Обява

Свий
Няма добавени обяви.

кодове за Garmin карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • кодове за Garmin карти

    Имам свободни кодове за отключване на Гармински карти.Цената е 1/2 от официалната.
    0888566111.
    Последно редактирано от sabin; 27-09-11, 12:17.

  • #2
    Re: кодове за Garmin карти

    браво браво... за кои карти иде реч ?
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

    Коментар


    • #3
      Re: кодове за Garmin карти

      За доста карти ,но са ограничени бройки.

      Коментар


      • #4
        Re: кодове за Garmin карти

        Явно е излязал крака...

        Коментар


        • #5
          Re: кодове за Garmin карти

          не е крак,а просто като си купиш карта ти дават право да отключиш още едно устройство

          Коментар


          • #6
            Re: кодове за Garmin карти

            Първоначално публикуван от savich Преглед на мнение
            не е крак,а просто като си купиш карта ти дават право да отключиш още едно устройство
            И за 9 версия картите (за всички държави която е) - City Navigatora, колко пари ?

            Коментар


            • #7
              Re: кодове за Garmin карти

              Savi4 ами ние като сме си купили карти заедно с навигация що не ни дадоха да отключим по още едно устроиство ???

              как става тоя номер...би ли разяснил ???

              въпроса е тая 9 та версия която имаме има ли за нея ъпдейт и ако има от къде да се тегли....с надежда съм да има подобрения особено по източна европа която чака...доста гола за сега в гарминската карта.

              та би ли ме осветлил...
              S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
              или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
              пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

              Коментар


              • #8
                Re: кодове за Garmin карти

                Не съм съвсем наясно точно в кои случаи можеш да отключиш две карти.Но когато си купил само карта ти дават право за 2 устроиства да я отключиш.Когато е комплект устройство с карта е възможно и да не е така.

                Коментар


                • #9
                  Re: кодове за Garmin карти

                  Колко струва само картата с двата ключа?
                  ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

                  ( John R. Lott, Jr.)

                  Коментар


                  • #10
                    Re: кодове за Garmin карти

                    Цитат от сайта на Геотрейд:
                    "Когато решите, че Ви трябва карта на другите Европейски държави, ние сме на разположение. Картата на цяла Европа при нас струва 340 лв. с вкл. ДДС"

                    Коментар


                    • #11
                      Re: кодове за Garmin карти

                      Така:

                      Копуваш си нуви 660 с карта на европа, регистрираш го в гармин и получаваш право да отключиш 2-ри ГПС. Ако когато го редитригаш е излезла нова версия на картата на европа ти я изпращат безплатно, и ти дават ключ за нея, но САМО за оригиналният приемник, т.е. 2-рият отключен си остава със старата. Важно е обаче като си регистрираш продукта да пишеш че си го купил сега, а не преди 6 месеца, защото тогава може и да не е била излязла новата версия и няма я да получиш фор фри.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: кодове за Garmin карти

                        Незнам какво съм сътворил с тая регистрация, но мисля че съм я напраил...втори апарат не съм отключвал и се надявам да имам право на фрий ъпдейт на гарминската карта....някой знае ли версия 9 има ли вече нов ъпдейт ??? Или пък на колко време излизат ъпдейти на тая версия ??? купил съм го януари...няма 6 месеца за сега но и ъпдейт май няма освен софтуера кйто съм ъпдейтвал за самия апарат както и езика друго не ми се е предлагало закачвайки го с кабел към сайта на Гармин.....
                        S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                        или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                        пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                        Коментар


                        • #13
                          Re: кодове за Garmin карти

                          до колкото знам още няма по донва версия от 9 т.е. всички които сте си регистрирали приемниците няма да получите безплатно 10та когато излезе. тези които не са си ги регистрирали да изчакат да излезе 10-та и тогава да се регитрират и ще я получат. това означава че ако искате да ползвате 2-рият код трябва да изчакате да излезе 10-та и след това да се регистрирате.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: кодове за Garmin карти

                            е тва трябваше доста по рано да бе написано тук...и сега кво ? кои балък-балък...ма така е...незнанието до това води...жалко ! а тия Гармински гъзове не включват ли фри ъпдейти за това че сме им клиенти все пак и сме дали парите си с надежда че ще ни ъпдейтват или викаш кво им дреме нали са лапнали вече...ние да му мислиме ? Е затва рано или късно някой ще кракне тая шибана карта и ще го духат...щото немислят за хората даващи им пари...

                            и ще се радвам да я видя кракната...с кеф ще си я кача
                            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                            Коментар


                            • #15
                              Re: кодове за Garmin карти

                              Колега не ти е правилна логиката(според мен). Хората вкарват сума ти работа по картата, дават ти я за 280лв(без ддс, ддс-то го взима държавата) и ти дават право да си я ползваш на 2-ри приемник, т.е. по 140лв на приемник. Със 140лв не може да си напълниш резервоара на джипа!

                              Кой ни е виновен на сан че живеем в БГ. 70 Евро за чужденеца не са пари!

                              А в картата е включена цяла европа все пак, и има сума екипи дето бачкат и я обновяват нон-стоп из цяла Европа, което нали се сещаш колко пари е все пак.

                              Погледнато от друга гледна точка, аз вече плащам 2 (дебели)заплати на хора работещи по OFRM и ако почнете да си я копирате като полудели просто проекта ще умре и няма да имате Offroad карта. Просто трудът е огромен и няма как 1 човек в свободното си време да се занимава с това. Дори немога да си представя за какъв труд става въпрос от към гарминска страна

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X