Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

    Нека тук да публикуваме информация за хора или групи от хора, които карат или имат нагласата да карат траял. Целта е да се запознаем един с друг, когато е възможно да се събираме и усъвършенстваме уменията си помагайки си взаимно, да набелязваме подходящи терени и всичко останало, което би довело до позитивно въздействие върху това хоби/спорт.

    Започвам със себе си:

    Казвам се НИКОЛАЙ, живея в София и имам BETA REV3 250 / 2006, към момента прохождам в траяла.

  • #2
    От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

    Колега на драго съсрце бих приел всякаква покана ,но за момента е невъзможно.Темата ще бъде доста интересна и за това ще я следя с интерес.Има доста хора в БГ които имат триалки ,но незнам по каква причина не качват материал във форума.За лятото има възможност да съм с триалка в Бг за това ще имам в предвид всичко това.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #3
      От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

      Николай, някакво подходящо място намерил ли си?
      В кой квартал ти е мотора?

      Между Мусагеница и Младост 1 съм намерил едни чудесни дънери.
      Ако зимата не са ги отвлекли братята може да се уговорим да побръмчим заедно.

      Румен 0885 217 414

      Коментар


      • #4
        От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

        Не са, ама много народ си разхожда песовете там и може да стане проблем.

        Коментар


        • #5
          От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

          Не съм имал проблем с тях, не мисля че и те са имали с мене. Траялката е тихичка машинка, скорост също няма...

          Коментар


          • #6
            От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

            Най-накрая конструктивно предложение ... аз последно бръмчах по бул. Петко Тодоров ... всичко е разкопано, има шахти, бетонни блокчета и т.н. ... строителна площадка ... никой не прави проблеми ... мястото от линка не е ли в парк ... не ми се иска да смущаваме хората ... може да излезем и извън София ... места с камани подходящи за траял хиляди ... звънкайте на 0886 002 844 Николай

            Коментар


            • #7
              От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

              Мястото от линка не е в парк, за съжаление ... или за моя радост - зависи от гледната точка. Хората си разхождат кучетата, но мястото е такова, че не бих си оставил детето да си играе самичко там.
              Иначе и аз не карам мотор където има хора.
              Ники - камъни, бетон ... малко са ми твърдички. Ударът в дърво е по-мек
              И в тази връзка - може да се уговорим нещо за днес/утре.

              Коментар


              • #8
                От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

                Ники, не мога да ти пратя лично съобщение, затова тук ти пускам линка за който говорихме
                http://www.youtube.com/watch?v=z63euX4TAf4
                потърси double blip - има доста клипчета

                Коментар


                • #9
                  От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

                  Здравейте, Аз също имам TRIAL и лека полека почвам да навлизам в нещата. Имам Scorpa SY-250 2003 година и съм от Троян.Попринцип не си търся трасета,просто си намислям посока в гората и тръгвам и става много интересно ,когато се появяват разни изненади (препятствия).

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

                    Аз също си купих триалка но май в Шумен други няма.
                    Ако минавате от тук обаждаите се да покараме.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кога, къде, как и с кого да карам / караме траял в България?

                      Днес запалих BEAT-та и си припомних какъв fun е само за 15 мин ... ако има някой в София с траял давайте сигнал ... аз съм на линия

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X