Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скоро ще има ли фарове с LED?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    За ксенон ти трябва гладко стъкло и чистачки на фаровете според нашия закон.
    Чел съм го отдавна, но не се сещам къде да го търся.
    Гугълистите да го извадят ако имат мерак.
    Автоматична регулация на нивото на фаровете + пръскалки ти трябват по стандарт. И да са с шарени лепенки и много цифри по тях. Демек дори да сложиш голфови фарове на жигула пак си в нарушение, нищо че хем виждаш повече, хем заслепяваш по-малко.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      ...
      LED крушки, дето да ме удовлетворяват като показатели и цена, още не съм намерил.
      ...
      То и аз, а предполагам и доста други колеги (освен тези които карат V8 на бензин, може би ), и за това следим темата.

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Автоматична регулация на нивото на фаровете + пръскалки ти трябват по стандарт. И да са с шарени лепенки и много цифри по тях. Демек дори да сложиш голфови фарове на жигула пак си в нарушение, нищо че хем виждаш повече, хем заслепяваш по-малко.
      В нашият закон е разписано точно и ясно, и ако някой има желание, да го изкара.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

        Няшия не съм го чел. Чел съм европейския, на който нашия би-трябвало да е еквивалент.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

          Е, тука все още (или поне би трябвало да) си караме по нашия ЗДвП.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Е, тука все още (или поне би трябвало да) си караме по нашия ЗДвП.
            Амииии не е точно така.

            Коментар


            • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Амииии не е точно така.
              Не е, но би трябвало, а и нашите закони би трябвало да са са синхронизирани с европейските, което не е съвсем така, но се отплеснАхме.

              Кажи, дали междувременно, не си намерил нещо читаво под 150£ (паунда/лири, и що не ми излиза символа, а некви цифри ?!) ?

              И, има ли читави LED-ове за Н1, да си сложа барем на дългите ?
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Скоро ще има ли фарове с LED?

                Няма и най-вероятно няма да има читави LED нито за H1, нито за H3, нито за H4. Поне докато не измислят как да направят диоди с размера и яркостта на волфрамова спирала.

                Филипсите по-горе са добър опит ама не случайно ги продават само в Китай. Радиаторът разваля цялата идилия.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X