Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Край с бензина :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Край с бензина :)

    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=744115


    само не разбрах на вода ли ще върви, която ще се разгражда, или ще има станции за водород

    ако е на вода ще е много подходящ за ендуро, може да се долее на някой планински извор
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

  • #2

    Коментар


    • #3
      наи вроятно ще се зарежда на станции а от водорода ще се получава електричество за захранване на електро двигател
      затова и пише че ще е безщумен
      на ерзберг имаше изложено нещо подобно в кросовия му вариант
      снимал съм го така че ако искате помолете софия да ви покаже снимката

      Коментар


      • #4
        Пешо-о-о, само дето толкова се точиш. Край на саунда
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          Аиде..саунда ще ми зимат...то на половина ми са разваля кефа от мотора така...като няма звук

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Петър Манолев
            Аиде..саунда ще ми зимат...то на половина ми са разваля кефа от мотора така...като няма звук
            Сложи си тракалка на спиците
            Ferrum dum ignis candet cudendum est.

            Коментар


            • #7
              Сложи си тракалка на спиците

              Коментар


              • #8
                Ице сложете снимката на ел мотора от ерзберг че да видят хората на къде отиват нещата

                Коментар


                • #9
                  Речено - сторено


                  Коментар


                  • #10
                    Браво бе ице
                    еее точни пичове сте признавам
                    е тва е моторчето изложено беше на ерзберг и като го гледах стори ми се съвсем готово за серийно производство
                    като го пооформят малко и дизайнерите и му лепнат некоя оранжева боя
                    ще стане супер
                    като се поразвият още малко и горивните клетки и току виж до накоя година вече съвсем сериозен мотор ще си стане
                    и ще може да се кара навсякъде щото и е екологичен и е тих
                    освен това ще е модерен и ще гледат да го наложат така че даже и на запад ще поотпуснат юздите на оффроуда сигурно.

                    Коментар


                    • #11
                      може би за еколозите това ще е перфектното ендуро

                      тихо, за да не плашим дивеча и абсолютно безвредно. остава да измислят и гуми които не оставят частици от тях в природата и всичко ще е 6
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #12
                        бе пак ще понамрънкват щото така или иначе ще рови по малко и земята
                        но все пак доста конфликти ще се избегнат
                        и ще стане толкоз тихо че направо ми е трудно да си го представя

                        Коментар


                        • #13
                          И представяш ли си... Гъзиш яко с мотора щот' си сигурен, че си оставил конкуренцията далеч назад. Ослушваш се, наоколо никой не се чува. И изведнъж малката гад, така като една шушумига тихичко, тихичко... И те издухва!

                          Коментар


                          • #14
                            Хее все пак не може чак толкоз тихо да го направят
                            все пак има доста движещи се части
                            най малко веригата и предавките ако ги има ще вдигат все някакъв шум
                            а и гумите при търкалянето си също
                            то маунтинбайковите като караш бързо вдигат леко шум пък тва все някакво фучене и свистене ще се чува сигурно

                            Коментар


                            • #15
                              Ще вие като тролей

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X