Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM Adventure срещу BMW GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
    Като гледам еднакво ги карат и двата вида по всякакви пътища. Въпрос на майсторлък.
    В Кейп Таун, Мони се запозна с един огромен фен на КТМ, ама беше само един.
    Така е Баце...,ама е кофти да се чувстваш жертва на маркетинг...това,което е прекрасно в BMW е наистина добрия маркетинг

    Поздрави,
    търся си подписа....

    Коментар


    • #17
      От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

      Нещо добре казано от Мони ,,минал съм не малко километри със голямо ендуро няма да споменавам марката и модела , във вид както е излязал от магазина живот и здраве и тази година ще връна 20000 км патешествай те с каквото ви е на сърце,,,,,,,,,,,

      Коментар


      • #18
        От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

        Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
        Така е Баце...,ама е кофти да се чувстваш жертва на маркетинг...това,което е прекрасно в BMW е наистина добрия маркетинг

        Поздрави,
        Те щото КТМ са едни скромни, скромни ... дет` се вика, само два модела ританки и един модел биберони имат Срамота, поне тостерите им да бяха 4-5 вида ...

        Коментар


        • #19
          От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

          Първоначално публикуван от Plamen WR Преглед на мнение
          Ми някой път ела с тоя твоя портокаловия дръгел и ще се пробваме по някои завои... И ще видим кой кум, кой сват, и кой пенсионер...
          Аз не претендирам да съм "голям карач", но ако си мераклия ще те уредя с колегата ми където работим по картата. Той повече кара асфалт от мен. Ама който падне агнето(или прасето) е от него!

          Коментар


          • #20
            От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

            Тцъ, искам с теб. Нали ще си мерим моторите.
            Ride to arrive.

            Коментар


            • #21
              От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

              Ц, аз не мога да карам асфалт, теста няма да е истински. Ако искаш да е с мен трябва да е в гората

              Иначе мотора щеше да е моя де.

              Коментар


              • #22
                От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

                Ама Янко питаше за окачването на БМВ, а не кой е по-добрия мотор. Във всяка тема за БМВ се появяват малкото собственици на КТМ да обясняват, че е по-добър. Така се получава като се направи грешен избор.

                Коментар


                • #23
                  От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

                  Бойко, в спора се ражда истината

                  Плюс това аз отговорих по темата и то след 3 дена, в които никой не извади никаква информация! Написах това което знам и веднага се втурна цялата БМВ гвардия да се обяснява, че е най лесно да се съюзим срещу някой както се казваше

                  Да не говорим, че аз не зачекнах 1-ви КТМ в темата

                  Принципно разбирам за какво говориш.

                  А ако ви дразня прекалено много кажете и няма повече да пиша в теми за БМВ, ще ви остава да си седите с кюфтетата на очите

                  Отделно има модератори на този раздел и ако модератора прецени да трие наред!

                  ... или пък да направим място където да местим тези "БМВ срещу КТМ" мнения с цел почистване на оригиналната тема от натрапници.

                  Само не пипайте моята тема, там искам да си остане всичко за БМВ за да могат хората с отворено мислене да преценят сами за себе си

                  Коментар


                  • #24
                    От: НАСТРОЙКА НА ОКАЧВАНЕТО НА BMW 1200 GS

                    След обсаждане с Димо направих нова тема в стъргалото КТМ Adventure срещу BMW GS където ще местим отклоненията свързани със сравнение на моделите КТМ Адвенчър и БМВ GS. Така мисля че се създадем малко ред в информативните теми и прокойно ще можем да си спорим там. Отделно ако се появи интересна и подредена информация може и да направим подобна тема в избор на мотор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Няма какво да се спори - 21" предница и верига срещу 19" предница и кардан.

                      Те са прицелени към различни целеви групи, просто някои хора не искат да погледнат истината в очите.

                      Аз за качеството на изпълнение също няма какво да се говори - и двете марки си имат своите + и -

                      Само едно не можах да разбера. Ако KTM Adv е толкова добър мотор - защо темата на Събин е една от най-дългите?!? Събине, ти май само коляновия вал не смени....

                      Ебаси направения мотор
                      You'll never find out - I got no key hole....

                      Коментар


                      • #26
                        От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        Аз прибързано заключих, че става въпрос за големите, боксерови GS...

                        По-уместно е да се сравнява 800GS с тоя КТМ.

                        Събине, за кое BMW искаш да ти кажем, че е по-добро от KTM-a?
                        You'll never find out - I got no key hole....

                        Коментар


                        • #27
                          От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          Хихихи,

                          по дължина на темата ли съдите?!?!

                          В същност не съм учуден. На вас БМВ-джиите всичките ви преценки са базирани на такива неща:

                          1. Щом се прави от 50 години няма как да не е по хубав - те са го измислили за толкова време. КТМ се прави от колко години? 5 ли беше?

                          2. Щом няма да смазвам верига значи кардана е по хубав.

                          3. Чувал съм че КТМ-мите много се чупят. Ето ххх само го ремонтира а ууу само го тунингова.

                          без коментар!

                          Коментар


                          • #28
                            От: KTM Adventure срещу BMW GS

                            Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                            Аз прибързано заключих, че става въпрос за големите, боксерови GS...

                            По-уместно е да се сравнява 800GS с тоя КТМ.

                            Събине, за кое BMW искаш да ти кажем, че е по-добро от KTM-a?
                            Илич с което и БМВ да го сравняваш няма значение.

                            Предлагам да направим сравнение за поддръжката на 4-те мотора КТМ LC4 и LC8 и BMW 800 и 1ххх GS.

                            1. Цени на моторите.
                            2. Цени на частите.
                            3. Колко често какво се чупи. Как се оправя (степен да трудност)!
                            4. Местна поддръжка на производителя.
                            5. Световна поддръжка на производителя.

                            Ако се сетите и други критерии казвайте.

                            Коментар


                            • #29
                              От: KTM Adventure срещу BMW GS

                              Относно анкетата, ако сам пропуснал някой мотор, който смятате че трябва да е в нея - казвайте да го добавя!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: KTM Adventure срещу BMW GS

                                Не съм карал нито БМВ ГС, нито КТМ, всъщност нито един от изброените мотоциклети в акнетата.
                                Затова гласувах кое ми харесва чисто визуално и мисля, че би ми допаднало.
                                БМВ 1ххх ГС
                                Мисля, че няма нужда да казвам, че ако имах възможност да обикалям света с мотор бих тръгнал и с ...балканче
                                Колкото повече толкова повече sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X