Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

    Първоначално публикуван от pepimotos
    Можеше поне темата да се пусне в общи приказки или нещо подобно.С тема като тази единственото което се печели е негативно мнение за групата и нищо друго.А колегите от другите групи които не изкат да си съсипват техните теми им казвам че Плевенските теми не са кошче за отпадъци та да се изхвърля всичко ненужно и непотребно.
    Виждайки негативното мнение по отдела отворен от Джантов за интригите, отварям антагонистичен 3D, с надеждата, да повдигна авторитета на плевенската група и нейните аматьори. Тук ще си говорим само за любов и то братска а не плътска. И като казвам „братска“ нямам предвид като тази между гълъбчето Дака и гугутката Ренди...
    Оставайки верен на групата, силно се надявам и вярвам да не изоставите темата.

  • #2
    От: МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

    Колега... божествената светлина бих искал да не я видя чак толкова скоро... Нека поне синовете да прескочат шестнайсет...

    Коментар


    • #3
      От: МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

      Само до 16? Скромен си и бог ще те възнагради...

      Коментар


      • #4
        От: МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

        Ааааааамииин....

        Коментар


        • #5
          От: МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

          Гледам че ви заключиха темата за интригите!!!(жалко)
          Остана ви само любовта......но все пак ползвайте презервативи, нищо че е мъжка ))
          Амин !!!
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #6
            От: МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

            Ники. Темата за Злите спорове и интриги я направих с цел да докажа ,че когто има подходящо Заглавие с точно изразена тематика никой не пише простотии в нея. И да искат да сътворят интриги те не и се получават защото тя така е озоглавена. На човек му забрани нещо и той точно това ще направи, а когато нещо е формолирано с истинките думи нали видя ИЗМЪЧЕНА РАБОТА никаква ИНТРИГА. Може би точно такава тема за спорове е ръчната спирачка във дразгите. Има и друго решение на проблема със словестните свади, ДА СПРЕМ ДА ПИШЕМ както направиха Гецата, Филип, Асенчо и др./изключая единични случай/. Тогава ще се превърнем в ЗЛИТЕ МЪРТВИ. Но както е казано НЕКА БЪДЕ СВЕТЛИНА та ако ще и БОЖЕСТВЕНА да е. Важното е да вижда краят на тунела.
            Последно редактирано от Krasimir Djantov; 27-02-11, 08:03.
            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

            Коментар


            • #7
              От: МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
              Ники. Темата за Злите спорове и интриги я направих с цел да докажа ,че когто има подходящо Заглавие с точно изразена тематика никой не пише простотии в нея. И да искат да сътворят интриги те не и се получават защото тя така е озоглавена. На човек му забрани нещо и той точно това ще направи, а когато нещо е формолирано с истинките думи нали видя ИЗМЪЧЕНА РАБОТА никаква ИНТРИГА. Може би точно такава тема за спорове е ръчната спирачка във дразгите. Има и друго решение на проблема със словестните свади, ДА СПРЕМ ДА ПИШЕМ както направиха Гецата, Филип, Асенчо и др./изключая единични случай/. Тогава ще се превърнем в ЗЛИТЕ МЪРТВИ. Но както е казано НЕКА БЪДЕ СВЕТЛИНА та ако ще и БОЖЕСТВЕНА да е. Важното е да вижда краят на тунела.
              Какво се оправдаваш сякаш си някое пионерче пред дружинната си ръководителка бе ШАМПИОНЕ те незнаят че ние когато сме карали и сме се маитапили по саборите те неса знаели на кво му се вика мотор.Добре е че се познаваме със хора от цяла България но да отбележа не от този форум а от контактите които сме имали.Тук във форума както гледам 50% от учасниците в него са някакви компютърни хакери които нямат нищо общо нито със моторите нито със джиповете а само създават напрежение между наз.Но кво да се прави като си има правила трябва да се спазват и аз да можех да имам свои форум и аз бих направил правила но мисля че щях повечко събори и срещи да правя че да можем да се срещаме и да общуваме и да се види че всичко е в реда на маитапа и тръпката а тук кво ништо някои си дето е на другия краи на света ти определя нещата а незнае що за колектив сме и мисли че сме се избили абе г....з......ве пълни аматиори
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • #8
                От: МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                Какво се оправдаваш сякаш си някое пионерче пред дружинната си ръководителка бе ШАМПИОНЕ те незнаят че ние когато сме карали и сме се маитапили по саборите те неса знаели на кво му се вика мотор.Добре е че се познаваме със хора от цяла България но да отбележа не от този форум а от контактите които сме имали.Тук във форума както гледам 50% от учасниците в него са някакви компютърни хакери които нямат нищо общо нито със моторите нито със джиповете а само създават напрежение между наз.Но кво да се прави като си има правила трябва да се спазват и аз да можех да имам свои форум и аз бих направил правила но мисля че щях повечко събори и срещи да правя че да можем да се срещаме и да общуваме и да се види че всичко е в реда на маитапа и тръпката а тук кво ништо някои си дето е на другия краи на света ти определя нещата а незнае що за колектив сме и мисли че сме се избили абе г....з......ве пълни аматиори

                Да се оправдавам неможе въобще да става на върос. Ти пък си Човека дето го знаеш и то много добре, не ми е в кръвта. Това което съм го написал по горе е самата истина и то на 100%. А за другото си МНОГО ПРАВ.

                П.С. Между другото в Плевенската група има ЗАВИДНА СПЛОТЕНОСТ с малки изключения/ НЕ визирам Гецата/ на която може да завидят доста групи. Това се доказа и на последното мероприятие ГРАНД БУРКАН, бяхме най многобройната група 10 участника ВСЕ АБИЧИ и 15 зрители, фоторепортери и помощен екип.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • #9
                  От: МИР, ЛЮБОВ И БОЖЕСТВЕНА СВЕТЛИНА

                  Ето, че си дойдохме на думата.
                  Така или иначе, с почти всички се познаваме, а вие пък - се познавате помежду си и то, доста добре.
                  Затова и си мисля, че е излишно да се създава впечатление пред четящите, които не ви познават, че тук други неща, освен раздори и глупости, не могат да се родят.
                  Всъщност, идеята на форума е да намалява напрежението, а не - да го генерира, както и да създава нови контакти и евентуално, познанства, вместо омраза и врагове.
                  Предполагам, всички сме си направили правилните изводи, четейки изписаното досега и правейки равносметка на събитията през последните месеци и години.
                  В този ред на мисли, приканвам всички да се държим наистина като зрели хора, като приемаме и отчитаме характерните особености на всеки от останалите.
                  Считам, че вече сме си изяснили параметрите на взаимоотношенията и можем да продължим напред.

                  А що се отнася до майтапите и закачките, имаме си подходяща тема ("Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки), в която всеки може да заповяда на раздумка, както е добре дошъл и на живо на гости в Плевен (Чинела може да каже от първа ръка).
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X