Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трансмисионни масла

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трансмисионни масла

    Здр,

    Някой може ли да ми каже какво трансмисионно масло да сложа на kawasaki kdx 200 1996 гледах темата с "какво масло яздите своето конче" ,но не успях да видя нищо за трансмисионните масла.И каква трябва да е плътността на маслото.

  • #2
    От: Трансмисионни масла

    Масло за скоростната кутия мисля ,че се наричаше трансмисионно не съм много сигурен за това оточнявам не за смесване с бензина а за двигателя.

    Коментар


    • #3
      От: Трансмисионни масла

      Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
      Масло за скоростната кутия мисля ,че се наричаше трансмисионно не съм много сигурен за това оточнявам не за смесване с бензина а за двигателя.
      Ха ха, както казват някои не го слагай а го налей ето го http://product-category.com/picview....3D13%26s%3Doil

      Има много масла за скорости, просто ти давам това с което съм карал и съм доволен.
      0888 074 049

      Коментар


      • #4
        От: Трансмисионни масла

        Карах точно с такова и не съм доволен скоростите са отлепяха трудно после ми влезе вода в двигателя от водната помпа и стана на боза.

        Коментар


        • #5
          От: Трансмисионни масла

          И аз докато напипам това което ме устройва смених доста. Сега сипвам АТФ 9000, независимо от марката. С 10/40 направо потеглях все едно не съм и стиснал съединителя.

          Макар, че най-вече зависи от мотора.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #6
            От: Трансмисионни масла

            За двутактов kawasaki kdx 10W/40 ли трябва да бъде?

            Коментар


            • #7
              От: Трансмисионни масла

              Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
              Карах точно с такова и не съм доволен скоростите са отлепяха трудно после ми влезе вода в двигателя от водната помпа и стана на боза.
              Какво значи ,че скоростите са ти се отлепяли трудно.Как се отлепят скоростите? Не винаги трябва да търсиш причината в маслото,виж си съеденителя.
              0888 074 049

              Коментар


              • #8
                От: Трансмисионни масла

                5 W 20 , пълна синтетика е маслото за твоя мотор. Казвам ти го от дългогодишен опит точно с кдх 200. Ако искаш ползвай лични, за да не правим излишни реклами тук.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X