Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    Колега,не си сам в мъкатаИ аз съм 190см. Само можеш да си представиш как се чуствам във Витара Х90 със спортни седалкиДори колана/ 4-точков/ слагам при отворена врата,а като се притегна добре-мъка да затворя вратата и т.н.
    Ще те резнем (откъм главата) и ще се събереш - дотогава се zipвай
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #92
      От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Ще те резнем (откъм главата) и ще се събереш - дотогава се zipвай
      Не е ли по добре да издуха с резака една дупка на тавана и ше кара кат танкист
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #93
        От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

        Абе ... има нещо вярно за височината на водача... Аз съм "само" 176, на дръпната докрая назад седалка ми е поносимо добре във Витарата. За по-високи хора може наистина да дойде тесничка.

        Пружините на Витарниците изскачат след като някой е разбъзикал окачването, поне такива са моите наблюдения. В стандартен вид не ходят никъде и няма как да отидат.

        П.П. Ей бързаци ... хората са измислили люк за тая работа
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #94
          От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

          Карам Пахеро и Трипер. И на двете не мога да дръпна седалката докъдето искам, без да съм огромен гризолющер като Лошавия Гошко.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #95
            От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

            Колега,не си сам в мъкатаИ аз съм 190см. Само можеш да си представиш как се чуствам във Витара Х90 със спортни седалкиДори колана/ 4-точков/ слагам при отворена врата,а като се притегна добре-мъка да затворя вратата и т.н. Гошо,спортните седалки можеш да ги изместиш с планки назад спрямо шините но това само ще подобри стойката ти .Пак ще влизаш и излизаш трудно

            Коментар


            • #96
              От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              Не е ли по добре да издуха с резака една дупка на тавана и ше кара кат танкист
              Че тя си е кабрио,ама ако я кабриолирам.....цунамито в Хаити пасти да яде!Особено в калта.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #97
                От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Да вметна, че не се сърдя на никой. За да караш фероза и да те слуша, трябва поне малко да я харесваш. Аз харесвам и витара, не е там проблема. Витарката като цяло е по-изящна, сякаш. По-лека, по-пъргава, по-комфортна. Ферозата е по-грубовата, по-масивна. При нея всичко е по-преоразмерено и дори на вид, изглежда по-здраво. Все пак, Ферозата е Тойота. Не ми харесва решението за ресорите отзад, ама е така.
                Колкото до проходимост, мисля че са доста сходни, с малки предимства на едната или другата тук или там.
                Не бих карал нито едната от двете като ежедневна кола.
                По отношение на пригодността за тунинг такъв, какъвто ние го разбираме, витарата е една идея по-пригодна.
                Но аз лично, ако трябва да си правя джип за състезания или тежък офф, ще предпочета джип с цели мостове и по-конкретно Самурай.
                Поздрави!
                Как па реши изведнъж,че Ферозата е Тойота?Искаш да кажеш,че сравняваш Фероза с 70-та серия на Ленд Крузер....айде де....
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #98
                  От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                  Малиии, къде намЕри таа кална баня бре?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                    Как па реши изведнъж,че Ферозата е Тойота?Искаш да кажеш,че сравняваш Фероза с 70-та серия на Ленд Крузер....айде де....
                    Ми DAIHATSU е собственост на TOYOTA от сума време. Просто се е специализирала в дребни МПС-та, които самата TOYOTA не прави.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                      Спарки, вкарвал ли си Фероза в гората? Ама не случайно полянкиране а системно навиране там.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                        Ехххххх!.....МиУи Мърльо/доста сантиментална въздишка!/.....Где уи си сега!?!?....
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Как па реши изведнъж,че Ферозата е Тойота?Искаш да кажеш,че сравняваш Фероза с 70-та серия на Ленд Крузер....айде де....

                          Да, защо да не сравняваме само че, Роки .... със 70-та серия ..... Давай!!!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                            Първоначално публикуван от stefan stoev Преглед на мнение
                            Колега,не си сам в мъкатаИ аз съм 190см. Само можеш да си представиш как се чуствам във Витара Х90 със спортни седалкиДори колана/ 4-точков/ слагам при отворена врата,а като се притегна добре-мъка да затворя вратата и т.н. Гошо,спортните седалки можеш да ги изместиш с планки назад спрямо шините но това само ще подобри стойката ти .Пак ще влизаш и излизаш трудно
                            По назад съм в багажника

                            Коментар


                            • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Спарки, вкарвал ли си Фероза в гората? Ама не случайно полянкиране а системно навиране там.
                              Да, що? А баща ми - цяла есен и зима почти всекидневно? Вади си пънове за печката. Отделно по няколко пъти годишно я пълни до тавана с дърва и ги вози 100км (от които 20 черно, от които 1-2 сравнително тежко черно) до Драгичево.

                              Ама, що питаш?

                              Ако за това какво се троши - нищо не се е строшило до сега, освен че омотах ауспуха около задния мост и амортисьора, и 2 пъти късах тампон на двигателя, щото давах повече газ отколкото е нужно.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                                Интересно ми е Щот съм карал и витара и фероза в еднакви условия и имам мнение. Исках да видя доколко се припокрива с други
                                Тия дни ми се ще да се видим да ти покажа нещо (аламин) и да чуя и твоя съвет.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X