Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

    Танасе, има ли някой, който не си го поканил да кара трактора
    Да се оплача на всички:
    Танас ме бъзика много! Иска мотора на Ферозата за пусков на трактора
    Ама нама нищо де и него съм го наказвал жестоко в гората!
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • #17
      От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
      Танасе, има ли някой, който не си го поканил да кара трактора
      Да се оплача на всички:
      Танас ме бъзика много! Иска мотора на Ферозата за пусков на трактора
      Ама нама нищо де и него съм го наказвал жестоко в гората!
      Какъв е трактора? Да не се окаже че мотора на ферозата е по-мощен от него?
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

        Нищо чудно ха ха ха ха
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #19
          От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

          //// арчи пет на сто, тръгва, спира, има ръчна, не друса, не пуши, не трака ...
          Абеее идеална кошница е

          Освен тва има и система за подгреф на антифризта и духа топло веднагически

          ПП Ясене, карането на кола със запалителни свещи е чист шут в лицето на термодинамиката
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

            Честито за колицата Марянче, пожелавам ти джипа на твоите мечти скоро да е в ръцете ти!
            Успех!

            Коментар


            • #21
              От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              ... система за подгреф на антифризта...
              ... и кой после ми говори за шутове в лицето на термодинамиката.

              Коментар


              • #22
                От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                //// арчи пет на сто, тръгва, спира, има ръчна, не друса, не пуши, не трака ...
                Абеее идеална кошница е

                Освен тва има и система за подгреф на антифризта и духа топло веднагически

                ПП Ясене, карането на кола със запалителни свещи е чист шут в лицето на термодинамиката
                Благодаря А и да не кажа колко дни будих търтея рано рано да гледа кошници за бартер А Търтей да стане преди 1000ч смятайте
                И все пак няма ли някои малки бронички за тея фиати? Или малко да се вдигне окачването?

                Коментар


                • #23
                  От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ... и кой после ми говори за шутове в лицето на термодинамиката.
                  Е аре ся - колкото е по-ефективен един двигател толкова по-малко топлина се губи и съответно грее по-малко и няма парно
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                    Нищо му няма на Фиата, ако си е наред. Факта, че не е от автокъща е успокоителен. Карал съм малко такъв в Италия и си е прилична машинка.
                    А вие, като се разкарвахте до Дупница, що се не обадихте да пием поне по кафе?
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                      Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                      ...И все пак няма ли някои малки бронички за тея фиати? Или малко да се вдигне окачването?


                      Предлагам да му направите един скромен лифт, примерно 25 санта (сигурен съм, че Дечо Нисана ще се съгласи с мен ), тъкмо да поеме някакви по-нормални гуми. Бас държа, че ще спре да закача по бордюрите!

                      Майтапа настрана, когато взех Лансерчо, за 1 ден успях да го ударя 3 пъти. На другия ден оправях картер...
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Майтапа настрана, когато взех Лансерчо, за 1 ден успях да го ударя 3 пъти. На другия ден оправях картер...
                        Ех, значи не съм само аз - успокоих се. Тигърче, онзи дойде от Дупница, не аз да ходя
                        Абе чакам аз Ники Скрапа да се изкаже, ама сигурно го е страх да не го баннат за нецензурно и дълго псуване в ефир Споко Ники, стига ми набива канчето за избора. Просто това беше най-читаво от всички предложения.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                          Aз пък вече се чудя как ще й викаме - Фиалянда или Бравлянда?!
                          С "Фармахим" - непобедим
                          Дизел - само дънки!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                            Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                            И все пак няма ли някои малки бронички за тея фиати? Или малко да се вдигне окачването?
                            Айдеее, почна се!!
                            Аз вече на лека кола не смея да се качвам! Последния път счупих предната броня след 15 минути каране!!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #29
                              От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                              Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                              Благодаря ................................................................
                              И все пак няма ли някои малки бронички за тея фиати? Или малко да се вдигне окачването?
                              Има, има ... с портални мостове и гуми 35' ..... на шаси от УАЗ ... примерно .... ще докараме клиренс около 40-50 сантиметра.
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                А вие, като се разкарвахте до Дупница, що се не обадихте да пием поне по кафе?
                                Щото разкарахме фиатката до София, че Дупница с короза е бая далече )))
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X