Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

    Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
    Надявам се утре вдруги ден да е готов и ще пиша какво точно е било.
    Какво се оказа в крайна сметка?

    Коментар


    • #32
      От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

      Еххх! И при мен се получи това с тръбите , от доста време знам за проблема с тръбите но не ме подмина на 89 000км е поршето . Някой знае ли от каде по-изгодно да се снабдя с ремонтния комплект?

      Коментар


      • #33
        От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

        Повредата е отстранена. Смених само дебелата тръба която ми излезе около 800лв

        Коментар


        • #34
          От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

          Колега, едно момче ми звъня, чело темата тук във форума за тея тръби и той мина по тая пътека. Оказа се че комплекта е поеФтинял доста, та за 800лв излизало целия комплект от UK. Е верно чака се 2-3 седмици но пък е еФтинджос
          Аз лично се изненадвам проблема да се прояви на тези километри.
          Обикновено е над 130к

          Коментар


          • #35
            От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

            Първоначално публикуван от _1912_ Преглед на мнение
            Какво се оказа в крайна сметка?
            Съжалявам, че бях забравил да пиша, но тогава го оправиха. Незнам как точно го оправиха, но имаше 2 варианта или да поръчват частта или тука си я лепели с лепило. В крайна сметка го оправиха, и уж понеже било дефект те щели да го оправят, ама пак дадохме 800 лв, много не помня точно за какво.
            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
            http://www.facebook.com/JeepBG
            LZ1GGC

            Коментар


            • #36
              От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

              и аз си ги смених профилактично бе да имат някакви течове. Кайена ме 2005 на 130 000 и тръбите отвън бяха в идеално състояние. Отвътре по ръбчетата където се захващат за двигателя обаче пластмасата беше започнала да се разпада - тя е някаква пореста, като аерошоколад и на пипане е като гумирана отвътре. Комплекта ми излезе 1200 лв. оригинален от Порше - сервиза на Нарцис.

              Коментар


              • #37
                От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

                Комплекта е без пари в Китай, на мой познат който е там на панаира съм поръчал такива. Цената е 100$
                Ето и снимка, до месец ще е при мен комплекта (да имам за черни дни) Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20140425-WA004.jpg
Прегледи:1
Размер:81.7 КБ
ID:5583866

                Коментар


                • #38
                  От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

                  Здравеите колеги имам голям проблем с моя кайен преди четри дни трагнах към морето и преди стара загора пръсна някаква трабичка във долния край пред дясната гума а моят кайен е 4.5s 2003 година със газова уредба купих го преди 3 седмици а вече се счупи и след като ми смениха вапросното гумено съадинение колата не работи както трябва загрява водата на 120 градуса и маслото на 150 и исхварля антифриза и наи тапото е че го прави през гарнетата на бели облаци седя в сервиз в софия във които се предполагаше че ще разберат какво е но казват на колата и няма нищо работи на място надуха системата на 1 бар при положение че колата работи на 0.8 и не спадна налягането което според маисторите значи че нее издухала гарнитура или пукнала блок/глава но още не се знае какво е сега ме пратиха на газажия . Някой да е имал подобен проблем моля ако може да сподели . Благодаря

                  Коментар


                  • #39
                    От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

                    Здравейте на всички компетентни по темата.
                    бих искал да попитам при порше кайен 3.2 има ли го този проблем с пластмасовите тръби.
                    благодаря предварително на вс.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

                      Не, пластмасовите тръби са само на 4,5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

                        Здравей колега тези Китайските тръби издържаха ли ако си ги качвал някъде де и ако може линк за поръчка да си имам като ме споходи и мен някой ден това положение Благодаря
                        PORSCHE CAYENNE 4.5 S 2005 год.
                        0898742885 - Карлово

                        Коментар


                        • #42
                          От: Пластмасови тръби на антифриз Porsche Cayenne

                          Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
                          Комплекта е без пари в Китай, на мой познат който е там на панаира съм поръчал такива. Цената е 100$
                          Ето и снимка, до месец ще е при мен комплекта (да имам за черни дни) [ATTACH=CONFIG]706974[/ATTACH]
                          Здравей колега тези Китайските тръби издържаха ли ако си ги качвал някъде де и ако може линк за поръчка да си имам като ме споходи и мен някой ден това положение Благодаря
                          PORSCHE CAYENNE 4.5 S 2005 год.
                          0898742885 - Карлово

                          Коментар


                          • #43
                            Някой може ли да каже с точност Порше кога решава да подмени пластмасовите тръби с алуминиеви?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X