Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваеми столове 03.2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сгъваеми столове 03.2011

    Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
    Проверени са. 126 кг и не са мръднали. Първия час бях като на тръни и чаках всеки момент да се сцепят от някъде,ама - не.
    Твоя ще е друга серия.Моите ги закупих от Метро за 15 лв. бройката.Отидох на къмпинг, седнах...облегнах се....и стана на шезлонг Седнах на другия и малко по късно същата работа, на другия ден в Практикер, стол за 100 лв. и вече две години никакви ядове

    Пенчо, споко човече, само си коментираме
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #17
      От: Сгъваеми столове 03.2011

      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
      Твоя ще е друга серия.Моите ги закупих от Метро за 15 лв. бройката.Отидох на къмпинг, седнах...облегнах се....и стана на шезлонг Седнах на другия и малко по късно същата работа, на другия ден в Практикер, стол за 100 лв. и вече две години никакви ядове

      Пенчо, споко човече, само си коментираме
      Виж темата: Къде кълве ? Даже съм с шапка и одеало. Значи още кило и половина отгоре.. Другия вариант е да си дебел,а не толкова елегантен като мен?

      Коментар


      • #18
        От: Сгъваеми столове 03.2011

        Столовете, на пръв поглед еднакви, са с различни цени и качество. Досега съм попадал на три разновидности с товароносимост 80, 100 и 115 кг и цени 9, 15 и 25 CHF. Последните са с алуминиеви тръби значително по-леки и с укрепващи ъгли по платното и "ставите" на тръбите.

        Коментар


        • #19
          От: Сгъваеми столове 03.2011

          И аз си търся читав от тия последните варианти дето се събират в калъф.
          Но тия по хипермаркетите не ми вдъхват грам доверие. Виждал съм 2-3 качествени такива и всичките имат един хубав етикет който виси на единия от двата подлакатника. Там си пише килограми, материали производител и т.н.
          Но още не съм виждал такива на приемлива цена, а знам че са взимани за ~30 лв.

          Коментар


          • #20
            От: Сгъваеми столове 03.2011

            Въпросните столове, от снимката в по-горен пост.... Лично аз съм виждала два вида – едните между 10-15 лв., а другите между 20-25 лв. По-евтините е излишно да коментирам. За по-скъпите от личен опит мога да споделя следното:
            • стояхме с тях в морето докато си пиехме бирата
            • свалихме ги от металната конструкция и ги изпрах на 30 гр в пералнята, да сваля солта от морето
            • през цялото лято стояха на терасата на слънце
            • цяла зима си ги използваме в хола и посрещаме гости с тях, а някои от гостите са над 100 кг
            • второ лято си ходихме с тях на море и отново през останалото време слънчасват на терасата
            • и да не забравя за удобството на поставката за чашата или кенчето с бира, или вечер подходящо място за фенерчето
              Единствено което мога да кажа за единия стол, който отнася по-тежки хора е, че гумата която е около едното краче се е цепнала на едно място,но не се е скъсала, но мисля че за натоварването което е видяла за 1 год. е нормално.
              Столовете купихме от Практикер миналата година, а тази взехме още два от там – и пак казвам от по-скъпите.

              Надявам се да съм била полезна

            Коментар


            • #21
              От: Сгъваеми столове 03.2011

              Ето един много удобен модел за сгъваем стол,който след събирането си не заема никакво място,не съм сядал на по удобен сгъваем стол с облегалка под наклон,а човека който го ползва от 20 години по язовирите е 120 кила,лесен е за изработка,и напрактика е вечен,само брезента му се сменя през 6-7 години ,тея дето ги показвате се чупят от пласт масовите елементи и снадките на тънкостенните тръбички,китайски, с малки изключения са за еднократка употреба,аз поне счупих два,купувал съм ги по 20 лв от ловнорибарски магазин,при тва не съм от най тежките.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD00132.jpg
Прегледи:1
Размер:58.6 КБ
ID:5300190Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD00145.jpg
Прегледи:1
Размер:86.1 КБ
ID:5300191Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ABCD00156.jpg
Прегледи:1
Размер:58.3 КБ
ID:5300192
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • #22
                От: Сгъваеми столове 03.2011

                След няколко злополучни случки с подобни столове от Метро и практикер, намерих решението. Вече имам 2 такива, в различни цветове, изпробвани са и нямат грешка.Ето така изглеждат:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_thumb.jpg
Прегледи:1
Размер:48.5 КБ
ID:5349234
                Те са маркови и си пише ясно и точно, че идържат до 115 кг, което лично на мен ми е ОК, даже има и още мегдан. Освен това ми казаха, че имат и 2 години гарация, което не знам точно какво означава.
                Последно редактирано от Plamen Alexandrov; 17-02-12, 23:30.

                Коментар


                • #23
                  От: Сгъваеми столове 03.2011

                  Развитие по темата. Това днес в Карфура в Младост е на цена 12.49/бр.
                  Да са живи и здрави дръпнатите очички!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:stol.jpg
Прегледи:1
Размер:265.8 КБ
ID:5363619

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X