Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стоманено въже+метална верига - оферти ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стоманено въже+метална верига - оферти ???

    Здравейте някой знае ли къде може да се намери стоманено въже и/или метална верига за целите на Оф Роуда...

    За полиспастите+куките+обеците мисля сам да си ги направя така ще мога да си имам разнообразни размери и мисля на цена ще са ми в пъти по евтини от наличните на пазара.

    Поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

  • #2
    Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    За полиспастите+куките+обеците мисля сам да си ги направя така ще мога да си имам разнообразни размери и мисля на цена ще са ми в пъти по евтини от наличните на пазара.
    Ако можеш - направи си. Само гледай икономията да не ти излезе солена ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Здравейте някой знае ли къде може да се намери стоманено въже и/или метална верига за целите на Оф Роуда...

      За полиспастите+куките+обеците мисля сам да си ги направя така ще мога да си имам разнообразни размери и мисля на цена ще са ми в пъти по евтини от наличните на пазара.

      Поздрави,
      обърни се към Йордан Колев
      ------------------------------------
      тел. O878 9ЧЧ 999

      Коментар


      • #4
        Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

        Първоначално публикуван от CJ_7 Преглед на мнение
        обърни се към Йордан Колев

        Мда, блоковете работят. Имам от първите бройки, пробвани са в бойни условия.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Здравейте някой знае ли къде може да се намери стоманено въже и/или метална верига за целите на Оф Роуда...

          Поздрави,
          Под метална верига какво следва да се разбира - синджир или верига със стъпка ...... еди каква си?

          Коментар


          • #6
            Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

            Аз не съм фен на металните въжета.

            Коментар


            • #7
              Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

              Яро и аз не съм но - с тези цени на текстилните от 3-4 лева на метър не мисля ще си взема 20-30 и повече метра...

              А нека поясня какво мисля да си правя сам:

              полиспасти с една и две успоредни ролким не мисля е проблем с 2 дебели планки 1 тлъст болт и ролки + лагери се продават размери разни та не мисля е голяма философия

              Куки малко ми е неясно още, но ще ми трябват 2 куки за джека да може да вдига закачен за джанта + куки за синджир + куки за теглич/халка за теглене

              Поздрави
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

                Снощи си мислех за едни схеми с полиспасти при липса на лебедка и скоро ще постна една скица да си кажете мнението )
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

                  Абе те полиспастите вършат работа, ама ти трябва доста въже и не знам със стоманеното как ще се оправиш...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

                    за какво са ти тези всичките работи, нали няма да оборудваш спасителен отряд

                    ако имаш лебедка за целите на състезателния офроуд /най - тежкия/ ти трябват един къс колан 3 - 4 м един дълъг 8 - 10 м един полиспаст, два шегела и добри ръкавици /мразя синтетични въжета/, всичко друго са неща, които ще разнасяш непрекъснато и никога няма да ползваш.

                    ако нямаш лебедка това всичкото е излишно защото, като се заровиш някаде няма как да го ползваш.

                    двойния, тройния и тн. полиспасти са много хубави съоръжения но зада са достатъчно здрави зада остискат на нормална лебедка тежат 20 + кг и се изисква квалифициран персонал. освен това всички нормални лебедки са измислени така, че да могат да ти извадят джипката в най - лошия случай с единичен полиспаст.

                    ако просто ти харесва да се занимаваш с разни неща за офроуд, вложи този ентусиазъм в нещо полезно, направи си рол кейдж
                    drive alive

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

                      Мерси много за полезните съвети.

                      Май си прав но - какво правим ако нямаме дърво наблизо за което да вържем лебедката ???
                      Преди ден два закъсах и нямаше дърво за което да вържа лебедка( не че имам такава )
                      Как излязох, включих блокажите, малко камъни под гумите малко засилки и стана

                      Поздрави
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

                        ти сам отговори на въпроса

                        иначе има котви, специален уред, който прилича на нищо подобно, казва се pull pall. за съжаления са доста скъпи, освен това зада работиш с нея ти трябва много добър навигатор.

                        зада не ти трябва такова съоръжение просто трябва добре да познаваш колата си и да не влизаш там от където неможеш да излезеш.
                        drive alive

                        Коментар


                        • #13
                          До: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

                          Здравейте,

                          За стоманено въже или вериги проверете тук www.valimar.bg. Това е основния вносител на такелаж и стоманени въжета в България- ВАЛИМАР ООД.
                          Smith & Wesson

                          Коментар


                          • #14
                            До: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

                            Първоначално публикуван от Smith & Wesson Преглед на мнение
                            Здравейте,

                            За стоманено въже или вериги проверете тук www.valimar.bg. Това е основния вносител на такелаж и стоманени въжета в България- ВАЛИМАР ООД.
                            Чак пък основния ...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Стоманено въже+метална верига - оферти ???

                              Имам зверски въжета /колани/ от тия дето не се късат преди да се скъса на джипа рамата. По принцип не са ми за продаване ама ако някой е много на зор може и да го огрее
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X