Обява

Свий
Няма добавени обяви.

газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: газ

    Благодаря за барзия отговор. Идеята ми е че ако колата върви добре бензин , върви и добре на газ. Само реглаж на количеството газ. Колата седи в гараж, но се налага и да я паля на много студено и тогава на бензин си пали идеално, не смея да пробвам само на газ на -10, -15 градуса. И при мен парите ми идват едни същи. Баща ми
    ЛАДА НИВА 1.7
    Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

    Коментар


    • #92
      От: газ

      Пали както ти харесва.

      Теоретично, паленето на газ спестява нагара и работата с бензинов конденз по цилиндрите, който измива маслото от стените и се стича в картера, където намалява вискозитета. Практически, двигателят е предвиден за това и от палене на газ едва ли ще се увеличи много ресурсът му.

      Коментар


      • #93
        От: газ

        я пали винаги на газ и малко с разправяме с него, но явно лошо няма. Иначе частите са: комплект за карбуратора - 1,90, платно за бензиновата помпа - 2.80, 2 м. маркуч 7 лв. 10 лв. части и половин ден работа ихихихиихихихихих
        ЛАДА НИВА 1.7
        Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

        Коментар


        • #94
          От: газ

          Мерси, няма да се карам повече на баща ми поздрави.
          ЛАДА НИВА 1.7
          Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

          Коментар


          • #95
            От: газ

            Понякога трябва да се кара на бензин, поне за проба, но аз съм упорит и винаги го правя на загрят двигател.

            Коментар


            • #96
              От: газ

              Аз я паля цялогодишно на газ, при -11 си пали, без проблем, а на бензин мръхти....Незнам колко е правилно, но нашата работи по хубаво на газ отколкото на бензин..
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #97
                От: газ

                Когато работи и пали без проблем при всякъкви температури на бензин, никога нямам проблеми на газ, а на газ работи по-добре защото няма бензинова попмпа, карбуратор с жиглъори които да се запушват и т.н. , а направо влиза заедно с въздуха и изгаря. От време на време я карам само на бензин за да си припомням как върви всъщност. Депресираш разни голфове двойки и други стари коли1.6 на газ хихихихи. На бензин вдига 135 а на газ не може повече от 110, понеже е направена да харчи по-малко.
                Последно редактирано от Ясен; 06-06-11, 00:01. Причина: 4
                ЛАДА НИВА 1.7
                Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

                Коментар


                • #98
                  От: газ

                  Първоначално публикуван от sharky09 Преглед на мнение
                  Когато работи и пали без проблем при всякъкви температури на бензин, никога нямам проблеми на газ, а на газ работи по-добре защото няма бензинова попмпа, карбуратор с жиглъори които да се запушват и т.н. , а направо влиза заедно с въздуха и изгаря. От време на време я карам само на бензин за да си припомням как върви всъщност. Депресираш разни голфове двойки и други стари коли1.6 на газ хихихихи. На бензин вдига 135 а на газ не може пове4е от 110, понеже е направена да харчи по-малко.
                  Да, прав си, за запушването, нашия карбуратор е за чистене, но като я караме цялогодишно на Газ, може и по рядко, но онзи ден ми се наложи на бензин да карам, "вървията" няма нищо общо...
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X