Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

    Та колеги, вече си нямате колежка с Фероза Ферлянда е вече с Фиат Браво 1,9jtd 105к.с. ЛЕКА КОЛА 99г. с женски цвят - светло лилав. Ферозата я бартеросах с един човечец от Дупница, който не е от форума. След известно време се надявам отново да съм с 2 ръчки, но определено няма да съм в подфорум Дайхатсу Някак си се виждам или в Нисан, или в Сузуки, а защо не и Тойота
    Ееее, по разходки може да ме возите, за навигатор поне някой може да ме вземе по разходчици

    Благодаря на всички Ферозаджии и не само, които ми помагаха по всякакъв начин с Мърльо. Много премеждия имах с него и добри и лоши. Реших да не го продавам на колега.

    П.П. Ако модераторите преценят, могат да преместят темата в подходящ раздел.

  • #2
    От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

    Ами, пожелавам ти скоро да си намериш джипката, която най-много да ти харесва! Винаги ще си добре дошла сред ферозаджиите.
    Както каза Михов, преи доста време "да не съм женен за табуретката". Аз също имам голям мерак на Патрол или Тойота 70-ка, та не бих се замислил, ако имам възможност. Ама засега нямам.
    Успех, Марианке!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

      Имам странното усещане, че тая работа с Фиата няма да е задълго. Горе-долу, до първото "съвсем невинно" слизане на някоя мокра полянка. После се почва, отначало с едни думички, свързани с родители и роднини и насочени към острата липса на малкото лостче. Собствен опит.
      Естествено, и липсващите сантиметри под пода ... както казват, дреболийка, но приятно

      Пожелавам ти най-големата жипка, на която можеш да се качиш без стълба! Не се познаваме лично, но като знам мераците на жена ми ...
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

        Не знам дали е за Честито! Ти си знаеш, но някак си ще е скучно, да пусна нова тема в Дайхатсу и да не започна със "Здравейте, колеги и ти, Марлянче"...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #5
          От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

          Мъка, мъка, мъкааааа. В траур съм.
          Оператор на италиански реактивен жребец

          Коментар


          • #6
            От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

            Ами да, както каза Стефчо, те нещата са временни - с Фиата, де...

            Честито за продажбата, бъди силна духом, докато дойде времето за следващото 4х4, и го оползотворявай това време с прецизиране на избора и с предвкусване на кефа!

            Коментар


            • #7
              От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

              Аз пък ще ти кажа честито и със здраве да я караш. Колкото до другото, каквато и джипка да си вземеш след време ти винаги ще си бъдеш една от нас.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #8
                От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                Да не видим в скоро време обява "Закъсах с фиата в голЕмата кал, някой може ли дойде да ме дръпне?"

                Дано да е за добро, и да намериш истински своята джипка. На фероза не случи - пожелавам със следващото да не е така.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                  Имаше една тема "бих ли слязъл от джип на кола" или нещо такова... уж каза, че джип се сменя само с по-добър джип. Пожелавам това с Фиата да е временно!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                    Че ще е временно е сигурно,с Фиат от Дупница-ужас.Последните няколко години имам сериозни наблюдения върху автопазара в Дупница.Дано да не съм прав но фият от Дупница се взема ,с късмет като за голям джакпот,в лотарията.Има го но трудно се уцелва.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image0416.jpg
Прегледи:1
Размер:72.9 КБ
ID:5258321
                      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                      Имаше една тема "бих ли слязъл от джип на кола" или нещо такова... уж каза, че джип се сменя само с по-добър джип. Пожелавам това с Фиата да е временно!
                      Мда, но е по-добре от джип да слезеш на кола, отколкото да си дадеш джипа за скрап и да ходиш с автобус (дори и да е след година, две) Както казах, нито ми е мечта да карам кола, още повече фиат. Просто ми трябва превоз, който да става и за Хасвалт.

                      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                      Че ще е временно е сигурно,с Фиат от Дупница-ужас.Последните няколко години имам сериозни наблюдения върху автопазара в Дупница.Дано да не съм прав но фият от Дупница се взема ,с късмет като за голям джакпот,в лотарията.Има го но трудно се уцелва.
                      Не е от автокъща, а от частно лице.

                      Охххх в калта с тва няма да вляза, аз му викам балатум, че е високо толкова. Ъъъ обаче имам сериозен проблем с управлението на лека кола Вече си цепнах бронята - то не можело да прави обратен завой като фероза и бордюрите определено са проблем Та май ми трябват опреснителни курсове "как да не карам като трактористка"
                      Последно редактирано от marlqnda; 07-03-11, 16:44. Причина: правопис

                      Коментар


                      • #12
                        От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                        Ако някога ти се иска да се изцапаш ела ще ти дам трактора да покараш
                        Със себе си съм имал повече проблеми,
                        отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                        Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                        Коментар


                        • #13
                          От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                          Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
                          Ако някога ти се иска да се изцапаш ела ще ти дам трактора да покараш
                          Охааааа това си ми го обещал още от ехеее Ами аз в Пловдив с ферозата не дойдох на разходка, та с колата що да не дойда. Абе доста ми липсва мърльо, феро, мъжо ми и всичките там негови прякори, но уж е за добро.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                            Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                            Охааааа това си ми го обещал още от ехеее Ами аз в Пловдив с ферозата не дойдох на разходка, та с колата що да не дойда. Абе доста ми липсва мърльо, феро, мъжо ми и всичките там негови прякори, но уж е за добро.
                            Заповядай когато решиш на гости.
                            Аз съм ти обещал още от Примоско но е много далече за трактор.
                            Мислех да дойда на събора на Копривките с него за атракация но един ден път до там с трактор направо щеше да се разбия а и нямаше къде да се качим 5 човека.
                            Обаждай се ако имаш път към Родопите.
                            Поздрави!

                            П.с. Май трябва да си смениш подписа.
                            Със себе си съм имал повече проблеми,
                            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                            Коментар


                            • #15
                              От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                              Абе не знам дали ти беше мъж, ама си беше за зарязване. Добре, че не забременя от него.

                              Нали ти казахме да не вземаш нафтова печка, бре?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X