 1-1,5 в зависимост от терена. Това решимо ли е с този препарат?
      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • #18
        Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

        На въпроса за цената в България - наистина е височка.Това е най-качествения препарат който се предлага в света защото работи и при много ниски и при много високи скорости на превозното средство (до 300км/ч).Затова засега не го слагат в гумите от формула 1 и други скоростни състезания. При предлагането се набляга на комерсиалното приложение(камиони,трактори,багери,комбайни и др.), поради това, че запушва големи отвори се предлага и на off-road-ри.
        Тук ще изложа моята гледна точка.
        Разбира се моята гледна точка сигурно е неправилна , но аз съм така устроен да предпочитам сигурността пред всичко. Аз също много рядко пукам гуми за тези 400 000 км които съм изминал може би само 4 или 5 пъти съм пукал гума. За съжаление обаче винаги е било по време на важни служебни задачи и командировки.Какво съм правил влизам в първото населено място и търся сервиз за гуми.Във всеки от тези случаи майстора на гуми ми казвам че гумата няма да стане и си купувам гума(разбира се после се оказва като се прибера във Варна , че гумата с един фитил се оправя) такова е положението.
        За леки автомобили във Варна караме аз и 20-на мои приятели тестваме го.
        За камиони и прочее го тестват няколко строителни фирми. Има много строителство на молове, супери и т.н.
        За регулирането на налягането - работи при налягане 4-135 psi
        (0,27 - 9 atm). Игличката на вентила работи и за изпускане и за напомпване.Тялото на вентила от вътре е метално препаратчето функционира само при запушване на гумен отвор частиците му не могат да се захващат за метал.Вентила си е напълно работоспособен.Гарантирам го.Проверявам си гумите редовно.Няма никаква загуба на налягане.
        Имам една стара гума бракувана на която тествам с различни остри предмети и големина.Направил съм я като таралеж с винтове,болтове,арматура.Диаметри от 6 мм до 13 мм.Та тази гума съм я изпускал до налягане 0,5 атм за да тествам запушването.Оказва се че се запушват дупките и при такова налягане.

        Коментар


        • #19
          Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

          Някой има ли приятели в транспортни фирми за да препоръча това лепило?

          Коментар


          • #20
            Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

            Евгени, дай някакъв телефон или меил за връзка или звънни на 0888869241 или 0878444821 - Димитър. Любопитен съм що за чудо е това и мисля да го пробвам на моите гуми - 225/75/15. Какво количество трябва да се вкара?
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #21
              Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

              Телефона ми е 0889 622968
              e-mail evgenye@mail.bg
              Евгени

              Коментар


              • #22
                Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

                Димитър за твоите гуми е необходимо по 16 унции на гума.

                Коментар


                • #23
                  Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

                  На Балкан трофи Веско Делфина от Варна караше с лепилото в гумите. Не се видяхме след финала, но на Варна трофи ще се видим и после ще пиша. Мисля да го пробвам и аз.

                  Евгени ще бъдеш ли в Кранево?
                  IvoVarbanov.bg

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

                    Простете, но какво ще има в Кранево?
                    И на коя дата?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

                      Здравейте отново,
                      Тестването на препарата продължава.
                      Вече го тестваме и на багер и фадрома.Отлично се представя.
                      Относно баланса на гумите при леките автомобили трябва да кажа, че открих известна особеност.
                      Важно е баланса на гумата да бъде направен преди да се постави препарата.Ако гумата не е била балансирана предварително след поставянето не е коректно балансирането.Има случаи в които баланс автомата показва различни показания при всяко измерване.
                      Поздрави
                      Евгени

                      Коментар


                      • #26
                        До: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

                        Сигурността и безопасността на пътя е важна за всички, когато се случи нещо. Повечето хора си мислят "точно на мен ли ще се случи това" , а то за съжаление се случва. Откакто се занимавам с този препарат се заглеждам в гумите на колите и камионите и виждам колко хора карат с много меки гуми. Много меката гума дава комфорт на возенето, но е много опасна и за нас и за другите. При удар в дупка или рязан асфалт гумата се къса и ако е предна гума водача губи контрол върху колата.
                        Откакто ползвам този препарат вече 5 месеца налягането на гумите е постоянно(имам навик да ги проверявам редовно веднъж месечно при вулканизатор).

                        Коментар


                        • #27
                          До: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

                          Разкажи за употребата при мотоциклети с вътрешни гуми, стана ми интересно.
                          Какво количество трябва за гума например 130/90-17 или 90/90-21.
                          И как да се свържа с теб да тестваме продукта.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Re: Сигурност и безопасност

                            Първоначално публикуван от evgeny Преглед на мнение
                            Шиповете на веригите на полицията трябва да са кухи и след преминаването върху тях трябва да остават в гумата и през кухия отвор въздуха да излиза.Така е в Европа.
                            върховете са им закривени като куки и разкъсват гумата.......а относно лепилото не се ли препоръчва за тежки индустриални и селскостопански машини движещи се до 40км/ч...?
                            ------------------------------------
                            тел. O878 9ЧЧ 999

                            Коментар


                            • #29
                              До: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

                              Искам да го пробвам това лепило. От къде мога да го купя?
                              Lesidren.com

                              Коментар


                              • #30
                                До: Сигурност и безопасност(препарат(лепило) за камерни и безкамерни гуми)

                                А какво би било количеството за мотор примерно с гуми 80/100R21 и 100/100R 18 и от къде може да се купи
                                Иво Георгиев
                                Gworkshop

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X