Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

    Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
    много хора се изказват без да са компетентни по въпроса,а и си нямат хабер от това за което говорят!
    Аз, например, нямам и представа какво правят в тази служба. Убеден съм, обаче, че феодалните отношения в България са приключили още по турско и властникът не може неограничено да разполага с живота и имуществото на подчинените си.

    Коментар


    • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

      Може би наистина се изписаха много глупости, но много малко пъти стана въпрос за "ония", с работните дрехи, дето изглеждали като незнам-си-какво, или иначе казано, момчетата от Пасата. Всичко ще го отдадем на лошия късмет, че са срещнали "професионалистите, работещи под огромен стрес" ли? Вълци ги яли! За тях не е стрес! И те не си рискуват живота, но могат да го загубят при срещата си с такиува, дето го рискуват!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

        Аз също познавам хора от НСО - с две думи - нагли са, отнасят се към другите се едно са нещо повече от тях влючително и към полицайте, нарушават законите непрекъснато, чустват се недосегаеми - не вършат никаква работа. Като цяло вероятно при личните охранители на големите сигурно има риск но към самото НСО има разни подразделения където скатавката е огромна но пък карти се размахват за щяло и нещяло.
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар


        • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

          В случая имаме охранител с охранители, бързащ за поредното ленторязане. Какво да прави горкичият, когато разни коли се мотат по пътищата и му пречат!
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

            Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
            Аз също познавам хора от НСО - с две думи - нагли са, отнасят се към другите се едно са нещо повече от тях влючително и към полицайте, нарушават законите непрекъснато, чустват се недосегаеми - не вършат никаква работа. Като цяло вероятно при личните охранители на големите сигурно има риск но към самото НСО има разни подразделения където скатавката е огромна но пък карти се размахват за щяло и нещяло.
            Е това да го прочете някой с власт дето го е грижа за България.
            Ама няма такъв тук....
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

              Факта че една такава структора работи повече от 20 години без закон и е с размито подчинение е достатъчно красноречив. За над 20 години се смениха сума ми ти правителства и никое не написа закон поне задаващ някъкви рамки на действие . Явно така им изнася на всички защото това са хората лично отговарящи за комфорта на тяхните задници .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Аз, например, нямам и представа какво правят в тази служба. Убеден съм, обаче, че феодалните отношения в България са приключили още по турско и властникът не може неограничено да разполага с живота и имуществото на подчинените си.
                Когато нямаш представа защо продължаваш да обезличаваш хората и техния труд.

                Коментар


                • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                  Първоначално публикуван от lubohamar Преглед на мнение
                  Когато нямаш представа защо продължаваш да обезличаваш хората и техния труд.
                  Защото виждам резултатите.

                  Не ми трябва да съм хлебар, за да позная недопечен или недовтасал хляб, нали?

                  Коментар


                  • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Може би наистина се изписаха много глупости, но много малко пъти стана въпрос за "ония", с работните дрехи, дето изглеждали като незнам-си-какво, или иначе казано, момчетата от Пасата. Всичко ще го отдадем на лошия късмет, че са срещнали "професионалистите, работещи под огромен стрес" ли? Вълци ги яли! За тях не е стрес! И те не си рискуват живота, но могат да го загубят при срещата си с такиува, дето го рискуват!
                    СПЕЦИАЛНО за тези от Пасата може да се каже,че са имали късмет-да се подпрат в пилотната кола иначе са щели да изхвърчат от платното

                    Коментар


                    • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                      Кутретата се чувстват силни единствено и само до гоподарите си. Когато са в безопасност - лаят та се късат, когато видят тоягата се покриват - без господаря наоколо са хрисими и с подвита опашка.
                      Понякога ги галят, друг път да ги наритват..
                      К'во да се прави - длъжностна характеристика...
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                        Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                        Аз също познавам хора от НСО - с две думи - нагли са, отнасят се към другите се едно са нещо повече от тях влючително и към полицайте, нарушават законите непрекъснато, чустват се недосегаеми - не вършат никаква работа. Като цяло вероятно при личните охранители на големите сигурно има риск но към самото НСО има разни подразделения където скатавката е огромна но пък карти се размахват за щяло и нещяло.
                        Твоите познати май имат ЗВЕЗДИЧКИ по раменете,защото това което казваш е типично за тях.

                        Коментар


                        • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                          Тази сутрин отивах на работа с мотора. Карах по Подбалканския път. Движение нямаше. Срещу мен се зададоха две коли с мигалки в решетките, които се движеха на оверлог по пътя, въпреки че беше празен. Карах плътно в дясно с около 140 и въпреки това още не ми е ясно как се разминахме... Кофти е да видиш огледало на Х5 на 20см от себе си и с висока скорост да излезеш на банкета...
                          Идея нямам с какво ги застрашавах... Някой неопитен шофьор като нищо може да се забие в крайпътно дърво.
                          ТОВА СА НАГЛИ ДЕБИЛИ!!! (без извинение)
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • Re: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                            Нещастници са и това си е, ама докато търпиме такива прояви от тяхна страна ще си го ядеме. Трябва само при една такава проява веднага да има ответна обществена реакция, но тук в БГ са толкова безочливи, че надали ще им направи впечатление. Иначе искрено ще се радвам тия от НСО да се срещнат с някой заспал водач на турски тир и да го изплашат .
                            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                            http://www.facebook.com/JeepBG
                            LZ1GGC

                            Коментар


                            • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Идея нямам с какво ги застрашавах...
                              ТОВА СА НАГЛИ ДЕБИЛИ!!! (без извинение)
                              Те имат да си го връщат на един дето им мина през парада
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар


                              • От: НСО от 2 години без подготовка за екстремно шофиране

                                Бой и минаване през парад не се връщат
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X