Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

    Колеги, интересува ме типичен ли е случаят за липса на номер на двигател в регистрационния талон на Мitsubishi Pajero с дясна дирекция? Има ли проблеми с пререгистрацията на автомобила в КАТ при покупка(джипа е с българска регистрация, но в големия талон на мястото на номера на двигателя има *****(т.е. звездички).От значение ли е,ако на табелата върху шасито на автомобила, между втората и третата цифра има "тире", а в регистрационния талон, то липсва( джипа е с японски VIN- V444.....или V44-4.....общо 9 цифри).
    Моля за информация от съфорумници с подобен случай или със познания по въпроса! Благодаря предварително на всички, отзовали се!!!

  • #2
    От: Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

    И моя VIN е японски, и при мен в талона тирето липсва.
    За номера на двигателя не знам, защото в моя талон си го има.
    Мисля си обаче, че щом вече е направена така регистрацията в БГ - без номер на двигател, не би трябвало да има проблем при пререгистрация.
    Интересното е защо е направена така (без този номер) - дали на самия двигател липсва, не са могли да го разчетат или нещо друго.
    Имал съм Ланчия с подобна БГ регистрация. В талона срещу номер на двигателя пишеше - "не се чете"

    Коментар


    • #3
      От: Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

      На моя талон в кат писаха номера на двигатела като номера на рамата,само ми го показаха къде се намира, и ако го продавам някога не знам как ще стане ,вчера едвам минах преглед на таксито си , защото в талона(големоя) не пишело нищо след "V" а това е за газовите нещо.
      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

      Коментар


      • #4
        От: Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

        Надявам се да не възникне проблем!Оказва се, че случаят не е единичен-за липсата на номер на двигател на автомобили-внос от Япония , та...може и да го купя този джип! Проверих-няма проблем при застрахователите. Освен това няма да сменям регистрационни номера и така...Благодаря на отзовалите се с мнение съфорумници!!!

        Коментар


        • #5
          От: Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

          Ми щом няма да сменяш регистрационни табели, защо бяха всичките тези въпроси? Щом един път е регистриран в България, най-големият проблем би могъл да бъде да се намери номер на двигател при пререгистрация в друг регион. Ама това е друга тема.
          П.с. По принцип английските возила идват с номер на двигател. Понякога обаче двигателите са сменени и не отговарят на английските талони.
          Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 17-02-11, 14:11.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

            Колеги някой знае ли къде се намира номера на двигатвля на пинин 1.8 gdi

            Коментар


            • #7
              От: Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

              При мен в талона пише :„номер на двигател-няма” и съвсем спокойто си го пререгистрирах и пак така си пише,такаче спокойно.Италиянски автомобили са без номер на двигател.

              Коментар


              • #8
                От: Номер на двигател и на рама на Pajero с десен волан

                Италианските точно (включително идващите внос от Италия) със сигурност си имат набит номер на двигател. Рядко е изгнил, а може и да е заличен. Но така или иначе със сигурност имат.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X