Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно ботуши

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въпрос относно ботуши

    Според мен,Формата са със мембрана -drytexhttp://www.formaboots.com/site/sched...peedway&id=121
    пс:Къде се продават и на каква цена горе- долу?

    Коментар


    • #47
      От: Въпрос относно ботуши

      Аз имам нещо такова: http://www.motoboom.bg/product.php?cCat=&m=10&p=1773, сега не мога да се сетя Saber или Adventure бяха. Много са яки през нощта, но като пекне ги вързвам за коланите и си слагам джапанките
      Не мога да разбера, как можете да карате с кросови ботуши лятото по десетина часа на жегата?
      Ride to arrive.

      Коментар


      • #48
        От: Въпрос относно ботуши

        И аз карам тази кафевите на Форма за АТВ. Досега за четири години, не са ми били мокри краката, а ме е валял доста дъжд. Пускали са ми вода отгоре, като минавах през река, ама бях с брич и аз не стягам много щраймер горе. Откакто си карам с ендуро панталон, си се прибирам сух. Значително по-леки са в сравнение с ПВЦто за крос и доста удобни за ходене, което е важното за мен. А и не на последно място, цената им в Еди е 299лв. а кросовите са с по 150, 200 и повече кинта, нагоре. Та като реша някога да си вземам пак ботуши, ще гледам да са пак такива.
        Гледам че Еди още ги продава:
        http://www.edimotocenter.com/selfPro...1=wearproducts
        Лятото карам с едно Сиди, тип висока маратонка, но не стават за мокрене. Дори да не ме вали, достатъчно е само асвалта да е мокър след дъжда и това което хвърля предната гума ги прави вирвода.

        Коментар


        • #49
          От: Въпрос относно ботуши

          И аз вече пета година карам с форма АТВ и съм доволен. Ако се карат повече от 2 часа в проливен дъжд пропускат или просто краката се изпотяват но не измръзват.

          Коментар


          • #50
            От: Въпрос относно ботуши

            Благодаря за информацията колеги!Вече се реших-ще се взимат ФОРМАТА!

            Коментар


            • #51
              От: Въпрос относно ботуши

              Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
              Пускали са ми вода отгоре, като минавах през река.
              Има решение и за този проблем: http://www.louis.de/_4073a62250bd2c8...rtnr_gr=209212

              Коментар


              • #52
                От: Въпрос относно ботуши

                След доста чудене/около 10 минути/ се сдобих вече ето с тези два вида ботуши.
                Първите Thor Motocross 50/50 Boots


                Прекрасни ботуши, които държат много стегнат глезена. Не са високи и според мен са идеални за ежедневна употреба, каране на асфалт и лек офроуд, но не сериозен, защото не са кросови ботуши все пак.
                Другите - Sidi Adventure Gore-Tex Boot


                След ходенето до Африка се убедих колко е полезно да си сигурен в ботушите и да са защитени краката. Тогава с ботуши Алпинстар се разминах с едно зверско усукване на левия крак и за дълъг път това дали държат топло или пускат вода остава на заден план. Все пак Сиди са доста по-леки и удобни, а и по показателите си не трябва да пропускат вода, но това предстои да се пробва. Прекрасни са ботушите.
                Всичко естествено е от ЗМЕЯ, щото му имам вяра. Ако искате можете да разгледате http://zmei.bg/

                Коментар


                • #53
                  От: Въпрос относно ботуши

                  Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                  След доста чудене/около 10 минути/ се сдобих вече ето с тези два вида ботуши.
                  Първите Thor Motocross 50/50 Boots


                  Прекрасни ботуши, които държат много стегнат глезена. Не са високи и според мен са идеални за ежедневна употреба, каране на асфалт и лек офроуд, но не сериозен, защото не са кросови ботуши все пак.
                  Напълно подкрепям, много са удобни, регулируеми са като ендуро ботуш, създават и такова усещане и за ежедневна употреба са екстра.
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Въпрос относно ботуши

                    Определено ботуша за пътешествия е Форма Адвенчър, взех ги скоро и се оказаха доста удобни и за ходене. На тяхната цена има само цивилни боти с които се чувствам като с платненки )

                    До скоро карах с кросови ботуши Gaerne GranPrix но те са си за в гората и не стават въобще за ходене.
                    Но ако някой ги иска, му ги давам за 50 лв 43-44 номер, в не лошо здраве

                    Коментар


                    • #55
                      От: Въпрос относно ботуши

                      Първоначално публикуван от S.Doychinov Преглед на мнение
                      Но ако някой ги иска, му ги давам за 50 лв 43-44 номер, в не лошо здраве
                      Запазени
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #56
                        От: Въпрос относно ботуши

                        Но, само ако дадеш автограф

                        Коментар


                        • #57
                          От: Въпрос относно ботуши

                          Е, автографа от теб. Все пак ботушите са твои
                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар


                          • #58
                            От: Въпрос относно ботуши

                            От няколко години карам с някаква Форма шосейни , никога не са ми пускали вода.За това реших да не сменям фирмата и сега съм с Форма Адвенчър - черни .Много удобни и вода и кал не пуснаха...
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #59
                              От: Въпрос относно ботуши

                              Аз пък карам от години с полицейски боти (не кубинки а боти с цип) - от здрава дебела кожа са, със здрава подметка, не пускат вода поне 2 години, всяка година ми дават нови безплатно! Имат само един проблем - няма размер като за жена ми, та за нея ще трябва да се охарча!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • #60
                                От: Въпрос относно ботуши

                                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                                ... Все пак Сиди са доста по-леки и удобни, а и по показателите си не трябва да пропускат вода, но това предстои да се пробва. Прекрасни са ботушите...
                                Тъй като ми предстои закопуване на ботуши за идния сезон и Sidi Adventure са едни от тези които ми превлякоха погледа, ще може ли да споделиш впечатлението си, след един сезон на употреба?
                                BMW F 800 GS Cum sapiente loquens perpaucis utere verbis! - Когато говориш с умни хора, употребявай колкото се може по-малко думи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X