Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Операция от херния - къде/при кого?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Операция от херния - къде/при кого?

    Здравейте колеги, мой близък човек ще се оперира от херния и ще бъде полезно да събера малко референции за клиники и съответно екипи, от които вие или ваши близки са доволни и съответните им координати. Мястото е без значение, за предпочитане в България.
    Благодаря !
    Александър

  • #2
    От: Операция от херния - къде/при кого?

    Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
    Здравейте колеги, мой близък човек ще се оперира от херния и ще бъде полезно да събера малко референции за клиники и съответно екипи, от които вие или ваши близки са доволни и съответните им координати. Мястото е без значение, за предпочитане в България.
    Благодаря !
    Аз си правих миналата година в Пирогов, но с лапароскопия! Вечерта в 21 ч. ме оперираха, сутринта в 8 ме изписаха!!След 4 дена тръгнах по задачи!!
    Доволен съм, нямаше никакви проблеми, но се плаща кръгла сумичка за лапароскопията! Ако те интересува ще ти дам координатите на доктора!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #3
      От: Операция от херния - къде/при кого?

      Аз си правих на 10.01.2011 г. в Търговище по съвсем стандартния начин. Продължи около час и нещо, защото лекарите зашили 2 хернии без да изпалзват имплантно платно. На 11.02. по собствено желание напуснах болничното заведение и на 12.01. трудно, но се домъкнах на работа. Най-болезнено ми беше в следващите няколко дни да ходя по голяма нужда. В края на м. януари участавх на ежегодната "сбирка на сузуки и приятели". Вече бягам, карам АТВ, но не вдигам тежести.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Операция от херния - къде/при кого?

        Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
        Здравейте колеги, мой близък човек ще се оперира от херния и ще бъде полезно да събера малко референции за клиники и съответно екипи, от които вие или ваши близки са доволни и съответните им координати. Мястото е без значение, за предпочитане в България.
        Благодаря !
        Мястото си е в София, навсякъде се работи лапароскопска хирургия/стига да сте избрали този метод/. Операцията е повече от рутинна, желая успех и бързо възстановяване!
        "Make love, not war!"

        Коментар


        • #5
          От: Операция от херния - къде/при кого?

          УМБАЛ ,,Александровска", II-ра хирургия, Д-р Ангелов - човек на когото имам доверие. Иначе предполагам, че навсякъде колегите биха се справили...
          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
          LZ1EMS

          Коментар


          • #6
            От: Операция от херния - къде/при кого?

            Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
            УМБАЛ ,,Александровска", II-ра хирургия, Д-р Ангелов - човек на когото имам доверие. ..
            Д-р Найденов, за същата операция за дете на 3 години и няколко месеца къде ще препоръчате?

            Коментар


            • #7
              От: Операция от херния - къде/при кого?

              Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
              Д-р Найденов, за същата операция за дете на 3 години и няколко месеца къде ще препоръчате?
              Не мога да отговоря веднага. Ще се поинтересувам утре. На първо време се сещам за такава детска хирургия в Пирогов. При децата определено има някои особености, които трябва да се съобразят...
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X