Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Произведение на моторджийското изкуство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Произведение на моторджийското изкуство

    Що е то








    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Балканче ендуро

    Коментар


    • #3
      Точно
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        Re: Произведение на мотрджииското изкуство

        От по старите Балканчета!Това е.Само някой се е направил на Тунинг майстор.Току виж бие някоя от големите машини в ендурото!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #5
          Балканче, Балканче ама от тук тръгва мото-манията(в случая ендуро-маниата) като се замисля какво беше едноо времееее... рамка от балканче (рязана разбира се и преправяна за да се вдигне) амортисьори от симсон , капли с гуми от ЕТЗ двигател от морини абе имаше с какво да си губим времето а сега какво, дечурлигата(не че аз съм особено възрастен де ) компютри и тям подобни щуротии

          Коментар


          • #6
            male i az imax edno vreme даже неколко голема мания беше сас него свалих 1вото гадже и малееееееее какви полянки имаше наоколо

            Коментар


            • #7
              Едно балканче си карало по пътя и пред него на пътя му изкочила една мишка.Балканчето и казало:
              -Мръдни се от пътя ми бе,пор!!!
              А мишката му отвърнала:
              -Колкото аз съм пор,толкова ти си МОТОР!!!!!!!!!!!

              Шегъвам се и аз съм бутал такива!!!
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Evgeni Enduro
                Едно балканче си карало по пътя и пред него на пътя му изкочила една мишка.Балканчето и казало:
                -Мръдни се от пътя ми бе,пор!!!
                А мишката му отвърнала:
                -Колкото аз съм пор,толкова ти си МОТОР!!!!!!!!!!!

                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Evgeni Enduro
                  Едно балканче си карало по пътя и пред него на пътя му изкочила една мишка.Балканчето и казало:
                  -Мръдни се от пътя ми бе,пор!!!
                  А мишката му отвърнала:
                  -Колкото аз съм пор,толкова ти си МОТОР!!!!!!!!!!!

                  Коментар


                  • #10
                    пор,мотор на мен ми изглежда сякаш сега е докаран от балкантото

                    Коментар


                    • #11
                      Ех Балканче, Балканче, това е една голяма барака която ме е научила да правя и преправям почти всичко свързано с МПС, още си спомням как Баща ми ме гонеше с чука да го чупи(щото бях на 13, а той Комунист) покрай паркираните коли пред блока, налагаше се да го съхранявам(ремонтирам) в мазата на съседния блок, докато взех книжката на 16. Бях го направил да вдига 75 по леко надолнище, и беше така високо, че се като бях отгоре стъпвах само на пръсти(правих рамата и дизайна по картинка от дъвка Турбо ), имах проект и за тунинговане на двигателя като се получаваше нещо като 57 кубика, чрез специално инработен колянов вал , но така и не го завърших, защото лятото дойде и ми трябваше мотопед за един бизнес с който искарвах доста парици докато един ден спуках гума - писна ми от Балкан 50 и си купих Хонда NSR 50... Историята продължава, но мисълта ми е, че Мистър Балканче ме научи на едно важно нещо от живота, а то е, че с труд, упоритост и постоянство няма невъзможни неща...
                      VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                      SXS-Restorations 0886513079
                      Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                      Коментар


                      • #12
                        До: Пройзведение на моторджийското изкуство

                        Балканче. Много диво направено аз лично не съм имал такова но мой приятелчета покраи моя крос се запалиха по ендурото и започнаха да си "тунинговат" балканчетата. Мисля че с такъв мотор хем се научиш да правиш хем да караш.
                        Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Пройзведение на моторджийското изкуство

                          Горе-долу от такова Балканче си имам 15см-ов белег от 12 годишен ехххххх времена
                          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Пройзведение на моторджийското изкуство

                            И на мене едно време балканче ми беше първия мотор, много бях щаслив като в 7клас си го купих.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Пройзведение на моторджийското изкуство

                              Балканчетата са били първи мотор на доста хора май.
                              Аз имах такова с ауспух правен от пожарогасител
                              Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X