Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за бретон шпаньол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпроси за бретон шпаньол

    Като завали е нормално да влезе в колибата,а ако се намокри сменяш ръкава
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

    Коментар


    • #17
      От: Въпроси за бретон шпаньол

      Ако ще ловуваш с нея - не си разваляй кучето, колибата му е достатъчна. Иначе - може боне и дантелени гащи да му сложиш.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #18
        От: Въпроси за бретон шпаньол

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Ако ще ловуваш с нея - не си разваляй кучето, колибата му е достатъчна. Иначе - може боне и дантелени гащи да му сложиш.
        Е и аз не искам да го развалям, но като постоянно трепери и ми става жал. Сложих му една поларена дрешка тънка, поне за няколко дена докато се климатизира, защото е свикнало само в апартамент и не мога да го гледам как трепери по цял ден.

        Коментар


        • #19
          От: Въпроси за бретон шпаньол

          Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
          Здравейте, взех си вчера едно бретон-шпаньолче, женско, на 3 месеца. Намерението ми е да го гледам на двора, но - се притеснявам дали няма да му е много студено, понеже досега е било в апартамент. Тази сутрин цялото трепереше - какво мислите, дали ще се климатизира?
          Много е вероятно да трепери заради стреса!Ти взе ли нещо от мястото откъдето си го взел-парцал или нещо подобно което да му мирише познато?Ако не а имаш тази възможност го направи!Първите дни отделяй колкото се може повече време да бъдеш с него и да си играете.За треперенето така треперят не е нещо необичайно.За пижами да обличаш на куче, което ще живее на двор смятам за непрактично защото дъжда няма да го спре да излезе от колибата за да види какво става или да играе или да подгони някоя котка, и след като се намокри ако е натурално ще се изтръска и ще се прибере а с този мокър парцал на гърба ще стои мокро дълго време и ще трепери повече.Щом е на 3 месеца значи не е карало зима в апартамент така, че споко оцеляват навън зимата без проблем, е ако навън при вас зимата става -20 може би трябва да помислиш за някакво отопление при пикови студове.
          Николай Папазов

          Коментар


          • #20
            От: Въпроси за бретон шпаньол

            Добре, маханах му дрешката, и се надявам че ще се оправи. То освен това има още едно куче, едно хъски, и предполагам че двете се топлят в колибата. Не мога да ги видя как са през нощта, защото аз като дойда и те излизат.

            Благодаря че споделихте мнения, че аз съм още доста невеж за кучетата.

            Коментар


            • #21
              От: Въпроси за бретон шпаньол

              Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
              Добре, маханах му дрешката, и се надявам че ще се оправи. То освен това има още едно куче, едно хъски, и предполагам че двете се топлят в колибата. Не мога да ги видя как са през нощта, защото аз като дойда и те излизат.

              Благодаря че споделихте мнения, че аз съм още доста невеж за кучетата.
              Направиму бокс с колиба но пода на колибата да е дървен между земята и пода на колибата да има 15 20 см разтояние и си ти да не те претеснява че трепери някои бретони са доста темпераминтни и това се дължи на това ако те интересува повече за самата порода влез в сайта на КЕБ

              Коментар


              • #22
                От: Въпроси за бретон шпаньол

                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                Много е вероятно да трепери заради стреса!Ти взе ли нещо от мястото откъдето си го взел-парцал или нещо подобно което да му мирише познато?Ако не а имаш тази възможност го направи!Първите дни отделяй колкото се може повече време да бъдеш с него и да си играете.За треперенето така треперят не е нещо необичайно.За пижами да обличаш на куче, което ще живее на двор смятам за непрактично защото дъжда няма да го спре да излезе от колибата за да види какво става или да играе или да подгони някоя котка, и след като се намокри ако е натурално ще се изтръска и ще се прибере а с този мокър парцал на гърба ще стои мокро дълго време и ще трепери повече.Щом е на 3 месеца значи не е карало зима в апартамент така, че споко оцеляват навън зимата без проблем, е ако навън при вас зимата става -20 може би трябва да помислиш за някакво отопление при пикови студове.
                Между другото догодина марг да дойдеш на световното в ГЪРЦИЯ да гледаш Адам как ще се представи

                Коментар


                • #23
                  От: Въпроси за бретон шпаньол

                  Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                  Направиму бокс с колиба но пода на колибата да е дървен между земята и пода на колибата да има 15 20 см разтояние и си ти да не те претеснява че трепери някои бретони са доста темпераминтни и това се дължи на това ако те интересува повече за самата порода влез в сайта на КЕБ
                  Да, точно такава е колибата, има 15 см от земята и е с дървен под. Адам каква порода е?

                  А между другото - малко извън темата - това на снимката твоята УАЗ-ка ли е?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпроси за бретон шпаньол

                    Да използувам темата. Приятел търси женска бретонка. На месец, два, три, до година. Ако някой знае нещо по въпроса да помага.
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпроси за бретон шпаньол

                      между земята и пода на колибата да има 15 20 см разтояние
                      Колибите на моите ловни другари съм ги правил по следния начин, дървен под - стеропор 5 см - дървен под. Зима ги не плаши. Нооооооо това е за гончетата и баракинята, бретончицата откакто се е родила спи в нашето легло.
                      Тази земя, по която тъпча сега,
                      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                      тази земя – не е моя земя,
                      тази земя, простете, е чужда.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпроси за бретон шпаньол

                        Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
                        Да, точно такава е колибата, има 15 см от земята и е с дървен под. Адам каква порода е?

                        А между другото - малко извън темата - това на снимката твоята УАЗ-ка ли е?
                        Да

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпроси за бретон шпаньол

                          Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
                          Да, точно такава е колибата, има 15 см от земята и е с дървен под. Адам каква порода е?

                          А между другото - малко извън темата - това на снимката твоята УАЗ-ка ли е?
                          Адам е епаньол бретон точно каквото е итвоето куче

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпроси за бретон шпаньол

                            Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                            Да
                            Изглежда добре поддържана поне на снимката, колко ти харчи горе-долу на асфалт извънградско? (Съжалявам че се отклонявам от темата, просто ми стана интересно)

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпроси за бретон шпаньол

                              Първоначално публикуван от pamir Преглед на мнение
                              Изглежда добре поддържана поне на снимката, колко ти харчи горе-долу на асфалт извънградско? (Съжалявам че се отклонявам от темата, просто ми стана интересно)
                              На външен вид да но в момента сьм в бокса ще сменям двигатепя с Мерцедесов двигател иначе с оригиналния 17 газ на асф алт
                              на сьстезание немога даго засека много е относително

                              Коментар


                              • #30
                                От: Въпроси за бретон шпаньол

                                Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                                На външен вид да но в момента сьм в бокса ще сменям двигатепя с Мерцедесов двигател иначе с оригиналния 17 газ на асф алт
                                на сьстезание немога даго засека много е относително
                                Да, ясно, значи разбирам че като механика и ходова част го харесваш автомобила, че е много проходим и прочее, но двигателя не става за нищо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X