Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да изградим Параклис

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Да изградим Параклис

    Първоначално публикуван от Михаил Преглед на мнение
    Моите керемиди са пълен аналог на керемиди "Фландрия", които се продават в момента и се произвеждат от "Керамична къща" Стралджа. 15 бр. са 1 кв.м., теглото на една керемида е към 2,8 кг. или 1 кв.м. тежи 42 кг. Аз имам към 500 керемиди или към 30 кв.м. с фирите. Лошото е, че моите керемиди са един никакъв цвят, не са произведени в Стралджа, а в Горна Оряховица и ще контрастират много на фона новите керемиди. Вчера ги снимах ще пусна и снимки да видите за какво става въпрос.
    Ако с тях се покрие по - малката част от покрива и тя е не е откъм фасадата (т.е. това което се вижда от хижата) ще стане, иначе ще е леко грозно - мое мнение.
    Според мене , ще може да се комбинират с другите и да стане някоя яка шарка.
    Пример 1 от единият вид 1 от другият и така....

    Коментар


    • #32
      От: Да изградим Параклис

      Няма да стане така , няма да се застъпват като хората .
      Лудак

      Коментар


      • #33
        От: Да изградим Параклис

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Няма да стане така , няма да се застъпват като хората .
        Така е!

        Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
        Колега покрива е 72квадарата.
        Параклиса е дълъг 8метра,от едната страна е широк 6метра(8х6=48кв.)от другата е широк 3метра(8х3=24кв.)
        Общо 72кв.
        Дори и да не стигат керемидите може да допълним ако има същите да се продават някъде.
        Поздрави!
        Наклоните и стрехите сметнал ли си?
        Поздрав!

        Коментар


        • #34
          От: Да изградим Параклис

          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
          Така е!


          Наклоните и стрехите сметнал ли си?
          Поздрав!
          Сметнати са
          Поздрави!
          Със себе си съм имал повече проблеми,
          отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
          Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

          Коментар


          • #35
            От: Да изградим Параклис

            Днес открих банкова сметка ако някой иска да помогне финансово:

            BIC:STSABGSF
            Сметка номер-0000000019310778
            IBAN-BG04STSA93000019310778
            Кл.номер-00000000008533434
            Атанас Христов Брънзалов

            Можеше още миналата седмица да дам някоя от мойте сметки но исках да открия нова сметка за да не се обърка нещо.
            Ще давам постоянна информация за движението по сметката и за всеки лев какво е закупено с него.
            Благодаря на всички който ще помогнат.

            П.с Моля някой модератор ако може да премести банковата сметка в първи пост на темата-благодаря предварително
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от djcrazy78; 21-03-11, 20:41. Причина: поправка
            Със себе си съм имал повече проблеми,
            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

            Коментар


            • #36
              От: Да изградим Параклис

              На това място където са Joro_c и Запрянов ще бъде Параклиса.
              Прикачени файлове
              Със себе си съм имал повече проблеми,
              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

              Коментар


              • #37
                От: Да изградим Параклис

                Злати около хижата има от тези камъни с кристали.
                Според теб дали ще е хубаво да измислим нещо по стените да има от тях?
                Поздрави!
                Прикачени файлове
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • #38
                  От: Да изградим Параклис

                  Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
                  Злати около хижата има от тези камъни с кристали.
                  Според теб дали ще е хубаво да измислим нещо по стените да има от тях?
                  Поздрави!
                  Това ми мяза на варовк с калцитни кристали, ма сега ми запалии чивиите и само като се стопи снега, идвам с геоложкия чук. За стените не стават, щото кристалите са крехки, но ще измислим нещо красиво от тях.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #39
                    От: Да изградим Параклис

                    За да няма съмнения отностно изразходването на парите от сметката,
                    Венцислав Стайков(venci67) и Атанас Делев(rocky) ще бъдат нещо като контролен съвет.
                    Всяко предстоящо закупуване на материали ще бъде първо съгласувано с тях.
                    Със себе си съм имал повече проблеми,
                    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                    Коментар


                    • #40
                      От: Да изградим Параклис

                      Делев е корумпиран.Зарежи го!
                      Венци става.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #41
                        От: Да изградим Параклис

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Делев е корумпиран.Зарежи го!
                        Венци става.
                        Надявам се не говориш сериозно.
                        Поздрави!
                        Със себе си съм имал повече проблеми,
                        отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                        Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                        Коментар


                        • #42
                          От: Да изградим Параклис

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Делев е корумпиран.Зарежи го!
                          Венци става.
                          ??? !!!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Да изградим Параклис

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            ??? !!!
                            Хич ли не разбирате от майтап?
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #44
                              От: Да изградим Параклис

                              Единия е старшина, другия счетоводител... измамници 100%

                              Танасе, кажи по-конкретно за датите! Отвори един календар и насрочи няколко съботонедели. Много малко хора ще могат да присъстват за седмица или две. Повечето хора от Пловдив ще идват в Петък или Събота и ще си тръгват в Неделя вечерта.
                              Каквото инструмент имам ще го донеса, вероятно и Венци, а и други хора. Определи къде ще се съхранява. Имаш ли захранващи кабели, достатъчно дълги и колко квадрата са?
                              Един колега беше споменал за бетонобъркачка. За малка, ръчна ли става въпрос? Иван каза, че може да дойде с миксера направо горе, това ще спести много хамалогия.
                              Друго не се сещам за сега.
                              Поклон пред всички участници в инициативата!
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Да изградим Параклис

                                Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                                Единия е старшина, другия счетоводител... измамници 100%

                                Танасе, кажи по-конкретно за датите! Отвори един календар и насрочи няколко съботонедели. Много малко хора ще могат да присъстват за седмица или две. Повечето хора от Пловдив ще идват в Петък или Събота и ще си тръгват в Неделя вечерта.
                                Каквото инструмент имам ще го донеса, вероятно и Венци, а и други хора. Определи къде ще се съхранява. Имаш ли захранващи кабели, достатъчно дълги и колко квадрата са?
                                Един колега беше споменал за бетонобъркачка. За малка, ръчна ли става въпрос? Иван каза, че може да дойде с миксера направо горе, това ще спести много хамалогия.
                                Друго не се сещам за сега.
                                Поклон пред всички участници в инициативата!

                                За съхранението на инструмента ще се съхранява в хижата.
                                Календар с дати предварително не мога да направя защото времето горе се мени за часове(сега е слънчево а довечера сняг може да вали)
                                Кабел ще трябва около 50метра(по възможност с по голяма квадратура)
                                По въпроса с бетона говорих с Иван;
                                1кубик бетон около 75лв(9кубика х 75лв=675лв),превоз само пълен-5лв километър(70км х5лв=350лв)общо-1125лв-мисля че ако се бърка на място ще излезне много с 50процента по евтино.Основите ще се налеят(трябва малко време да дръпне бетона,след това плочата,след това стъпките).Затова бетонобъркачката отпада(няма да се налива всичко на един път)
                                През другата семица ще се качи майстора горе да се тресира Параклиса(след това ще се копаят основите)когато всички материали са горе,пиша тук и който може идва и помага.
                                Ще гледам да се организира работата събота и неделя.През останалите дни който може идва.
                                Когато са готови основите,плочата и стъпките се започва граденето с тухли(тогава ще се работи ежедневно),нали се сещаш че аз ще бъда общия работник(който има възможност да идва...добре дошъл е-помощ няма да бъде излишна
                                Ако има някакви въпроси питайте.
                                Поздрави!
                                Последно редактирано от djcrazy78; 25-03-11, 13:12. Причина: допълнение
                                Със себе си съм имал повече проблеми,
                                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X