Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Абе хора, какво го мислите това осветление, все едно концерт на Лили Иванова организирате?

    Ще ви дам една двоица луминисцентни ламБи 2 по 40 вата - хем ще стане като ден около пещта, хем не вадят очи, хем не парят и може човек да ги мести както си иска, хем може в една кола да се включат с инвертор и няма да трябват генератори. Имам и жица 30+10 метра, да си отдалечите токоизточника на разстояние да не пречи, да не бучи и да не мирише (независимо дали кола или генератор).

    п.п. да не се разглежда като заявка за участие - просто ще ги дам на някого от вас, да не си усложнявате живота с дреболии - захванали сте се с велико дело.

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Ясене ти сега на ощипана мома ли се правиш или какво..?!! Ракия и вино нали имаш още?!

      Още в самото начало съм поканил и Венци Петров. Ако реши - добре е дошъл, както и всеки който изяви желание! Номера е ръцете да са заети, без оглед на социалния статус и ранга във форума - всеки според възможностите и каквото е на сърце.. Аз за сега ще присъствам със съпругата..

      П.П. Още от самото начало в главата ми се въртеше идеята приятелствата завързани тук, от виртуални да станат реални! Възползвайте се от случая...

      П.П.П. Търтея да не се ослушва..!!! Чакам си тениската и него самия...

      П.П.П.П. Някой спомена за поп! Не е лошо да се извика и да прочете една молитва на хайванчето! Ей така - за здраве на всички членове на форума (целия, а не само на присъстващите)!
      Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 26-04-11, 19:29.

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

        п.п. да не се разглежда като заявка за участие - просто ще ги дам на някого от вас, да не си усложнявате живота с дреболии - захванали сте се с велико дело.
        Нещо много притесннителен ми се виждаш-по добре донеси ги сам.Само кажи.
        Румен Николов

        0888 358 572

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          И ракия, и вино мога да ви дам, щом е важно за делото, но цялото мероприятие ми идва тежичко.

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            И ракия, и вино мога да ви дам, щом е важно за делото, но цялото мероприятие ми идва тежичко.
            Ми присъствай само на половината...

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Нали присъствах.

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Това, че си бил на едно учение не означава, че си взел участие в бойните действия..!!!

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  И ракия, и вино мога да ви дам, щом е важно за делото, но цялото мероприятие ми идва тежичко.
                  Eх, Ясене...
                  Ако искаш дай, идвай, стой до край или колкото ти е леко...
                  Нищо не е важно само по себе си, среща е на приятели.
                  И за разлика от форума, на мероприятието има демокрация.

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    Не ме мислете мене. Ако имам джигер - ще дойда. Ако дойда - няма да е с празни ръце.
                    Последно редактирано от Ясен; 26-04-11, 20:16.

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Аз + жената.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Ето и нещо от мен от Разпети петък.

                        По изрично настояване на Тони не правихме нищо което може да се нарече "работа".

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Симона и заек2.jpg
Прегледи:1
Размер:181.3 КБ
ID:5271699
                        На тази снимка виждате гордостта на Хънтъра с гордостта на Тони.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:При Тони1.jpg
Прегледи:1
Размер:229.0 КБ
ID:5271706,
                        а това е аперитивката, като неизменна част от организационното мероприятие.

                        Ракията и бирата не са шега работа, и си помагахме с това
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Скара1.jpg
Прегледи:1
Размер:330.6 КБ
ID:5271710

                        и това
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Скара2.jpg
Прегледи:1
Размер:319.6 КБ
ID:5271712

                        Тони, разбира се, пак ни зарина с дебели парчета холестерол, но се справихме ползвайки върхови градинарски технологии (които не бяха на промоция).
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Аз2.jpg
Прегледи:1
Размер:139.1 КБ
ID:5271718

                        Цялото мероприятие се проведе в разрез с църковния канон, но се надявам Той да ни прости.

                        Това беше от поляната на Тони на Разпети петък.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Ако имам джигер - ще дойда.
                          ЪЪЪ .Това -джигерът де го дават?
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Чуствам че купона ще е яккъде не видим къде кьораф къде очилата изтъркани........УУУУУУ......не ме е срамУтре на трезмо броиме
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Исках да питам и още нещо.
                              Адаш,дай ми тел.номер,да имам за секи случай.
                              А питането ми е следното-за 29-ти,петък,ще има ли лагеруващи на самото място?
                              Щото Марто в началото говореше за едни 200 палатки...пък аз ще съм с палатка.
                              ако ще тръгвам,то ще е на 29-ти,петък,у 5 часа сабахлето.по обед ще съм на самото място.И там вече,организация.
                              Та тънката ми мисъл е,ще има ли с кого да си пийнем тънкото питие вечерта у петък?В НАВЕЧЕРИЕТО,демек!
                              Тогаз ми е най-сладко!
                              а пък и...имам един девиз.../ма няа се смеете!/-КОГАТО ХОРАТА ПРАЗНУВАТ-АЗ РАБОТЯ.КОГАТО ХОРАТА РАБОТЯТ-АЗ ПРАЗНУВАМ!...

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Мещер,няма да си сам в никой случай! По това време на годината,ще имаш компания.Верно,бели мечки,ама пак е нещо!

                                Ще измислим нещо,да не те оставяме на палатка! Иначе,отиде дамаджаната. А и Стария вервам че нема да те остави да се мъчиш сам.Не че пак нема да отиде дамаджаната,ама ще е по приятно!
                                Аз в петък след обяд съм там,ще се видим!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X