Обява

Свий
Няма добавени обяви.

газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • газ

    здравеите нов сам в този саит наскоро си купих лада нива 1.7 карборатор с газ забелязах че плочкате е поставена така това има ли значение сега ще кача и снимки благодаря ви предварително.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24022011482.jpg
Прегледи:1
Размер:133.9 КБ
ID:5918470Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24022011483.jpg
Прегледи:1
Размер:129.3 КБ
ID:5918473Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24022011488.jpg
Прегледи:1
Размер:112.1 КБ
ID:5918471Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24022011484.jpg
Прегледи:1
Размер:117.7 КБ
ID:5918472Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24022011487.jpg
Прегледи:1
Размер:77.5 КБ
ID:5918469
    .

  • #2
    От: газ

    И моита плочка е монтирана така .
    Ако колата си върви добре нека си стои така .
    [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

    Коментар


    • #3
      От: газ

      Преди години, с така монтирана плочка на Таврия, съм карал 70000 км./ карбуратор на Самара/. Това се случи след разпробиване на карбуратора от газаджиите, въпреки несъгласието ми и категоричното ми желание да монтират горна плочка и с обяснието, че самарските карбуратори се пробиват, защото така АГУ работи най-добре. Седмица след монтажа, собственоръчно си монтирах подобна плочка и така карах посочените километри. Винаги, без изключение съм палил на Газ.

      Коментар


      • #4
        От: газ

        Първоначално публикуван от stankov822 Преглед на мнение
        здравеите нов сам в този саит наскоро си купих лада нива 1.7 карборатор с газ забелязах че плочкате е поставена така това има ли значение сега ще кача и снимки благодаря ви предварително.
        Добре си е плочката.
        Но да знаеш, с този правопис в този Форум няма да стигнеш далече. Това главни букви, запетаи, точки, о/у - внимавай повече.

        Коментар


        • #5
          От: газ

          Ако колата вьрви добре,и не харчи много,значи всичко е на ред.
          0898774443-Пламен.

          Коментар


          • #6
            От: газ

            Kолега, това е правилната плочка за ВАЗ. Поставена е правилно. Другото е въпрос на настройки на АГУто, центровка на ДВГ и т.н.

            Коментар


            • #7
              От: газ

              Колеги, как палите студен двигател на газ при такова захранване? Смукача би трябвало да не действа. Въпросът ми е лаишки, но не съм карал кола на газ.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #8
                От: газ

                Сутрин си паля на газ без проблем.Също така и смукача си действа.

                Коментар


                • #9
                  От: газ

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Колеги, как палите студен двигател на газ при такова захранване? Смукача би трябвало да не действа. Въпросът ми е лаишки, но не съм карал кола на газ.
                  На газ не са ти нужни всички функции на смукача. Газта няма как да се втечни по стените на колекторите и цилиндрите, затова не се налага и обогатяване. Просто въртиш и палиш, а със смукача му даваш още мощност, за да преодолее студеното масло.

                  Коментар


                  • #10
                    От: газ

                    Ама като дръпнеш смукача спираш притока на газ.

                    Коментар


                    • #11
                      От: газ

                      В крайна сметка как е добре да се пали при студен двигател, със или без смукач?

                      Коментар


                      • #12
                        От: газ

                        Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                        Ама като дръпнеш смукача спираш притока на газ.
                        Не. Клапата на смукача е окачена на пружина и демпфер, точно с тази цел. Иначе и на бензин нямаше да работи.
                        Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                        В крайна сметка как е добре да се пали при студен двигател, със или без смукач?
                        На газ е все тая, ако си с горна плочка като показаната.

                        Коментар


                        • #13
                          От: газ

                          С горна плочка смукача не действа.Смукача отваря и дроселовата клапа.

                          Коментар


                          • #14
                            От: газ

                            Нали и аз точно това говоря. От цялото действие на смукача, на газ е смислено само отварянето на дроселовата клапа. Обогатяването е безсмислено и даже вредно.

                            Коментар


                            • #15
                              От: газ

                              А най добре е студен двигател да се пали на бензин.Най малкото се ськращава живота на изпаритела.
                              0898774443-Пламен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X